Alfa-Piros'un Safsızlıkları

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Her türlü Alpha-P*P'nin (pvp, php, pihp, pcyp) bazı partileri, tekrar tekrar vaping yapıldığında akciğerlerde sorunlara, hatta enfeksiyonlara neden olabilir. Bu durum partiden partiye çok farklılık gösterir.
Bunun nedeninin sentezden kaynaklanan safsızlıklar olduğu oldukça açıktır.

Şimdi, üretimdeki tipik istenmeyen safsızlık nedir? Pirolodin? Etil-Asetat? Hatta HCL? Çin'den gelen bir partide Potasyumpermanganat hakkında raporlar var.

• Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Sentez uzmanlarının görüşlerini bilmek ilginç olacaktır. Bu sağlık için önemli bir konudur.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bu sorunu doğrulayabilirim. Bazı partiler akciğerlerde diğerlerinden daha fazla sorun yaratıyor.

Şimdiye kadarki tek istisna: Hiç sorun çıkarmayan alpha-php için iyi bir kaynağım var. Sanırım son yasaktan önce satan RC mağazasından geliyor. Ne yazık ki diğer pyroları daha çok seviyorum :/

Bir keresinde, içinde görünür kirlilikler olan bir pyro örneği almıştım. Bu sigarayı içmek akciğerlerde büyük sorunlara neden oluyor.
Sorunlara neden olan safsızlıklardır, piroların kendileri değil.

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
Evet, bazı partiler bazılarını öldürüyor..... hahaha evet doğru

Dikkatli olun, etrafta dolaşan bir sürü telefon var ama hangi mağazadan alışveriş yapmış olabileceğinize dair bir fikrim var ve o zaman hala orijinali taşıdıklarına inanıyorum (ve bir kol ve bacak için ücret alıyorlar) .kabul edelim ki, eşyaları senkronize eden herkes bir yıldız kimyager değil

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
Bu konuda gerçekten daha fazla bilgi almak istiyorum. Eskiden serum takardım ama bu yasal olduğu zamanlardı ve hiçbir zaman gerçek bir sorun yaşamadım. Ama şu anki piyasa beni hiç şaşırtmıyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
İşte çocuklar, size bunu aldım 😘 (beğeneceğinizi bildiğim bir PDF indirme bağlantısı)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Teşekkürler, çok ilginç.
Bu, maddeleri yasadışı hale getirerek ve şeytanlaştırarak oluyor. İnsanları incitiyor ve öldürüyor.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
İlginç bir şekilde, safsızlıklar madde gruplarını kümelemek için kullanılır ve bunu tedarik zincirlerinin çözülmesi izler. Üreticiler için bir başka argüman da temiz bir ürün yaratmaktır. Kullanıcıların sağlığına dikkat etmek için değilse bile (ki bence listenin en başında yer almalı), o zaman kendi huzurunuzu korumak için. Temiz bir ürünü kimyasal adli tıp kullanarak organize etmek ve dolayısıyla takip etmek daha zordur.

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Tahmin etmeye çalışmak bile beni aşar. Asetonumun suya tepki olarak sarardığını biliyorum, ancak onunla hemen hemen her maddeyi temizledikten sonra da sarı oluyor. Eğer onu bir deprotonasyonda çözücü olarak kullanırsanız (bazik hale getirdiniz), sarı bir sıvı olan izoforon oluşturuyor olabilir

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Alfa-pvp'yi yıkadım, sarı renk her yıkamada soldu. Sanırım bir şeyleri temizledi.
Herhangi bir maddeyi temizler misin? Neredeyse saf olsa bile mi?

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Bence animasyondan sonra yıkama eksikliği ve verim kaybı nedeniyle son kristallerin soğuk asetonla temizlenmemesi nedeniyle pirolodin kontaminasyonu daha olasıdır.