Question K2 Spicy Sheet'ten Nasıl Çıkarılır

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
K2 yapraklarını dörtlü daldırıcıdan alıyorum ve bileşiği asetona daldırarak çıkarmak mümkün mü çünkü onu çıkarmam ve bitki materyaline püskürtmem gerekiyor.... bunu deneyen var mı veya başka bir ekstraksiyon...

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Bence aseton iyi bir fikir değil. Onları su ile ekstrakte edebilirsiniz. Sonra, bu suyu buharlaştırın.

Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bunun% 100 mümkün olduğundan emin misiniz, hatta denediyseniz kimyayı ve sistemi çıkarmak için tercih ettiğiniz toplamdan çıkmak istediğini hissettim ...

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Hmmm k neden böyle söylüyorsun pls bunu yapma sistemini ve neden su olduğunu açıkla....???

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Özür dilerim, sizi yanlış yönlendirdim. Su kullanamazsınız. K2 karışımını çözmek için alkol kullanabileceğinize dair bilgi buldum.

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Birkaç metal levha veya hatta pleksi cam alın ve levha için bir aseton banyosu kullanın, ardından ıslak tabakayı cam veya metal arasına yerleştirin ve k2'yi sayfalardan aseton içinde çalışmaya zorlamak için bir kriko veya çok ağır bir şey kullanın.

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
ayrıca... aseton bunun için en iyisidir. etil alkol veya izopropil de işe yarar ancak kağıttan çok fazla çıkmaz.