İmidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Benzolardan kurtulmaya çalışan veya anksiyete yaşayan pek çok kişinin acılarına tam anlamıyla yardımcı olabilecek bir bileşiğe dikkat çekmek istiyorum.
Birileri gerçekten bu işe girişmeli ve bunu sentezlemeli, bileşenler ucuz değil ama birilerinin bunu sattığı duyulduğunda talep astronomik boyutlara ulaşacaktır.

İlk elden söyleyebilirim ki, çok fazla acıyı kurtarmanın / önlemenin yanı sıra gerçek bir altın madeni, İnternetteki tek tedarikçi yakın zamanda satışı tamamen durdurdu ve zayıflatıcı anksiyeteden muzdarip olan ve değerli bir yaşam sürmek için tolerans nedeniyle yıllarca aşırı yüksek doz benzo kullanımından geçen biri olarak, bu bileşiğin bağımlılık yapıcı özellikleri olmayan bir benzonun tüm artılarına sahip olduğunu ve aslında bir benzo olmadığı için normal benzo sedasyonunu tersine çevirdiğini yeterince vurgulayamıyorum, ancak benzo yoksunluğunu tedavi etmek ve yukarı regülasyona yardımcı olmak için kullanılan Flumazenil gibi tam tersi taraftan.

Sentez sürecini bilmiyorum ama bilen ve bunu yapmakla ilgilenen biri bu bileşiklere ihtiyacı olduğunu söyledi (zaten sahip olduğu bazılarının yanı sıra), üzgünüm, sentezleme konusunda yetkin değilim, şimdiye kadar sadece 2C-B'nin yapımına yardımcı oldum ve bir parçası oldum.

Buna ihtiyacı olduğunu söyledi.

ksilen içinde bcl3 1M 5L
2-bromobenzonitril 1 kg
4-floroanilin 1 kg
Satın alamayacağım ve kendim yapacağım bazı öncüller (toksik, askeri zehirlerin sentezi için kullanılır)
Bunları yapmak için ihtiyacım olan
Glisin etil ester 2 kg
Dietil fosfit 1 kg

Bu bileşik, benzo kullanan veya anksiyetesi olan herkes için herhangi bir olumsuzluk olmaksızın tam anlamıyla bir hayat kurtarıcıdır. Ve biraz yapacak olan herkes için çok kazançlı olacaktır ve ayrıca her yerde yasaldır, bu yüzden... dediğim gibi - altın madeni ve milyonlarca insanın acısını hafifletecek bir şey, umarım yanlış bölüme göndermedim.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Stokta 2x100 mL BCl3 ampulüm olabilir ve bunları ne için kullanacağımı hayal edemiyorum. Bu, şişeleri açmadan önce dondurmak için sıvı nitrojen gerektiren tehlikeli bir miktar, 25 mL'nin HCl dumanını 3 katlı bir binadan daha uzun hale getirdiğini biliyorum. Bu sadece AB'ye gönderilebilir çünkü başka bir yere göndermenin bir yolunu bilmiyorum. Elde etmek istediğiniz bu bileşik dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır çünkü kazara maruz kalmak ciddi anksiyeteye ve dolaylı olarak paranoyak olmanın sonuçlarına neden olabilir, yasadışı olduğundan değil ama laboratuvarınız pekala olabilir.