Prekürsörler nasıl güvenle sipariş edilir?

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Birçok kaynakta prekürsörlerin laboratuvar adresinden veya evden sipariş edilmesinin güvenli olmadığını okudum, ancak birkaç kaynakta adlarına sipariş verilmemesinden bahsediliyor. Bu yüzden sorularım şunlar:
  1. Gerçek isimle sipariş vermek güvenli kabul edilebilir mi, eğer öyleyse, nasıl güvenli yapılır?
  2. Posta kutuları, paket alma hizmetleri ne olacak?
Bu konu hakkında tavsiyeleriniz varsa buraya yazın.

NOT. Lütfen bu konuyu uygun bölüme taşıyın.

Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba Chemden,

Anlamıyorum, 30 Temmuz'daki yazınızda, öncü madde satın almak ve amfetamin üretmek için yasal bir kimya şirketi açtığınızı söylediniz.

Bu konuda neden yardıma ihtiyacınız olsun ki?

AB içindeki tüm kimyasal madde nakliyeleri kontrollü nakliyeler ve yüksek düzenlemelerle yapılmaktadır, eğer "yasal" olacaksanız o zaman bu bir sorun değildir.

Sizin durumunuzda, sorunlarınız denetimlerdir.

Saygılarımla

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba.

Halihazırda bir kimya şirketi açtım.

Herhangi bir şüphe uyandırmadığımdan emin olmak istiyorum, bu yüzden en azından ilk 4 ay içinde bu şirketi öncül için öncül almak için bile kullanmak istemiyorum. Ve yasadışı bir şey için kullanmadan önce en az 2 denetimden geçmek istiyorum. Bu şirketi laboratuvar ekipmanı almak için kullanıyorum. Şimdilik, öncülleri satıcılardan alıyorum.

Saygılarımla.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Öncelikle bana bu yasal kimya şirketinin "amacının" ne olduğunu açıklayabilir misiniz, satış mı? üretim mi? geliştirme mi? yeniden satıcı mı? çünkü bu denetlenecek sorulardan biri?

Üzgünüm ama planınızda o kadar çok hata var ki, bir denetim ve kolluk kuvveti sizi hemen yakalayacaktır.

Her şeyden önce, ne zaman denetleneceğinizi bilebilirsiniz ya da bilemezsiniz, bu planlı olabileceği gibi rastgele de olabilir, dolayısıyla buna hazırlıklı olabilirsiniz ya da olamazsınız.

İkinci olarak, eğer "paravan" şirketiniz olarak kullanmak istediğiniz şirket buysa, satın aldığınız laboratuar ekipmanına "uyan" küçük miktarlarda öncül madde satın alarak işe başlamak istersiniz.

Üçüncü olarak, şirketinizi en azından faaliyetinizin ilk 2-4 yılında herhangi bir yasadışı faaliyet için kullanmak istemezsiniz, yeni şirketler ülke sınırları arasında herhangi bir şey ithal / ihraç ederken gümrük tarafından denetlenmektedir.

Dördüncü olarak, ilk 2-4 yıl boyunca yasal bir işletmeye sahip olmanın nedeni, her şeyden önce denetlendiğinde ve gelir elde edildiğinde meşruiyettir.

Beşinci olarak, şirketinizi "ana" yasadışı prekürsör kullanıcısı olmak için kullanmazsınız. Yapmanız gereken şey, başka bir kişi adına paravan bir şirket açmak, öncülleri ana şirketiniz aracılığıyla satın almak ve paravan şirketinizi kullanarak kendinize satmaktır. Bu şekilde denetlendiğinizde sorumlu tutulmayacaksınız.

Burada devam edebilirim, ancak umarım bu senaryoları zaten düşünmüşsünüzdür?

Saygılarımla,

Fikir paylaşmak isterseniz bu tartışmayı PM'de sürdürebiliriz, bu işleri oldukça iyi bildiğim için yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Nitrochemis veya konstatinos gibi hobi satıcılarından satın alırsam sahte bir isim ve adresle sipariş vermeyi ve anonim bir dolaba göndermeyi düşünüyorum.
Ancak laboratoriumdiscounter gibi "son kullanıcı beyanı" isteyen mağazalardan satın almak istersem, "son kullanıcı beyanı" nı sahte bilgilerle doldurabilir miyim bilmiyorum.
Ayrıca adresimi bir kimya şirketi olarak doldurabilirim ve sonunda DHL ile gönderirlerse farklı bir adrese teslimatı seçebilirim.
Nasıl yapacağımı bilmiyorum.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Bence sizin için Organik Kimya Polonya ile iletişime geçmeye değer

Harika kaliteli ürünleri ve çok uygun fiyatları var! Ayrıca, çok fazla ürünü var, bu yüzden onu ana satıcınız olarak alabilirsiniz, EUS gerekmez