Question çatlak nasıl yapılır

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
28 gr kokainim varsa içine ne kadar bikarbonat soda koymalıyım? mikrodalga mı yoksa ocak mı kullanmak daha iyi? mikrodalga veya ocakta pişirmenin farkı nedir? biri bana ocakta pişirmeyi adım adım öğretebilir mi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Mikrodalga ile soba arasındaki fark, sobanın tavayı ısıtması, tavanın da suyu ısıtması ve reaktanları ısıtmasıdır. Mikrodalga reaktanları ve suyu titreştirir ve birbirine sürtünen moleküllerin sürtünmesi ısı oluşturur. Mikrodalgalar, reaksiyon enerjisini eklemek için çok daha az zaman alır. Bu kötü bir şey. Kötü olmasının nedeni, kokainin, su tabanı eritecek kadar ısınmadan çok önce çözünecek olmasıdır. Sonuç olarak mikrodalgada yaptığınız şey toz kokaindir, bu dünyanın sonu değildir, sadece uygunsuzdur.

hider8028

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
30 taranmış toz ekleyin, çözünene ve yağdan yağ çıkana kadar karıştırmaya devam etmek için sıcak su banyosu ekleyin, donmuş su ekleyin ve soğutun ve ardından havada kurutmak için çıkarın. Bu benim ülkemdeki on bir kişinin cesedi.

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
noicee

hider8028

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
evet patron, ben çok küçüğüm, bana öğretmek için iyi bir yolunuz var mı, örneğin sigarayı daha güçlü ve üretken kılan şeyleri eklemek gibi,
Bir keresinde insanların ürünü çok güçlü bir şekilde tütsülemek için bazı malzemeler ekledikleri bir belgesel izlemiştim, ancak unutalı uzun zaman oldu

bu piştikten sonraki görünüm

CXFdMRv7hT

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
iyi görünüyor kardeşim, ben bunu kendim pişirmem!! iyi iş adamım

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sanırım eklemem gerekiyor. Bu başlığa rastlayacağından şüphe duymadığım çok sayıda insan için, tanıdığım herkes %30 w/w kokain/sodyum bikarbonat kullanıyor. 25 işe yarar mı? Benim için işe yaradı. 35%? Daha önce işe yaramıştı. Bir ya da iki tutam? Daha önce bu şekilde yapmıştım. Peki neden? 30%? Gerçekten bilmiyorum, bana böyle öğretildi. Bir keresinde stokiyometrik miktarı hesaplamıştım ve saf kokaininiz olduğunu varsayarak %25'in teorik olarak mükemmel miktar olduğunu bulmuştum (bilinmeyen miktarlarda bilinmeyen ürünlerin karışımı için bunu hesaplamak imkansızdır).
Bir mol kokain HCL'de bir mol kokain ve bir mol HCL vardır. Biz sadece HCL için endişeleniyoruz.
HCL molü=36,5g
NaHCO² molü=84.0066g
Kokain HCL'nin molü=339.82
84.0066/339.82=
.247209 /1
%24,7209