ketamin dozu

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
500 mg ketamin şırıngam var ve sadece nasıl hissettirdiğini bilmek için almak istiyorum, 500 mg'ı bir kerede mi almalıyım yoksa daha az mı almalıyım?

Gerçi ben hiç ketamin almadım.

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Merhaba
  • Ağızdan uygulandığında, ketamin dozları 1,5 mg/kg ila 4 mg/kg arasında değişir. Bu şekilde uygulama, burun mukozasının tahriş olmasını ve ağrıyı önlemeye yardımcı olur. Kapsül kullanılması tavsiye edilir (ketamin toz halindeyse). Oral uygulama ile etki süresi ortalama 1-2 saattir ve etki başlangıcı 10-40 dakika sonra yavaş yavaş başlar.
  • İntranazal olarak uygulandığında, etkiler 5-15 dakika sonra ortaya çıkar ve toplam iki saate kadar sürer (ortalama 1-1,5 saat). Bu uygulama şekli ile kişinin durumunu ve kullanım sıklığını izlemek ve kontrol etmek kolaydır. Ketaminin başlangıç (düşük) dozu 0,2-0,8 mg/kg, orta dozu 0,8-1,5 mg/kg'dır. 1,85 mg/kg'dan daha yüksek dozlar yüksek olarak kabul edilir ve yan etkiler, halüsinasyonlar, retrograd amnezi ve solunum depresyonu ile bilinç kaybı riskini artırır.
  • Parenteral olarak (intravenöz ve intramüsküler) uygulandığında, dozlar 0.05 mg/kg'dan başlar ve ketamin yolculuğu sırasında belirli öznel hisler sağlar. Bununla birlikte, dozun artırılması durumunda, retrograd amnezi ve ketamin gezisi hissini hatırlayamama ile karakterize olan iğne ucunda genel anestezi alma riski vardır, bu nedenle kapsamlı titrasyon veya düşük başlangıç dozu tavsiye edilir.
Bu bilgileri okumanızı tavsiye ederim Hepsi ayrıntılı olarak açıklanmıştır - /index.php?threads/ketamine.339/
başka sorunuz varsa, bana e-posta gönderin.

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
teşekkürler adam