kripto nasıl satın alınır

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Merhaba arkadaşlar,
Büyük bir sorunum var. Gerçek btc veya diğer kriptoları nasıl satın alacağımı bilmiyorum. dur, teoriyi biliyorum ama nereden satın alacağımı bilmiyorum. Google'dan gelen çoğu sonuç, bunların ticaret platformları olduğunu gösteriyor. Bu benim aradığım şey değil.
Şu anda işimin yerel bir şey olduğunu bilmelisiniz.
Bu acemi bir soru ama yardıma ihtiyacım var.

billcosby

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
yerel bir bitcoin atm makinesine veya bitcoin deposuna gidin

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Ha ha. Gerçek tavsiyeye ihtiyacım var ve ahmakça cevaplara değil.

Sadece ctf yerine Real bitcoin ile nereye gideceğimi bilmek ve bunu bir cüzdana koymak istiyorum.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
@xile Sanırım ne sorduğunuzdan %100 emin değilim. Geçmişte bir Bitcoin ATM'sinden BTC satın aldım, ancak şu anda ihtiyacım olan şey şu:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Ctf'nin ne olduğunu bilmiyorum, ancak nasıl kripto satın alınacağını biliyorum ve çeşitli görevler için birden fazla cüzdanla hokkabazlık yapıyorum.

Her neyse, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım ancak ne yapmak istediğinize dair daha fazla ayrıntıya ihtiyacım var.

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Teşekkürler, sanırım ben de tam olarak bu yoldan gidiyorum. Sadece başka bir kart tedarikçisi ile. Birisi bana vivid'in doğrudan btc alımlarını desteklediğini söyledi. Belki daha fazla para birimi vardır.

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
bitcoin için cashapp veya paybis, cashapp için 2000-3000 USD limit transferi

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
neden hala wickr kullaniyorsun? Dostum, o uygulama tükendi. Simplex.chat'e geç

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Evet biliyorum ve hatırlattığın için teşekkür ederim. Hâlâ başka bağlantılarım var.

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Bunları potansiyel olarak o boktan KYC şeylerini yaparak yasal bir şekilde satın alabilir (sahte bir banka hesabı kullanma imkanınız yoksa daha iyi olur) ve kişisel cüzdanınızda bulundurabilirsiniz, o zaman yapmanız gereken tek şey, birden fazla cüzdandan farklı miktarlarda monero taşımak ve daha sonra bunları DN faaliyetleri için kullandığınız cüzdanda ricollet etmektir, bu yöntemi kullanarak kripto kullanarak bir şeyler satın alan normal bir kişi olarak görüneceksiniz, tüm kriptoyu doğrudan DN için kullandığınız cüzdana taşımak şüpheli olabilir. Belki 4 veya 5 ayrı cüzdan oluşturmak can sıkıcı olabilir ama güvende olacaksınız. Her zaman bitcoin değil monero kullanmayı unutmayın, bitcoin izlenebilir, monero izlenemez. Güvende kalın :D

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Almanya'da yaşıyorsanız, komşu bir ülkeye gidebilir (hala Kyc olmadan alışveriş yapabileceğiniz) ve oradaki ATM'den BTC satın alabilirsiniz. Coinatmradar.com bu konuda oldukça iyi bir genel bakış sunmaktadır

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Ayrıca, bir p2p veya borsa web sitesinden bitcoin satın almak için sahte bir kimlik kullanabilir ve başka herhangi bir komplikasyondan geçmek zorunda kalmazsınız.