ADB-Butinaca Powder ile e-likit nasıl yapılır?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Herkese merhaba, adb-butinaca tozunu e-likit içinde çözmek için tam sıcaklığı arıyorum. Bunu e-cig'im ile içmek istiyorum.

Forumda arama yaptım ve tatmin edici bir sonuç bulamadım. Belki yanlış aramışımdır, belki bu konuda açılmış bir konu vardır.

Bigtme

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
bi̇raz isi i̇şe yarayabi̇li̇r mi̇krodalga kullanmayi deneyi̇n eğer i̇şe yaramazsa o zaman gerçek kanabi̇noi̇n deği̇ldi̇r 1000 ml'de 25 gram adb kullaniyorsunuz ben böyle yapiyordum ve ateş oluyordu.

Terternat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Adb-butinaca'yı e-likit içinde çözmeyi denemedim, ancak aromaları karıştırma konusunda biraz deneyimim oldu. Farklı e-likit aromalarını denemek için tek kullanımlık bir Packman kullandım. Likiti hafifçe ısıtmanın aromaların daha eşit bir şekilde karışmasına yardımcı olduğunu gördüm. Belki siz de kurulumunuzda benzer bir yaklaşım deneyebilirsiniz - tozun daha iyi çözülmesine yardımcı olup olmadığını görmek için biraz ısı ile başlayın. Sadece sıcaklığı kontrol altında tuttuğunuzdan ve kullanmadan önce güvenliği kontrol ettiğinizden emin olun.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Sanırım kendi e-likitinizi yapmanız gerekiyor. Gliserin veya propilen glikolde çözünmeyenleri çözmenize olanak tanıyan farklı bileşenler vardır.

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Biraz pg alın, pg içinde çözün, pg'yi vape suyu ile karıştırın, bu kadar kolay;

Seramik bir kase alın ve içine pg ekleyin, bir dakika kadar mikrodalgaya koyun, adb'yi sıcak pg'ye ekleyin, karıştırın, pg turuncuya dönmelidir, şimdi herhangi bir vape suyuyla büyük bir komplikasyon olmadan karışması gereken pg noid suyunuz var

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Tüm noidler PG'de çözünmez. Eğer bunu yapıyorsanız, bana DM'den yazın

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Bunu 5cl ile yapıyorum, adbb pg'de çözünmezse, önce ılık etanolde çözün ve sonra bunu pg çözeltisiyle karıştırın derim