Kanabinoidler leke bırakmadan nasıl kağıt haline getirilir Sayfa başına 4-5 gram (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Leke bırakmadan %100 pamuklu kağıda 4 ila 5 gram 5cl-adb eklemeye çalışıyorum ancak bu yöntemle deneyimi olan var mı?

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
A4 sayfası başına 2 gm yapmaya çalışıyordum ve aynı sorun. 5cl-adb-a kristal hale getirilebilir mi? Aksi takdirde kağıda nasıl püskürtülür ve ayrıca daldırılır (sayfalar ve kitaplar yapmam gerekiyor).

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bunu 5g gibi anlamsız miktarlar için bile başarılı bir şekilde yapmanın özel bir yöntemi var - en azından şirkette özel... çözmesi oldukça basit ama gizli tutulduğu için, yalnızca kendiniz bulmazsanız bunun yöntemini satmayı teklif edebilirim - bu herhangi bir kurala aykırı ise lütfen bana bildirin. teşekkürler

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bunu 5g gibi anlamsız miktarlar için bile başarılı bir şekilde yapmanın özel bir yöntemi var - en azından şirkette özel... çözmesi oldukça basit ama gizli tutulduğu için, yalnızca kendiniz bulmazsanız bunun yöntemini satmayı teklif edebilirim - bu herhangi bir kurala aykırı ise lütfen bana bildirin. teşekkürler Ne kadar ... çünkü bu bilmek istediğim bir şey

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Nasıl püskürtme ve daldırma yapılacağını bilmem gerekiyor. Sayfalar ve kitap sayfaları için. Renk değişimi yok. Evet, burada satış yapmamamız, satıcı olmayanlardan satın almamamız ya da pazar dışında kendi aramızda diğer satıcı olmayanlarla pazarlık yapmamamız gerekiyor. Ama sadece sorduğunuz için size bilgi veriyorum, ben bir mod değilim, hiçbir şeyi yönetmiyorum!

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bunu olası modlar veya yöneticiler için yazımda belirttiğimi biliyorum, bu yüzden havadan bok satıyormuşum gibi görünmüyor. ve prosedürde hiçbir yerde tartışılmayan ancak lekelenmeyi tamamen ortadan kaldıran bir adım var - ki bunu öneririm - ve ben rastgele bir kişi değilim, tutuklanana kadar Flight ile çalışıyordum ve buradaki personel tarafından da biliniyor :)

View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Gerçekten yardımcı olmak açısından ekleyebileceğim bir şey yok ama bence hapishane kağıtlarını daldırmak kadar basit bir şey için birinden ücret almaya çalışmak oldukça aptalca.

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Üzgünüm, bu, bir tabakanın hiç boyanmadan taşıyabileceği hacmi artırmak için kullandığımız ve birçok insana çok para kazandıran ve bu nedenle yalnızca özel olarak satılan bir şirket içi yöntemdi, kullandığımız dahili yöntemleri ücretsiz olarak paylaşmak istemiyorum.

• Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bunu nasıl yapacağını bilen varsa bana ulaşsın, bilgi alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyarım

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Noidinizi asetonda seyreltin (200 ml'de 4 g). Sayfanızı daldırın ve ürün bitene kadar birkaç kez kurumaya bırakın. işte böyle yapılır.

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
beni̇mle i̇leti̇şi̇me geçi̇n si̇ze yardimci olacağim

Bigtme

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
50 ml asetona 5 gram koyun, ardından sayfaya püskürtün ve kurumaya bırakın, ardından Sayfanın diğer tarafına püskürtün ve kurumaya bırakın, sprey bitene kadar işlemi tekrarlamaya devam edin. Sprey sıkarken kağıdı aşırı ıslatmamaya çalışın

• Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Marshmellow yaprağı üzerine püskürteceğim, 5-CLADB'yi bitirdim, 1 gram için kaç ML aseton kullanmalıyım?
Orta düzey kullanıcı için 5-CLADB ve Aseton oranı nedir... lütfen bu konuda rehberlik edin

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Reaction score
8
Kannabinoidleri bitiren var mı? Görünüşe göre bu site sadece spord ve meth için

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Üzerine düz beyaz yazdırın

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Daha fazla miktarda ürün uygulamak için yüksek yoğunluklu kağıt kullanın. Fazladan bir ürünü silebilirsiniz. Bir sayfa için dozaj nasıl hesaplanır, anlatabilirim.
Noids benim için ana favori ürünlerden biri, bu yüzden sitenin sadece uyarıcılar ve öforiklerle ilgili olduğunu düşünmeyin. Noids ile ilgili şeylerle ilgilenen varsa, bana yazın.