Question Kristalizasyondan sonra metamfetaminin sertliği nasıl artırılır

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Lütfen bazı bilgilerimi geliştirmeme yardımcı olun, çünkü şu anda ilgili herhangi bir çözüm bulamıyorum.

D-metamfetamini yeniden kristalleştirmeye çalıştıktan sonra, her seferinde beyaz şeffaf kristallere dönüştü (neredeyse tamamen şeffaf, cam gibi), yerel bir üreticiden örneğimi kontrol etmesini istedim ve bana ürünün tadının gereksinimleri karşıladığını, ancak kristallerin yeniden kristalleştirilmesi gerektiğini söyledi. Bu daha zor. Sentezin hangi kısımlarına dikkat etmeliyim veya kristal sertliğini artırmak için hangi yöntemler kullanılabilir?

Ek sorular:
D-metamfetamini kristalleştiriyorum. Her kristalleşme tamamlandıktan sonra katıyı çıkarıp kalan sıvıyı saklıyorum ve tekrar kristalleşmesi için buzdolabına koyuyorum. Bu ürünler de D-metamfetamin, değil mi ve kristalleşmeye devam edebilirler. D-metil yağı tamamen kristal hale gelene kadar doğru mudur?

Lütfen tavsiye verin, yardımınız için teşekkür ederim

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Ne yazık ki çoğu sokak seviyesi D meth %100 d-meth değildir. Birçok ürün sertliği artırmak için katkı maddeleri içerir. Geçmişte msm ve son zamanlarda temel testleri geçecek yeni katkı maddeleri gördük.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Yani temel olarak D-metamfetamin sertliğini artırmak için katkı maddeleri kullanmazsa, kendi sertliği kırılgan olacaktır. Çok sert değil mi?
Sertliği test edebilecek bir cihazım olmadığı için ürünümün sertliğinin ne olduğunu bilmiyorum.

Sertliği artırmak için katkı maddeleri ekleniyorsa, bunları hangi süreçte eklemeliyim ve sertliği artırmak için hangi maddeleri eklemeliyim?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Yani p2p? fenilaseton? PMK? p2NP'den mi yapıyorsunuz? O zaman yarısı D ve yarısı L olmalıdır. L-meth'i D,L-meth'e rasemerize etmek ve D'yi ondan tekrar çıkarmak mümkündür, ancak pahalı veya uzun bir projedir. D-tartarik asit ve polar olmayan çözücü kullanıyorsanız, evet kristaller D olmalıdır. Kristaller berraksa, bu genellikle yüksek saflıkta oldukları anlamına gelir. Yeniden kristalleştirmenin nedeni daha büyük kristaller büyütmektir ve işin püf noktası yavaşça soğutmak ve ardından uzun süre bekletmektir. Bu büyük kristallerin büyümesi bir ay sürer.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
5449+fosforik asit yoluyla P2P yaptım ve metamfetamin yapmak için NaBH4 indirgemesi kullandım ve ardından L ve D'nin serbest bazlarını ayırmak için L-tartarik asit kullandım.

View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
L tartarik ile nasıl ayırırsınız açıklayabilir misiniz lütfen

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Ayrıştırma için hangi tartarik asidi kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir, L ve D. Farklı tartarik asit ayrıştırmalarından sonra, katı ve yabancı parçalar farklı muadillerdir.

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Sanırım tartarik

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
L tartarik asit (87-69-4) kullanıyorsanız, karıştırdıktan sonra oluşan katı madde L- ve L-tartarik asittir. Tüm kaseyi bir gün boyunca buzdolabına koyun, çıkarın, biraz metanol ekleyin ve karıştırın, katıyı metanolden ayırmak için bir filtre hunisi kullanın. D-metil serbest baz, sıvının sodyum hidroksit çözeltisine eklenmesiyle elde edilebilir.

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
Yeniden kristalleştirmek için saf su kullanın, herhangi bir kimyasal reaktif kullanmayın ve çözeltiyi 25 dereceden yüksek olmayan sabit bir sıcaklıkta tutun. Çözelti, buharlaşmayı yavaşlatmak için %95'ten fazla kapalı bir duruma yerleştirilir. Işıktan kaçının.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Su bir çözücü olarak kullanıldığında, suyun sıcaklığını arttırmak ve doygunluk konsantrasyonunu yükseltmek gerekmez mi? Suyu uçurmanın doğal yolu, bir seferde yeniden kristalleşme miktarı 2 ~ 3 kilogram ise, uçurmanın tamamlanması ne kadar sürer?

View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
Bu, ne kadar büyük bir kristale ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Metil çözeltisi termal olarak doyurulduktan sonra %1-%2 oranında su eklenir. Sertliğin anahtarı buharlaşma hızında ve titreşim olup olmamasında yatar. Ne kadar yavaş olursa o kadar sessiz olur. Ne kadar uzun olursa, kristal o kadar büyük, o kadar sert olur. Kalan çözeltinin bir sonraki yeniden kristalleşme için 5-7 gün kullanılması tavsiye edilir.

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Yavaşlatmanın en iyi yolu ne olacak

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
Düşük sıcaklık ve sızdırmazlık

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Tamam, yakın gelecekte yeniden kristalleşmeyi deneyeceğim ve yeniden kristalleşmede daha kararlı ve daha sert olup olamayacağını görmek için tam sızdırmazlık için doymuş metil sulu çözeltisini ısıtacağım

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Sızdırmazlığı daha ayrıntılı açıklayabilir misiniz? Hava geçirmez mi demek istiyorsunuz?

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bir dahaki sefere kristalizasyon yaptığımda kristalizasyon videomu kaydedeceğim. Videoyu kullanma şeklinin herkes için daha anlaşılır olacağını düşünüyorum.

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Yeniden kristalleştirme videonuzu görmek isterim. Ne zaman müsait olacağımı bana bildirin, lütfen ve teşekkür ederim

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Hazırlanıyorum ama ekipmanım çok ilkel. Belki videolar sadece fragmandır. D-METH'i başarıyla ürettiniz mi?

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
64
İlgili yanıtlar almak istiyorsanız, en azından en önemli ayrıntıları sağlamalısınız.
Bu durumda ne olabilir? hmmm... Sanırım... bu lanet olası TUZ FORMU!
Peki hangi anyondan bahsediyorsunuz? Tartrat, bitartrat, hidroklorür, belki egzotik bir pikrat?
Hiçbir ipucu göremiyorum.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Esas olarak yeniden kristalleştirmedeki adımlarınızı ve nihai ürünün sertliğini nasıl artıracağımı bilmek istiyorum (çünkü ürünümün sertliği çok iyi değil)