İNTERNET SAĞLAYICILARI ve TELEFON NUMARASI SAĞLAYICILARI

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30

?

Çok sayıda internet sağlayıcısı var. Ancak hangi sağlayıcıyı seçeceğiniz kafa karıştırıcı, fiyatları çeşitli, ancak fiyat önemli değilse, ancak güvenlik önemliyse, en iyi seçenek nedir? Tabii ki internet sağlayıcıları bölgelere göre değişiyor. Tüm tele-teknoloji şirketleri, polis sorarsa sizinle ilgili tüm verilerinizi vermekle yükümlüdür. Yani VPN ya da Onion kullanmazsanız, yasadışı bir şey yaptığınızda kolayca yakalanabilirsiniz.
Küçük miktarlı satıcılar şifrelemeyi vs. önemsemiyor. Ve böylece bu satıcılar kaynaklarını riske atıyor.
Burada "sıradan" bayiler için açıklanabilir bazı temel şifreleme yöntemleri hakkında tartışmak istiyorum.
Ayrıca telefon numarası sağlayıcıları veya bir telefon numarasıyla iletişim kurmak için diğer yöntemleri de tartışmak istiyorum, çünkü telefon numaraları hala bir rol oynamaktadır.

--- ABD, AVRUPA'daki en iyi internet sağlayıcısı?
--- "sıradan" bayiler için açıklanabilir temel şifreleme yöntemleri?
--- diğer yöntemler. internet üzerinden sms ve mms mesajları gönderildiğini gördüm. (nasıl yapıldığını hatırlamıyorum)
Yani "sanal" telefon numarasına sahip olmak mümkün mü?

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Deals
11
Şahsen benim için her bir net sağlayıcı aynı. Hepsi farklı isimlerle aynı teknolojiyi kullanıyor. Eğer onion router kullanıyorsanız ve aynı zamanda onion router iseniz, o zaman veri ile takip edilemezsiniz. Telemetrik mi? Gerçekten mi? Merkezi olmayan mesajlaşma ile yazışma konusunda endişelenmenize gerek yok. Gerekirse açık anahtar. Normal ve karanlık iş telefonu arasında hiçbir veriyi asla senkronize etmeyin. Her zaman karanlık iş telefonunu kaybetmeye hazır olun. Ve kesinlikle tek bir cihazla rastgele en iyisi için kayıtlı numarayı kullanın.
Kafanızda şifrelenmiş en önemli veriler varsa, güvende olduğunuzdan😉 bu sadece benim fikrim

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bence internet sağlayıcıları müşterilerinin güvenliği konusunda aynıdır. Yasaları çiğnediğinizi düşünürlerse hiçbiri sizi yetkililere ihbar etmekte bir sakınca görmeyecektir. Hepsi mahkeme celbine cevap vermek zorundadır.

"Sıradan bir satıcı" için mesajlaşma konusunda sanırım şu anda Session'ı tavsiye ederim. Şifreli bir mesajlaşma sistemi. Eski mesajların otomatik olarak silinmesini ayarlayabilirsiniz. IP'nizi gizlemek için mesajlarınızı diğer ülkelerdeki hizmet düğümleri üzerinden yönlendirir. Uygulamayı açmak için bir pin veya parmak izi de ayarlayabilirsiniz. Mükemmel değil ama iyi.

OMEMO veya OTR şifrelemeli XMPP'yi seviyorum. Bunun ortalama bir satıcıya uygun olacağını sanmıyorum