5-CL-ADB-A veya (JWH-10) tozu CBD çiçeklerine nasıl uygulanır (bir tarif arıyorum)

ganja123able

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Herkese merhaba. İyi bir ruh bulunacak ve bana CBD kenevir çiçeklerine toz (5-CL-ADB-A) veya (JWH - 10) nasıl "uygulanacağını" açıklayacak mı? Yöntemi denedim: 50 ml aseton başına 3,5 gram ve ardından çiçeklere (100 gram) püskürtün. Her şey yolunda, ancak çiçekler renklerini değiştiriyor ve aseton terpenleri yıkıyor. Kesinlikle var olan daha iyi bir yola ihtiyacı var. Ayrıca JWH bazlı CBD kief veya 5-CL-ADB-A ile nasıl hash yapılacağına dair bir tarif arıyorum. Tüm tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim!

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
terpenleri sonra ekleyin. püskürtmeyin, ıslatın.

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Çiçeği nasıl ıslatabilir ve uygun miktarda 5cl elde edebilirsiniz?

ganja123able

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Şimdi sorum şu - eğer çiçekleri ıslatmaya karar verirsem, ne miktarda çözelti kullanmalıyım ve bunu nasıl düzgün bir şekilde yapmalıyım? 50 gram aseton ve 3,5 gram 5cl 100 gram CBD püskürtmem için yeterli olduğunda. Tam tarifinizi merak ediyorum

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
cam kavanoz 1L
doldurun,,,, kannabinoid karışımlı ISO'nuzu içine dökün
Bırak buharlaşıp gitsin.

hiç yapmadım, sadece insanları tanıyorum
vape likiti çok daha karlı + bağımlılık yapıcı

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Aseton kullanmayın çünkü yaprakları tahrip eder. İzopropil alkol kullanın.

ganja123able

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
... Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Her 100 gram CBD çiçeği için ne kadar izopropil alkol kullanılmalı? Haşhaş yapmak için bunu CBD kief ile yapmak mümkün mü?

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Etanol kullanabilir miyim?

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Sprey kullanıyorsanız, durum daha da kötüdür. Bu miktarı almak ve tüm hacmi doyurmak için malzemenin ne kadar alkol emebileceğini anlamalısınız. Ek olarak, CBD tomurcukları kullanırsanız, bunun gücü azaltabileceğinin farkında olun

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
En iyi yol, içine sentetik kannabinoidi yerleştirdiğiniz ve şişeye bütan (gaz) beslediğiniz bir şişe veya teneke kutudan ev yapımı bir kurulum yapmaktır. Gaz, kannabinoidinizi çözecek ve tüm CBD kenevirini eşit şekilde doyuracaktır. Ardından şişeyi açarsınız ve ürününüz birkaç saniye içinde kurur. ALKOL / ASETON vb. kullanmayın, çünkü ürün görünümünü kaybeder ve kokusu değişir.

View previous replies…

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
LPG mi yoksa sadece bütan mı demek istiyorsunuz?

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Uygun ve erişilebilir herhangi bir gazı kullanabilirsiniz. Ev koşullarından bahsediyorsak, çakmak gazı kullanmak çok uygundur.

xiluh

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
Bana doğru adımı verebilir misiniz pls.

1. Gazın şişede kannabinoidi çözmesine izin verin? 280ml bütan gazı kullanırsam ne kadar gram kannabinoid için?

2. Kannabinoid şişede çözüldükten sonra, bir sonraki adım için yapraklara püskürtmem gerekir mi? Ya da nasıl?

Chicko7777

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Merhaba, lütfen bu konuda ayrıntılı talimatlar verebilir misiniz?

Teşekkür ederim

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Büyük miktarda alkol kullanın (ısıtma kullanarak çözünmüş noide ile etanol). Öyle bir miktar ki, çiçeklerin içi ve dışı tamamen ıslak olsun. Çiçekleri kuruttuktan sonra, eşit bir konsantrasyon elde edeceksiniz

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Sizin yaptığınız gibi tam olarak karıştırıyorum ama karışımınızdaki tek sorun aseton miktarı
Asetonunuz çok fazla.
Kenevirlere zarar verir
3,5gr ila 100gr yaprak için
25ml kadar küçük bir miktar asetona ihtiyacınız olacak
Gerçekten ihtiyacınız olan şey asetonun kimyasalı çözmesi ve daha hızlı karıştırarak her yaprağa temas etmesini sağlamaktır.