Etkili araştırma kimyasalları hakkında BİLGİ

battman23

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Deals
4
Etkili araştırma kimyasalları adlı bir telgraf grubundan herhangi bir noid satın alıp almadığını bilmek istiyorum

xanglee1 ve zangchu adında 2 onaylı satıcıları olduğunu iddia ediyorlar

Bu adamların minimum siparişleri 5 kg'dır

Onlarla ilerlemeden önce bu adamlar hakkında herhangi bir bilgi çok takdir edilecektir

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Bu bana bir aldatmaca gibi görünüyor! Hiçbir satıcı minimum siparişi 5 kg olarak belirlemez, çok pahalıdır, bunu karşılayabilecek tek kişi Meksika kartelleridir :D.

battman23

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Deals
4
5 kg sorun değil, kimya havası iyi ya da değil, son 12 aydaki anlaşmalarımdan çok fazla dolandırıcılık (% 100 dolandırıcılık) oluyor ve 5 kg sipariş öğrenmek için zor bir yol

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Telgraf veya wickr'daki satıcılara güvenmezdim.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Onlarla konuşabilir, maddelerinin kimyası ve farmakolojisi hakkında özel sorular sorabilir, bir ürünün mevcut olduğuna dair kanıt veya araştırmamız için bir numune sağlamalarını isteyebiliriz. Lütfen onlara bir iletişim adresi verin

battman23

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Deals
4
Onlarla konuştum ve bana bir örnek göndermekle ilgilenmiyorlar. Onlarla kendiniz konuşabilir ve bu web sitesini yönettiğinizi açıklayabilirseniz. Ayrıca işin kimya tarafıyla ilgili sorulacak tüm soruları bilirsiniz, şu anda hiçbir fikrim yok. Onları sitenizde bir satıcı olarak konumlandıracağınız için ürünlerini size doğrulamak onların yararına olacaktır.

TELEGRAM= etkili araştırma kimyasalları

WICKR= xanglee

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Onlara forumumuzun bağlantısını gönderin. Hizmetlerini tanıtmakla ilgileniyorlarsa bize geleceklerdir. Güvenilirlikleri konusunda şüpheleriniz varsa, Telegram'dan şüpheli satıcılara para göndermem.