Kanada'dan AB'ye Yarım Kilo Ot Nasıl Gönderilir

FriendlyCanadian

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey orada, Kanada'dan AB'ye yaklaşık bir pound ot gönderme konusunda bana verebileceğiniz herhangi bir ipucu arıyorum, herhangi bir yardım takdir edilecektir teşekkür ederim.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Olduğu gibi söyleyeceğiz: Bu çok aptalca.

1. Miktar o kadar küçük ki, bu kadar uzun mesafeye göndermeye değmez bile.
2. Kanada'dan AB'ye mi? 450 gr ot için mi? Ne için?

Madem ki sana bok attık, şimdi biraz tavsiye verelim.
Eğer kokuyu gizlemek için bir yolunuz varsa 450 gr ot gönderilebilir. Bizim tavsiyemiz gıda kutuları/kutuları içinde göndermeniz. Otları gerçek yiyeceklerle birlikte kaplara koymanın bir yolunu bulun ve koku geçirmez kaplar elde edin.
İkincisi: kutuları AB'ye ulaştırmak. Paketlerin içeriğini kontrol etmeyen GEMİ (uçakla değil) ile teslimat yapan herhangi bir uluslararası nakliye şirketi bulun ve bum artık istediğinizi yapabilirsiniz.

Notlar:
1. Bunu yapmayın, 450 gr ot buna değmez.
2. Bunu yapmayın, az önce yiyecek kutuları hakkında söylediklerimiz aptalca ve iyi planlanmamış.
3. Bunu yapmayın, sürekli gelişen ve eski yöntemlerin "yamalandığı" bir konuda tavsiye istiyorsunuz ve bu yüzden kendi işinizi yapın. Beyninizi kullanın, başkalarına sormayın, bu aptalca ve tembelce.
4. Bir kilo ot beklemeye değmez, bir şeyin Kanada'dan AB'ye ulaşması en az bir ay sürer ve ardından müşteriye ulaşması iki hafta daha sürer. Tek kelimeyle aptalca ve yavaş.

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
Yapmayın