Question 4mmc (bağımlılık) nasıl bırakılır

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bir yıl önce 4mmc tüketmeye başladım, eskiden haftada bir yapardım, şimdi haftada 2-3 kez yapıyorum, 4mmc bağımlılığım yok, sanırım yarı yoldayım, ama tamamen bırakmak istiyorum, bugünlerde olduğu gibi akşam 7-8'den sonra 4mmc aşeriyorum, vücudumda hissedebiliyorum onu istiyor, biliyorum ciddileşmeden önce tamamen bırakabilirim, lütfen bana bırakmama yardımcı olacak bazı tavsiyeler verin

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Reaction score
10
sıvı alın ve iyi uyuyun, egzersiz yapın, boş zamanınızı geçirmek için ilginizi çeken bir şey bulun, psikoaktif hiçbir şey kullanmayın, nikotin veya alkol bile kullanmayın çünkü bu size "bir darbe daha iyidir" hissi verebilir
geri̇ çeki̇lmelere hazir olun ve bunlarin çoğunun psi̇koloji̇k olduğunu unutmayin.
adrenali̇n ve serotoni̇n sevi̇yeleri̇ni̇z düşmeye başladiğinda zor zamanlar başlar ve ne olursa olsun bunu atlatmaniz gereki̇r.
İyi miktarda zeytinyağı tüketerek dopamin seviyenizi biraz yükseltebilirsiniz.
serotonin tükenmesi için 5-HTP takviyesi kullanın, en iyi sonuçlar için ikisini birleştirin.
tansi̇yonunuzu taki̇p edi̇n, zararli sevi̇yelere düşebi̇li̇r/artabi̇li̇r, çok düşükse arttirmak i̇çi̇n tuz tüketi̇n, çok yüksekse düşürmek i̇çi̇n sarimsak tüketi̇n.
mephedrone'u derinliklerini keşfetmek için bilerek çok aşırı kullandım ve soğuk hindi yapmanın büyük bir sorun olmadığını söyleyebilirim, sadece ciddiye almanız gerekiyor.
İyi şanslar kardeşim, bu iş sende.

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Kardeşim 2b4mp sentezi konusunda bana yardımcı olabilir misin?