Darknet'i tarıyorum, işte sonuç

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Merhaba sevgili anonimler,

Karanlık ağ bağlantı dizinlerinin mevcut durumundan etkilenmedim çünkü tüm önemli verileri tek bir yerde bulamadım.
Bu nedenle, darknet.observer 'ı oluşturdum ve burada darknet olarak adlandırılan ağın mevcut durumu hakkında size en iyi genel bakışı sunmaya çalışıyorum.

http://s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion

özellikler:
- 300'den fazla tor hizmeti her x saatte bir taranır
- hizmetlere göz atabilir ve filtreleyebilirsiniz
- phishing kontrolü - yansıtma sayfalarını doğrulayın
- /pgp.txt dosyasının otomatik analizi
- /mirrors.txt dosyasının otomatik analizi
- /canary.txt dosyasının otomatik analizi
- dolandırıcılık uyarıları/itibar derecelendirmeleri

İşte bazı ilginç bulgular:
- çevrimiçi hizmetler: 316 (toplam 460 onion(v3) yansıtma)
- her serviste ortalama 1,33 onion(v3)-ayna vardır
- 41,5'i java script kullanıyor
- 39,9'u sormadan bir çerez ayarladı
- 15,5'i OMG gözlemcisi/uyumludur (ve 23 kanaryadan sadece 11'i sağlıklıdır)
- 23,9'u mağazadır (ve bunların çoğu dolandırıcılıktır)
- 18,1'i barındırma veya diğer hizmetleri sunuyor (çoğu dolandırıcılık)
- 8,6'sı forumlar
- 7,5'i pazar (birden fazla satıcı)
- 6,9'u bağlantı dizinleridir
- 4,9'u fidye yazılımı gruplarına aittir
- 12 darknet arama motoru (%3,5) ve 11 haber sitesi (%3,2) bulunursa
- ödeme kabul eden tüm siteler arasında: 95'i Bitcoin ve sadece %35'i Monero kabul ediyor

Siz ne düşünüyorsunuz? Bir hizmeti mi kaçırıyorsunuz ya da bazı veriler yanlış mı?
Lütfen bana bildirin.

Darknet.Observer

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Biz de benzer bir çalışma yaptık ve tüm kategoriler farklıydı ancak aslında bir şeyler satan herkesin yalnızca %8-10'unun yasal olduğunu gördük. Brian'ın kulübü gibi ücrete dayalı kuruluşlar hariç CC pazarları yaklaşık %3 oranında yasaldı. Görünüşe göre bir mücadele var ve iyi adamlar silinip gidiyor. Ayrıca Monero hakkında sizin sahip olduğunuzdan çok daha az iyi görüşe sahiptik. Monero için doğrudan siyah damla olan çok sayıda düşüş var gibi görünüyor ve daha az umursayamazlar. Ayrıca harcamaları anında tahmin ediyor gibi görünüyorlar ve diğer kriptoları kullanan aynı türden kişilerden çok daha üstünler.

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Monero'yu teknolojisi nedeniyle seviyorum - anonimlik açısından Bitcoin'den çok daha üstün ve deep web'de bir numara olmasını bekliyordum çünkü anonimlik teknolojisinin sınırı bu. Bu yüzden Bitcoin'in sadece üçte biri kadar kabul gördüğünü görmek beni gerçekten şaşırttı.
Şu anda şüpheli hizmetleri dolandırıcılık olarak etiketlemek için forumları kontrol ediyorum. Şu anda sahneye gerçekten de kötü adamlar hakim gibi görünüyor.
OMG uyumluluğu da çok düşük. Uygun bir /pgp.txt ve bir /canary.txt ve belki de dark.fail/OMG'de tanımlandığı gibi /mirrors.txt sunmak çok mu zor? Bu sitelerle etkileşimi çok daha kolay hale getirecektir.

Tüm bu sektörün düzene sokulmaya, standartlaştırılmaya ve iyi adamlarla dolandırıcıları ayırt etmek için güvenilir bir yola ihtiyacı var.
Blok zinciri sigortası vb. için potansiyel görüyorum.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Monero'nun yaşadığı en büyük sorunlardan biri, onunla ilişkili bazı çok karanlık kişilerin olması. Ryan Havar ve Daniel Evans gibi kişiler Monero ile çeşitli suçlar işlemek ve dolandırıcılık yapmak için Monero'yu kullandılar, bu nedenle birçok kişi tarafından dolandırıcılarla ilişkilendiriliyor. Tam anonimlik kötü bir şey olabilir l
Tahmin et, ha? Bu kişilerin aynı zamanda onu geliştirmeye de dahil oldukları söyleniyordu, bu yüzden muhtemelen onu çalmalarına yardımcı olacak bir şey bıraktılar.

