Esrar bağımlılığımı tedavi etmek için bir ilaç arıyorum

Arbus

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Çok fazla ot içiyorum ama bir şekilde duramıyorum çünkü kafayı bulmayı seviyorum, bu yüzden burada tavsiyenizi sormak istedim

jokerfa

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Cbd kratom almaya yardımcı olmadığında esrar bağımlılığını temel alır

Arbus

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
CBD'yi zaten günlük olarak kullanıyorum. Ayrıca hala biraz kratomum var, ancak toz gastrite neden olabileceği için ekstrakte etmeniz gerekiyor.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Psikolojik bir sorun gibi görünüyor

Arbus

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Evet, kesinlikle öyle. Reseptörlerimin sadece yoğun olduğuna inanıyorum.

Arbus

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Depresyonum için her zaman yasağı suçladım, ancak bu forumda olduğumdan beri umudum var, bazı ilaçları ucuza nasıl yapacağımı öğrenebilirim ve sonra hayır yaptığım insanlara verebilirim.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Naltrekson kompulsif davranışları tedavi edebilir.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Selamlar. Buradaki sebep yüzeyde yatıyor. Çok fazla sigara içiyorsunuz, öyle diyorsunuz. Sistem hata ayıklıyor ve beyin çalışıyor, ancak bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyor, ilgilenmiyor ve bu sistemi değiştirmek için eğitilmiyor. Durumu değiştirmeye başlamak için güçlü bir irade çabası göstermeniz gerekir. Ancak bu çaba tek seferlik bir çaba olamaz. Sigara içmeyi değiştirme veya hiç içmeme kararınızı uzun süre desteklemelidir. Ancak bu durumda durum değişebilir. Aşağıdaki konuyu okumanızı tavsiye ederim.

İlaçlar ve takviyeler durumu biraz hafifletebilir ve yardımcı olabilir, ancak iki şeyi bilmeniz gerekir:
1. Bağımlılık için sihirli bir hap yoktur. Bu durumda kendiniz uzun süre ve çok çalışmanız gerekir. Aklınızla, iradenizle ve gücünüzle.
2. İlaç almak yardımcı olabilir, ancak sadece maddeyi reddederseniz mantıklıdır.

Esrarın reddedilmesi durumunda, aşağıdaki şema yardımcı olabilir:
  • Emoxypine 125mg tablet. 30 gün boyunca sabah ve akşam 1 tablet.
  • Belirgin nörolojik sorunlar varsa - enjekte edilebilir formlarda herhangi bir B vitamini kompleksi ekleyin. 14 gün boyunca her gün alın.
  • Uyku ile ilgili sorunlar varsa - Melatonin yatmadan önce 1 tablet 7 gün.
  • Sinirlilik varsa - doğal kaynaklı, reçetesiz satılan herhangi bir sakinleştirici.
  • Bazı gabapentionidler. Örneğin Phenibut - detayları ve şemayı burada bulabilirsiniz.

Ek olarak, her zamanki eğlence şeklini değiştirmek daha iyidir. Kullanıma bağlıysa bir ilişkiye ara vermek, şirketi, rahatladığınız yerleri vb. değiştirmek mümkündür.

Ayrıca, yeterli uyku, sağlıklı beslenme, temiz hava, fiziksel aktiviteyi de unutmayın - görünüşte basit olan bu eylemlere fazla önem verilmez, ancak olağan tüketim sistemini değiştirmek için çok önemlidirler.

Genel anlamda, hepsi bu kadar. Herhangi bir sorunuz varsa, bana pm ile yazın.