Hugbunter bir ispiyoncu.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sadece bir pislik ve hain, Yöneticilerin dox'unu alabilmekle ya da alabilmekle övünür.

Evet, büyük olasılıkla ve Pharoah'ı kolaylıkla dox'layabildiğimi düşünürsek. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

Peki ya üstündeki kiraz? BIRAZ KOLAYLIKLA. (Bu bir övünme mi?)

DeSnake nerede sorusuna cevap olarak:

Hayatta ve iyi durumda. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

Ve üstündeki kiraz? Bazı insanlar OpSec konusunda dikkatsiz (Bu bir tehdit mi?)

HugBunter'a lanet olsun.

Gönderilerinin çoğu bunun gibi saçmalıklarla dolu ve bu normal değil.

Belirsiz terimlerle konuşması ve "SENİN BİLMEDİĞİN BİR ŞEY BİLİYORUM" gibi şeyler söylemesi tüyler ürpertici ve sadece gerçek karakterini gösteriyor. Böyle konuşmazsın, böyle bilgi saklamazsın. Bu, manipülatörlerin ve muhbirlerin ders kitabı örneğidir.

Bir kişi DeSnake gibi bir çöp çıkış dolandırıcısı olsa bile, asla toplum içinde böyle şeyler söylemezsiniz, özellikle de Dread gibi bir topluluğun başı olarak. Siz sadece LEA'ya yardım edersiniz ve sadece muhbirler LEA ile işbirliği yapar.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Sanırım saygılı bir şekilde katılmayacağım. Konuştuğumuz birkaç seferde onu sevdim

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Dread'de çok fazla sansür var ve Modlar güvenilir değil
MODLAR UYUŞTURUCU VE FENTANİL LAKELİ ÜRÜNLERİ TEŞVİK EDİYOR ama zararsız yorumları sansürlüyor ve ENGELLİYOR, Yargıç Dread gibi konuşuyor,

Yasadışı şeyleri teşvik edip yasadışı olmayan şeyleri sansürlemedeki ironi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
954
Deals
1
Dread'de şu ana kadarki deneyimim bu yönde değil. İnsanlar saçma sapan şeyler söyler, ben de öyle yapıyorum. Kendini tehdit altında hissediyor ve misilleme yapma yeteneğini kullanıyor gibi görünüyor.

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
youtube DoingFedTime'ın Dread ile bir sorunu olduğunu düşünüyorum, madenci21 yukarıdaki yazıyı youtube'daki DoingFedTime ile ilişkilendirip ilişkilendiremeyeceğinize bakın

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Gerçekten mi? FedTime'da Dread'i gerçekten eleştiren bir şey hatırlamıyorum. Bunu görmek için bana bir şey gösterebilir misiniz?