si̇stem zamani nasil deği̇şti̇ri̇li̇r

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
PjkDLJRE4x

sistem zaman dilimi nasıl değiştirilir... Değiştirmek için her şeyi deniyorum ... ama VPN'i başka bir ülkeye bağladığımda yapamıyorum ... sistem saatim IP ile değişmiyor
lütfen bana yol gösterin.. teşekkürler

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
HP dizüstü bilgisayar sistemim var

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sorum hakkında daha fazla açıklama yapmama izin verin... IP۔۔۔ değiştirdiğimde sistem zamanımın da değişmesini istiyorum... bu mümkün mü?
eğer mümkünse nasıl?
teşekkürler

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
VPN sistem zaman konfigürasyonlarını değiştirmez. Bilgisayarınızı önce internete bağlarsınız ve ardından VPN'i açarsınız. Üstelik bilgisayar, sistem zamanını sadece ip adresi ile belirleyemeyecek kadar akıllı bir cihazdır.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Muhtemelen yanılıyorsunuz IP sistem zamanını belirlemez.

IP Yerel Saati belirler

Ancak OP farklı IP kullanırken sistem saatini gizlemek istiyorsa JavaScripts'i kapatmak işe yaramalıdır çünkü çoğu site / sunucu sistem saatinizi tam olarak JavaScript.... tarafından çeker.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
sagar88888'in verdiği bilgilerle, bunu yapmanın en kolay yolunun BIOS'ta bunu değiştirmek olduğunu düşünüyorum ...

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
ve sadece açıklığa kavuşturmak için, eğer TOR kullanıyorsanız, istediğinizi elde etmek mümkün değildir, ya da öyle olsa bile, becerileriniz ve Windows (muhtemelen dizüstü bilgisayarınızda kullandığınız şey) ile neredeyse imkansız olacağını tahmin ediyorum.

Tanrı sizi korusun! İyi yolculuklar!