Fenobarbital haplarından Pentobarbital Sodyum sentezlemek mümkün mü?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba, barbitürat çalışmalarında yeniyim ve Fenobarbital tabletlerinden başlayarak bir miktar Pentobarbital sodyum çözeltisi sentezlemenin mümkün olup olmadığını bilmek istedim, burada bölgede sahip olduğum tek şey bu bileşik ve sıfırdan yapmak şu anda uygun ekipmana sahip olmadığım bir iş.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Evet, oldukça kolay görünüyor, ama söyleyin bana, neden bu kadar zahmete giriyorsunuz? Her ikisi de barbitürattır ve gerçekten tek fark 1 fonksiyonel gruptur

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu tür granüler modifikasyonu incelemek istiyorum, ikisinin çok benzer olduğunu biliyorum, gelecekte sadece hapları değiştirerek bunun gibi modifikasyonlar yapabilmem için yararlı olabilir.

Bana bileşenlerin bu sentezini nasıl yapacağımı söyleyebilir misiniz?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Barbitüratları ayrıntılı olarak öğrenmek zorunda kaldığım ve hem iyi hem de kötü sonuçlarıyla alma şansım olan bazılarının etkilerini bildiğim için yardımcı olacağıma söz verebilirim (diğer tüm ilaçların süper hızlı metabolize edilmesini sağlayan bir karaciğer enzim indükleyicisidir). Pot bir istisna gibi görünüyor veronal (yapıldığı malonik asidin C2'sindeki dietil). Bu yüzden kimyaya girmeniz ve YouTube'daki gibi üre ile reaksiyona sokacağınız 2 ikameli dialkil malonatı elde etmeniz gerekiyor veya daha iyisi, sanırım bitchute'de bulabileceğiniz ChemPlayer'ın bu reaksiyonla ilgili bir videosu var (o harika ve tüm videoları size çok fazla kimya öğretebilir). Sigma emirlerini oldukça mütevazı ve temiz bir şekilde yapabilecek sihre sahibim. Malonik ester doğrudan bulunamayabilir ancak 2-halojenli olanlar kesinlikle bulunacaktır ve ihtiyacınız olanı hazırlamak laboratuvar açısından basittir. Önce kimyalarına aşina olun, sonra sigma-Aldrich / Merck'te esteri arayın ve sonra bana geri dönün. Şerefe!