Meth için izomer ayrıştırma

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Burada rasemik meth için D ve L izomeri arasında nasıl ayrım yapılacağını bilen var mı?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Evet, bu konuda bir sürü konu var, onları aramayı deneyin, amfetamin için geçerli olan aynı yöntemler metamfetamin için de işe yarayacaktır.
Bir dizi karboksi asidin yanı sıra 2 tartrik asitten herhangi birini kullanabilirsiniz.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba

Fenilizopropil (metil) amin serbest bazından;

Freebaz amini toluen ile ekstrakte edin. 300ml dH2O içinde 50g dekstroroter tartarik asit(1) çözeltisi hazırlayın, çözünmesi için karıştırın. Serbest amini içeren Toluene asit çözeltisini 25 ml'lik porsiyonlar halinde ekleyerek amini ekstrakte edin. Sulu tabaka mor/kırmızı bir renk alacak, ayrılacak ve ayrı bir behere konulacaktır. Sulu katmanda kayda değer bir renk değişikliği olmayana kadar bu işlemi tekrarlayın. Tüm sulu ekstraktları bir buharlaştırma kabına dökün ve l-amin d-tartarat kristalleri çözeltiden çökene kadar birkaç saat boyunca rahatsız edilmeden bekletin. Ana likörü boşaltın ve kristalleri 2x25ml dH2O ile yıkayın, yıkamayı ana liköre ekleyin. İstenen d-amin d-tartarat tuzunu içeren ana sıvıyı bazikleştirin. Toluen ile ekstrakte edin, çözücüyü kurutun, HCl ile gazlayın, çökeltiyi süzün ve yeniden kristalleştirin.

Çok denedikten sonra en kolayı buydu. Benim için en etkilisi de buydu.

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu miktarlar için başlangıçta ne kadar freebase kullandınız? Sanırım 150gr civarında?
Teşekkürler.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba, sizi tekrar gördüğüme sevindim. Ne yazık ki ne kadar yeterli olacağını söyleyemem. Ancak 100g kullanılır, ancak h20/tatarik asidin bir kısmı kalır.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Yöntem test edildi ve etkili bir şekilde çalışıyor, benzer bir yöntem kullandım ama bu daha iyi çalışıyor teşekkürler ;-) (Ben daha büyük miktarlarda yaptım, gönderilen miktarlar 150 gr freebase içindir)

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba, sizin için bu kadar iyi çalışmış olması harika :). Teşekkür ederim şimdi biraz daha fazla şey biliyorum.

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
arkadaş dekstrometamfetaminin sulu çözeltide olduğu anlamına geliyor. levotartarid asit ile hiç denediniz mi ve prosedür nedir.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Evet doğru, tarife göre giderlerse istenen ürün sulu çözeltidedir. Şarap asitlerinin ayrımıyla ilgili sorundan kaçınmak için (L veya D ile başka neyin kastedildiğini çok fazla anlayın). Ben her zaman doğal olarak üretilen en ucuz şarap asidini alırım.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Aynı işlem ve D izomeri katı halde kalacaktır.

jakespage

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
D & L ayrımı sadece P2P için mi geçerli?

View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Ne yazık ki sorunuzu tam olarak anlayamadım. Eğer sentezlerini efedrin üzerinden yapmaları ile ilgiliyse, izomerlerin ayrılması gerekli değildir. Eğer p2p'den yola çıkıyorlarsa, kristal oluşturmak için izomerlerin ayrılması her zaman gereklidir, bu ayrılma tam olarak p2p sentezi ile ilgilidir. Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

jakespage

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
P2P mi yoksa efedrin sentezi mi olduğunu nasıl anlayabilirim? Ve evet, bu son soruda çok yardımcı oldu, teşekkür ederim

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Onlara yardımcı olabildiğim için mutluyum. Efedrin ve P2P, metamfetamin sentezinin ana bileşenleri olan öncü ürünlerdir. Öncül ürünler en kolay organize olabildikleri için sentez yolları da budur. Büyük miktarlarda efedrinin organize edilmesi zordur (esas olarak uyuşturucudan ekstraksiyon) ve pahalıdır. P2P, nihai ürün için fazladan adımlar atılmasına rağmen muhtemelen çoğumuz için daha iyi bir seçenektir. Forumda P2P üretimi için birkaç sentezin yanı sıra BMK'nın (cas. 5449-12-7) P2P'ye dönüştürülmesi vardır ve nispeten ucuzdur. Listelerde BMK için bayiler var

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Merhaba, sulu katmanımın rengi neden değişmiyor? Temiz damıtılmış meth freebase kullandım ve toluen ekledim, ardından H2O ve l-tartarik asit karışımı eklerken kuvvetli bir şekilde karıştırdım

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Yoğun karıştırmadan sonra elde ettiğim şey bu

Attachments

• pxoRdFGNUC.jpg
    pxoRdFGNUC.jpg
    4.1 MB · Views: 27
  • b30JX5Ki7P.jpg
    b30JX5Ki7P.jpg
    3.3 MB · Views: 22

Fringg

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tarif ettiğiniz gibi suda çözünmüş tartarik asidi yavaş yavaş eklemek gerekir veya tam olarak ne kadar gerektiğini zaten biliyorsak bir kerede dökebilirim. Ben buharla damıtılmış serbest baz kullanıyorum. Yani yavaş yavaş eklersem su tabakasının rengi değişmez diye düşünüyorum.

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Çok teşekkürler çocuklar!

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
@Acab1312 lütfen bana PM gönderebilir misiniz? Size ayırma için Şarap asidi (g) / su (ml) / rasemik meth yağı (g) oranları hakkında soru sormak istiyorum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bu gerçekten bilimden çok bir sanattır çünkü optik olarak aktif stereoizomer önce kristalleşecektir (D tartarik asit ile D aka R, doğal L Tartarik ile L aka S) ancak diğer stereoizomer sonunda kristalleşecektir, bu nedenle bir noktada ana likörü çıkarmanız gerekir ve bu nokta kesinlikle D olmasını umduğunuz %50'den daha azdır. Bir titrasyonda elde edebileceğinizin yaklaşık %28 olduğunu düşünüyorum. Enantiyomerik fazlalığın veya oranın ne olduğunu bilmeniz gerekir ve ayrıca bunun bilimini yapmak için kristalleri tartmanız gerekir ve bunlar yapılması zor şeylerdir.