Question Bir güveç kabı aşçısını hatırlamaya çalışıyordum. Sanırım doğru hatırlıyorum, biri yardım edebilir mi?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Tamam, tüm bu bilgileri gözden geçireli uzun zaman oldu ama buradayım ve ayrıntılı kayıtlara sahip olduğumdan emin oluyorum [t doğru s gün içinde bazı şeylerin üretiminde çalıştım ve iyi öğrendiğim şey meth idi, anhidris amonia dope red ad black ve diğer soğuk aşçıları öğrendim, sadece bir satıcıya gidip bir şey almak zorunda kalmamanın basit yüzü için deneyecektim sadece alışkanlıklarıma dikkat et ve hepsi bu ama ayrıntılara takıldım.

1 ons NitroMethane GaI
2 Şerbetçiotu numarası 9 gun blueing 7 ons
3 Nichole için turuncu uçlu kaynak çubukları
4? Sanırım aktifleştirilmiş charchole var ama emin değilim
5 Kapağı sıkıca bantlayın 12 saat boyunca yüksek ısıda pişirin ve ardından 12 saat boyunca soğumaya bırakın

tamamlandığında iki katman vardır, biri üst katmandır, tüm meth alttan kesilmelidir, alt katmanı atın ve kristalinize hiç bulaşmadığından emin olun ayer zehirli olabilir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
😄 Hayır, dostum bu bana ip uyuşturucu tarifi gibi geliyor, bence eşek arısı uyuşturucusu paranızın karşılığını daha fazla veriyor🫣, daha önce keşfedilmemesine şaşırdım. Dışarıdasınız ve bir yaban arısı yuvasını patlattınız ve çok kızdılar! Yine de anladın, böcek ilacı, eşek arısı spreyi, biraz çapraz ateş.....
Emin olmak için söylüyorum, hayır, bu bir şey yapmaz. Belki cüzdanınızda bir delik açabilir.
Aslında, çok fazla nitrat var, aşırı enerjik bir reaksiyon olabilir.😬
Hayır, kimin aklına gelirdi, silah mavisi tuzpetridir. Lanet tuz Peter çok kullanışlı.

Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
İşte Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner içindeki bazı bileşenler:
İzobütan: 1000 ppm
Gazyağı: 800 ppm
Etanol: 100 mg/m³
Oleik asit: 1000 ppm
Citronellal: 100 ppm
Amonyum hidroksit: 1'den az
(R)-p-mentha-1,8-dien: 1'den az
1,8 sineol: 1'den az

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Tamamen bir hapishane dize uyuşturucu tarifi. Güneyden gelen tüm "iyi çocuklar" kuzey doğuda hapis yattıklarında, hepsinin nasıl bir motorcu çetesi meth kralı olduklarına dair bu hikayeyi getirmeleri oldukça komik. Yirmili yaşlarımın başında, Florida'dan bir hücre arkadaşımın meşhur "ip uyuşturucu" tekniğine göre "kilolarca meth üretip sattığını" anlattığını hatırlıyorum. Muhtemelen hala bir yerlerde tam detayları ve oranları ile yazılı olarak duruyor. İlk kez o zaman duymuştum. Yıllar içinde birkaç farklı kişiden farklı varyasyonlarını duydum ama genel fikir aynıydı. Şimdi ne bildiğimi bildiğim için, insanların sanki kimsenin bilmediği bir şey biliyorlarmış gibi bana bunu anlatmaya çalışmaları oldukça komik - sanki delikte bir asları varmış ve ihtiyaç duydukları her an çıkarıp bir servet kazanabilirlermiş gibi. Sadece filtre kömürü ve silah mavisiyle doldurduğum akvaryumun reaksiyona girip tüm tellerin buz tutması için bir ay beklemem gerekiyor. .. Yoksa 12 saat miydi? "Yüksek ısıda" 12 saat pişirdikten sonra... hmmm... her neyse.... bugünlerde büyümeye başlayacak...
Her halükarda, kısa sürede "paranın içindeyiz..." şarkısını söyleyeceğim...