Bugün, bu yılın dördüncü Temmuz Perşembe günü, heyecan verici disiplinimiz hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere bu foruma giriyorum.

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Bu yılın Temmuz ayının dördüncü günü, bu heyecan verici disiplinimiz hakkında fikir alışverişinde bulunmak için bu foruma katılın.

Aranızda üretilen fikirlerin ve kavramların, Pourbaix'in diyagramındaki kıvrımlar gibi matrislerle dolu bir şekilde yer değiştirdiğini gözlemledim.
Bu hayırlı günde, sizlerle yalnızca bir bilgi kaşifi olarak değil, aynı zamanda deneyselliğin ve malzemenin modifikasyonunun krizinden ortaya çıkan harikalara meraklı biri olarak bir araya geliyorum.
Bu forumda, esteroquimico disiplininin gerçek sanatkârlarıyla bir araya gelebileceğimize, alquimistalar arasında yapıcı diyalog yoluyla, farklı organik ve inorganik sentez stratejileri oluşturabileceğimize, türleri molar hassasiyetle sınıflandırabileceğimize ve elektrofillerin tercihlerindeki karmaşık paternleri keşfedebileceğimize yürekten inanıyorum.

YxFbPWaVjE

Bugün, bu yılın 4 Temmuz Perşembe günü, heyecan verici disiplinimiz hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere bu foruma giriyorum.

Aranızda gerçekleşen, bir Pourbaix diyagramının eğrileri kadar nüanslarla dolu fikir ve kavramların örtüşmesini sevinçle gözlemledim.

Bu kutlu günde, size sadece bir bilgi kaşifi olarak değil, deney ve madde modifikasyonunun potasından çıkan harikaların hevesli bir amatörü olarak katılıyorum.

Bu forumda stereokimyasal tasarımın gerçek sanatçılarıyla sohbet etmenin mutluluğunu yaşayacağıma, simyacılar arasındaki yapıcı diyalog sayesinde farklı organik ve inorganik sentez stratejileri oluşturabileceğimize, türleri molar hassasiyetle sınıflandırabileceğimize ve elektrofillerin tercihlerindeki gizli kalıpları keşfedebileceğimize eminim
.