CBD Çiçeğine Kannabinoidler Nasıl İnfüze Edilir

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
Kannabinoid tozları için prosedür

1. *Sprey şişenize ve kananbinoidin ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak "ml/sprey" oranınızı hesaplayın (diyelim ki 5mg/ml ile 50ml'ye ihtiyacınız var)
2. 50ml Etanol ile 250mg'ı tamamen çözünene kadar karıştırın
3. (isteğe bağlı) Etanol CBD Çiçeklerinizi kurutacak ve potansiyel olarak kokuyu bozacaktır. Farklı bir koku vermek için Terpines, örneğin Limon-Terpines veya Cannabis-Terpines karıştırın.
4. Bir şişeye doldurun
5. Kenevir çiçeklerini mümkün olduğunca düzleştirin, böylece her kenevir çiçeği eşit şekilde püskürtülür
6. İçeriği cbd çiçeklerinin üzerine mümkün olduğunca eşit şekilde püskürtün
7. Kurumaya bırakın (oda nemine bağlıdır ancak 4 saat-2 gün sürebilir)
8. (isteğe bağlı) Nemi okuyun (google'ı kullanın, bunu başarmanın farklı yolları vardır)

Terpinler ekleyerek THC gibi kannabinoid sıvılar için prosedür

Çoğu kannabinoid çok yapışkandır, bu nedenle Adım 1 bildiğim tüm durumlarda zorunlu olarak kabul edilebilir.

1. (optioinal) Püskürtülebilir değilse, daha sıvı hale getirmek için terpinler ekleyebilirsiniz
2. *Sprey şişenize ve kananbinoidin ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak "ml/sprey" oranınızı hesaplayın (diyelim ki 5mg/ml ile 50ml'ye ihtiyacınız var)
3. İçeriği cbd çiçeklerinin üzerine mümkün olduğunca eşit şekilde püskürtün
4. Kurumaya bırakın (oda nemine bağlıdır ancak 4 saat-2 gün sürebilir)
5. (isteğe bağlı) Nemi okuyun (google'ı kullanın, bunu başarmanın farklı yolları vardır

THC gibi kannabinoid sıvılar için Soğutma, Toz Olarak Ezme Prosedürü

Terpinleriniz yoksa veya ekleyemiyorsanız bu prosedür iyidir.

1. Kannabinoidlerinizi yaklaşık 24 saat boyunca dondurun. Kannabinoidleri pişirme kağıdının üzerine koyabilirsiniz (inceltmeyin, tercihen tek bir yığın halinde). Bu, kannabinoidlerinizi cam gibi sert yapacaktır.
2. Soğutulmuş kannabinoidleri çıkarın ve ezerek ince toz haline getirin.
3. Tozu cbd çiçeklerinin üzerine mümkün olduğunca eşit olarak serpin (sadece sizi uçurması için gereken kadar mg/bud serpmeye çalışın).
4. Dondurulmuş kannabinoidleri sıvılaştırmak için bilimsel bir kurutucu kullanın. Bu onların yapışmasını sağlayacaktır.

"ml/sprey" hesaplayın

Her neyse, pratik bir örnek: Alan başına yalnızca bir kez püskürtmek istiyorsunuz*. Diyelim ki sprey şişeniz 10cm^2'lik bir daire alanına püskürtüyor ve diyelim ki bu alana yaklaşık 10g düz sığdırabiliyorsunuz, hedefiniz 1mg/g ot ise, o zaman son adım bir sprey başına ne kadar ml püskürttüğünüzü bulmaktır. Yani şişenizi örneğin 10 ml etanol ile doldurursunuz ve boşaltmak için ne sıklıkta püskürtmeniz gerektiğini sayarsınız. Basitleştirelim ve diyelim ki 10 ml etanolü boşaltmak için 5 spreye ihtiyacınız var. Bu durumda, 10 cm^2 alanda 10 g cbd tomurcuğumuzu doldurmak için bir sprey yaklaşık 10 mg sentetik kannabinoid içermelidir. Bir kez püskürtmek için 5mg/ml kannabinoid/etanol karışımına ihtiyacınız olacaktır.

İçerdiği Riskler

1. Aşırı doz: Bazı kannabinoidler "toz olarak serpilmek" için çok güçlüdür. Tam antagonist kannabinoidlerden kaçınmaya çalışın. Sadece internette çok sayıda yorumu olan iyi bilinen kannabinoidleri kullanmaya çalışın.
2. İşlem sırasında kafayı bulmak: İşlemler sırasında cildinizi, gözlerinizi korumalı ve maske takmalısınız. Güçlü kannabinoid tozları ile çalışıyorsanız bu daha önemlidir.
3. Kirlenmiş alan: Hava sirkülasyonu yoluyla madde yüzeylere inebilir. Güçlü kannabinoid tozları ile çalışıyorsanız bu daha önemlidir.

Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, öncelikle kötü ingilizcem için özür dilerim :)

Şu anda düşük kaliteli CBD Otum var. Bu otun üzerine sentetik thc serpmek için bir ürün arıyorum.

MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT, CP, AM, HU veya bunun gibi başka şeyler gibi mi?

Bana doğru ürünü nerede bulabileceğimi söyleyebilir misiniz, ciddi bir satıcıda, iyi bir web sitesinde?

Ya da kullanıma hazır bir sprey. Serpmek için 1 kilo CBD otum var. Bana ne tavsiye edersiniz?

Teşekkür ederim :)

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
İngilizceniz iyi.

Birkaç noidin karışımının belki iyi olabileceğini söyleyebilirim ama sadece bir noid ile başlamak daha iyi

MDMB-4en-PINACA, kenevir tozları için gitmek ve prosedürü kullanmak istediğiniz şeydir.

1kg CBD serpmek istiyorsanız, göründüğü gibi bir parfüm şişesi ile o kadar da fazla iş değil. Endüstriyel olarak 100 kg + boyutuna ihtiyacınız varsa, basit serpme işleminden başka tekniklere ihtiyacınız vardır.

Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Cevabınız için teşekkür ederim :D

Okulda kimya dersi aldım ama bu tür deneylere girişecek ekipmanım yok = > noid üretimi

evet sadece 1 kilo serpmek istiyorum, basit bir şey. iyi bilinen bir teknikle. MDMB-4en-PINACA veya başka bir iyi noid ile önceden yapılmış / karıştırılmış bir sprey arıyorum. Veya MDMB tozu / sıvısı sadece karışımı hazırlamaya hazır.

Bunu bulmak için dark net'te iyi bir yer veya web sitesi biliyor musunuz? ve 1 kilo için almam gereken miktar?

teşekkür ederim :D

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
Bu forum kimya ile ilgili sorularınızda size yardımcı olur ve gerekirse böyle bir laboratuvar kurmanıza kesinlikle yardımcı olabilir, önemli değil

ancak mevcut kaynaklar hakkında hiçbir fikrim yok ve internetten hiçbir şey satın almam, Çin madde grubu yasası ile neredeyse tüm noidleri yasakladı, bu yüzden artık gerçek noid bulamayacaksınız ve birçok insan bok teslim almaktan şikayet ediyor

En iyi seçeneğiniz, mevcut son kaynakların aşırı fiyatlı zulalarını bulmak veya daha iyisi kendiniz yapmaktır, cbd'yi thc'ye izomerize etmek gibi basit kimya şeyleriyle başlayın, ancak büyük para avlıyorsanız meth için gidin

enzo101

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tamam yardımınız için teşekkür ederim, cbd'nin thc'ye nasıl izomerize edileceği hakkında biraz araştırma yapacağım. Ya da MDMB-4en-PINACA'nın nasıl güvenli bir şekilde üretileceğini :)

enzo101

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
teşekkür ederim, bana gönderdiğiniz gönderiyi kontrol ettim ve bu konuda çok bilgilendirici bir video!

paylaşacak başka videonuz var mı?

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
:> sentetik noid üretmekle ilgili değil üzgünüm
Yanlış hatırlamıyorsam UR-144 için başlangıçta sadece 3 maddeye ihtiyacınız var.

enzo101

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tamam yardımınız için teşekkür ederim, bu 3 maddeyi bulmam gerekiyor! Profesyonel olmadığınızda kolay değil

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Bu sentez, sentetik kannabinoid üretmenin tüm olası yolları arasında en basit olanıdır. Benzer şekilde 018 için de geçerlidir, ancak ana öncülü satın almak kolay değildir, ancak Çinli tedarikçiler tarafından sipariş üzerine sentezlenebilir. Daha karmaşık bir şekilde, ancak ucuz ve mevcut reaktiflerden, ana öncül bağımsız olarak sentezlenebilir

blackcop

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Süper ilginç bir yazı! Katkınız için teşekkür ederim.
Okurken aklıma gelen birkaç soru oldu.
Sıvı yöntem için önereceğiniz belirli bir noid var mı? Ayrıca ne kadar terpen ekliyorsunuz?