Nitrometan meskalin dışındaki fenetilaminler için faydalı mıdır?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bazı sübstitüe fenetilaminler yapacağımı düşünerek biraz nitrometan sipariş ettim, ancak bununla yapabileceğim tek sentez gerçekten meskalin vb. yapmak gibi görünüyor... herhangi bir fikir veya kaçırdığım bir şey var mı, sadece 2,5-dmo benzaldehit satın alabilmeyi umuyordum ama o zaman nitroetana ihtiyacım olacaktı veya nitrometan kullanarak 2c bileşikleri yapmanın bir yolu var mı?
Teşekkürler

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bende de benzen var. Sadece normal benzen, P2NP yapabileceğimden eminim ama yine de bana trip attırmayacak bir şey istemiyorum.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
nitroEthane - alfa-metil bileşikleri için (amph, tma, dom, vb.)
nitroMetan - fenietilaminler için (alfa metilsiz) - 2c-x-serisi, mesc, vb.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu çok daha mantıklı - gerçi şimdiye kadar literatüre bakarak bunu bir şekilde anlamıştım ama NEDENİNİ gerçekten anlamamıştım. Bunun için teşekkürler!

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Evet! Nitrometan, çeşitli bileşikler yaparken çok kullanışlı olacaktır. Örneğin 2c-b. Ayrıca biraz etilendiamin alın. Nitrostiren yapımında açık ara en iyi katalizördür.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
İlginç. Tamam, eminim bunlardan bazılarını bir yerlerde bulabilirim!
Ayrıca, hepimizin bildiği 3,4,5 psychedelic prekürsör ile gitmeye karar verdim - ana sebep. Fiyat!!! Ancak oraya zaten sahip olduğum benzaldehiti kullanarak ulaşmam gerekiyor ve bu yüzden hem nitroetan hem de nitrometana ihtiyacım olacak. İkincisini RC araba yakıtından alacağım.
Ayrıca eBay'de İtalya'dan Nipron adında saf nitroetan olan bir ürün gördüm...