Gri Alan Öncüleri Ne Kadar Sorunlu?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Birisi bmk/pmk etil glisidat veya benzeri bir prekürsörden birkaç kilo sipariş etse başı ne kadar yasal belaya girebilir? Tamamen yasal, ancak gri alan.

Dağıtım için değil, sadece bir süre yetecek kadarına sahip olmak için. ABD'de bu önemli.

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bunun muhtemelen bir el koyma mektubu olacağının ve gönderenin yanlış etiketleme yapabileceğinin farkındayım, bu yüzden risk düşük

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Uyuşturucu üretirken yakalanırsanız veya bunu yapmak için yeterli ekipmana sahipseniz, başınız gerçekten derde girebilir.

Aksi takdirde, bu öncül maddelere neden sahip olduğunuza dair su geçirmez bir gerekçeniz varsa, daha büyük sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Bu soruya cevap vermek çok kolay değildir ve birçok başka faktöre de bağlıdır

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Eğer madde yasaklı değilse, bu maddenin kaçakçılığından dolayı suçlanamazsınız. Ancak her zaman hangi amaçla satın aldığınız sorusunu sorabilirler. Glisidatlar çok spesifik reaktiflerdir ve her kimyager ne için gerekli olduklarını bilir. Mümkünse fatura ve diğer belgelerdeki maddenin adını değiştirin.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Öncülleri asla kendi adınıza almamak için katırları kullanın Yukarıda söylendiği gibi, kimyasal yasak değilse suçlanamazsınız, ancak kesinlikle işaretlenecek ve soruşturulacaksınız.

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Katırlardan faydalanamıyorum ve bence bu sizi ispiyonlayacak bir kişi daha demek. Rastgele bir tedarikçiyi deniyorum, göreceğiz. Tamamen dolandırılmayı bekliyorum ama risk yoksa ödül de yok.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Bu doğru!

Öylece atlamayın :D Burada listelenen BMK/PMK tedarikçileri var, böylece en azından en gereksiz riski en aza indirebilirsiniz... dolandırılma riski :D

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Sizden polisten daha çok korkuyor olmalılar ;)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Ya da işler zorlaştığında yeterince iyi ödeme + destek (polis) avukatlar ve diğer parasal destek için ödeme yapmak gibi

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
İkisi de daha iyi ama evet bunu söylemeye gerek yok.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Doğru, tam da bu noktada hata yapan pek çok insan gördüm... pek çok insan, bir şeyler çöktüğünde ve yandığında gerçekte ne yapacağını düşünmüyor