Nasıl Dolandırılabilirsiniz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Herhangi bir dolandırıcının ana hedefi, BB Escrow hizmetini atlayarak paranızı almaktır. Dolandırıcıların çok yaratıcı olduklarını ve sizi emanet hizmetini atlamaya ikna etmek için milyonlarca neden bulduklarını unutmayın.

Dolandırıcılarsıklıkla aşağıdaki argümanları kullanır:
1. Bitcoin döviz kuru beni korkutuyor, ödemenizin yarısını doğrudan bana, diğer yarısını da emanet yoluyla yapalım.
2. Emanet yoluyla çalışmıyorum, orada aldatıldım. Size de tavsiye etmiyorum.
3. Emanet yoluyla çalışmıyorum. Her gün on binlerce dolar değerinde anlaşma yapıyorum. Emanetteki 100$'ınızla uğraşmayacağım. Ya emanetsiz sipariş verin ya da vaktimi boşa harcamayın.
4. İncelemelerime bakın, sizi dolandırmamın bir anlamı yok. Ben burada dürüst bir insanım!

Seçeneklerinizi yorum bölümüne ekleyin, sevgili forum üyeleri.

Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Emanet üzerinden gideceğim

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Ne yazık ki, ne gönderildiğini% 100 kontrol etmek için ürünü alıcıdan önce alan bir aracı adam yok ...

Emanet tutma merkezi gibi, satıcılar ürünleri merkeze gönderir, böylece alıcıya göndermeden önce tam olarak ne olduğunu kontrol edebilirler, bu şekilde her iki taraf da daha mutlu olur ...

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Yeniden satıştan bahsediyorsun. Bu zaten icat edildi. BB Forum ekibi, ilaç alanındaki işletmeleri davet etmek ve rahat, anonim ve güvenilir
tüm taraflar için ortam. Ne yazık ki, her yerde anında ortaya çıkamaz, bu dünya çapında birçok girişimcinin katılımını gerektiren büyük bir görevdir.
-Roma bir günde inşa edilmedi (с)

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
İhtiyacınız olan tek şey, tedarikçilerden ürün kabul etmeye istekli birkaç BB ekibi üyesi. Bu şekilde emanet dışında herhangi bir anlaşma olmaz. Diyelim ki Çin'den 5 kg PMK sipariş ettim. Ürünü, kalitesini ve hatta o tedarikçiden gelen gerçek ürünün ne olduğunu test edecek laboratuvar ekipmanım yok, bu nedenle satıcının ürünü merkeze gönderdiği bir bekletme merkezimiz olsaydı, böylece alıcıya gönderilmeden önce satıcının söylediği her şeyi kontrol edebilirlerdi. Testler yapıldıktan sonra alıcıya gönderilir. Her iki taraf da teslimatı öder. Satıcı merkeze teslimatı öder, ardından alıcı merkezden teslimatı öder, tüm anlaşmalar emanet yoluyla% 100 daha güvenli hale getirilebilir, bu şekilde alıcılar şikayette bulunmaz veya satıcıları dolandırıcı olarak etiketlemez çünkü zaten BB ekibi tarafından test edilmiş / kontrol edilmiştir.

litioned

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Çoğu insanın ne elde edeceğini test edemeyeceğine kesinlikle katılıyorum, bu nedenle en zorlu kimyasallar için test reaktifleri seçeneklerini hedeflemeli ve geliştirmeliyiz
Durumu görün, metamfetamin aldınız, keş beyniniz hemen dopamin fırlatmaya başladı ve anlaşma tamamdı ama beyniniz neyi yanlış ateşledi?
Düşünün ya da meth aldığınızda ve bunun olmadığını düşündüğünüzde bile yargıçlar gerçeği objektif olarak nasıl bulabilir?

Kaç tane alıcı, kötü ürünler aldığına ve gerçek ve iyi ürünlere sahip olduğuna dair yalan söyleyen insanlar, bence hiçbiri.
Burada dediğimiz gibi, müşterimiz efendimizdir.

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Çok aptal olmalıyım ama buradaki hesabıma nasıl para yükleyebilirim? Hesabıma Bitcoin yüklemeye çalıştığımda verilen tüm adresler Coinbase'de geçersiz. Bu yüzden transfer yapamayacağım.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Bakın @HEISENBERG profilinde bir Sorun Giderme ve cüzdanınıza nasıl para ekleyeceğiniz var

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
100 sorun, adresi kopyalarken cüzdan adresinden önce veya sonra boşluk olmasıdır.

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Çok teşekkür ederim, cevabınızı başka bir gönderide gördüm ve kontrol ettim ve %100 haklıydınız! Bu yüzden boşlukları sildim ve sorunsuz bir şekilde çalıştı!
Şerefe!