• Like
Reactions: vis

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ahh Tüm gerçek insanların yüzde 0.0000 dolandırıcılık olarak kaldığı bir dizin oluşturmanın bir yolu ne olabilir, ancak tüm dolandırıcıların açığa çıktığı bu dizini oluşturduysanız, büyük ve kapsamlı bir ddos'a hazır olun, saldırıya uğramak dolandırıcılar için hala zor zamanlar veriyor sizi alaşağı etmek için her şeyi yapacaklar, ha para onlar için sadece önemli tordex ve tor dolandırıcılık reklamlarıyla dolu, insanlar böyle sadece para al reklamlar insanlar dolandırılıyor insanlar şikayet ediyor adv'nizden birinden dolandırıldım site sahibi idgaf

dayz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Teşekkürler

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bu çok havalı dostum!!!

Banksy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Teşekkürler dostum.

Bu darkne marketleri bölümünde yayınlandığı için bazı sorularım var.
Hediye kodları satan birçok Dükkan var. Dolandırıcılıklarla ilgili başka bir başlık gördüm ve bu Hediye kodlarından da dolandırıcılık olarak bahsediliyordu.

Sorum şu: Bunu gerçekten test eden oldu mu?
Bunu sormamın nedeni, belirli platformlar için hediye kodları oluşturma kılavuzları satan başka güvenilir pazar yerlerinin yanı sıra bu pazar yerlerinin içinde hediye kodlarının satın alınabileceği bölümler de gördüm.
Bu hediye kodu dükkanlarını insanları dolandırmak için kullanmak mantıklı. Ancak pazar yerleri neden dolandırıcılık için destek eklesin ve bu gerçek bir şey değilse rehber veya kod oluşturucu satmanın anlamı nedir?
Sadece bunu anlamaya çalışıyorum. Ve potansiyel olarak dolandırıcılık kurbanları kalabalığına katılın 🙄

Gördüğüm bir başka şey de, hesap başına 500-5000'e ulaşan, üzerlerinde para bulunan saldırıya uğramış Paybal hesaplarıyla ticaret yapmak. Hediye edilen para ... ayrıca dolandırıcılık gibi görünüyor, ancak bir pazar yeri web sitesinde de görüldü.

Yani. Pazar yerleri platformlarında dolandırıcılığa izin vermediklerini iddia etseler bile, böyle bir teklif gördüğümde dolandırıcılık olduğunu varsaymak zorunda mıyım? Yoksa bu satıcılar başka türlü yıkamaya değmeyecek "hurdalarından" mı kurtuluyorlar?
Belki sadece meraktan olmasa da burada birileri bunu gerçekten test etmiştir. Planladığım bir şeyi başlatmak için biraz hızlı para kullanabilirim.

Last edited:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bahsettiğiniz bu forumların ve pazarların çoğu bir faaliyet kovanı gibi görünse de aslında sadece sizi kazıklamak için vardır. Listelenen her şey bir soygundur. Bunu anlamanın en iyi yolu, sitedeki diğer kullanıcılarla iletişime izin verip vermedikleridir. Tarama forumlarında olduğu gibi, mesajlarınız genellikle diğer kullanıcıya ulaşmadan önce gözden geçirilir. Sizi dolandırdıktan sonra kimseyi uyarmanızı istemezler ve grup sohbeti yoktur, bu nedenle tek yol mesajlaşma veya reklamlar olacaktır. Her ikisi de onaylanmadan önce gözden geçirilir.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Acaba bunlardan kaç tanesi yasal ve dolandırıcı değil ya da neredeyse ölü

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Elimde olmayan nedenlerden dolayı bir yılı aşkın süredir yoktum.
Bir site yayınladıktan sonra ortadan kaybolduğum için özür dilerim. Böyle bir şey olmamalıydı.

Neyse ki darknet.observer alan adının kontrolü hala bende ve hatta sitenin kaynak kodunun eski bir versiyonunu uzun zamandır sakladığım depomdan kurtarabildim.

Sitenin daha iyi bir versiyonu üzerinde çalışıyorum ve çok daha güçlü bir şekilde geri döneceğim!

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Darknet.Observer 'ın geçmiş çalışmalarını archive.is onion adresinde bulabilirsiniz (archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion - JavaScript Needed)

Bu araç çok iyi yerleştirilmiş ve başınız ağrımadan göz atabilirsiniz. Sizi bekliyoruz!

View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Darknet Observer ne hakkındaydı? Kontrol edecek yeni yerler bulmayı seviyorum

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
İstatistikler içeren site, darknet.observer'ın alabildiği tüm arşivlenmiş soğanlara genel bakış, güven notu (A,B,C,...), ... dönüşünde çok ilgisini çekti.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Ah anlıyorum. Umarım tekrar başlar!