Ketamin parçaları

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Hcl kristalizasyonu sonrası ketamin tozu üzerinde yeniden kristalleştirme teknikleri konusunda deneyimi olan var mı?
Tozu parçalara / çubuk kristallere dönüştürmem gerekiyor, herhangi bir yardım takdir edilecektir.

Zarder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Etanol veya sadece su kullanırdım ve bir ısıtma lambası ve yavaş çalışan bir fan altında yavaşça buharlaşmasına izin verirdim

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Bunun parça üreteceğini düşünüyor musunuz?
Sizce küçük parça/çubuk kristaller elde etmek için s izomerini ayırmam gerekir mi?

Zarder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Rasemik ve su ile inç uzunluğunda parçalar elde eden birini tanıyorum.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Bu 1 inçlik parçalar, ketaminin genellikle meth parçaları gibi veya meth parçaları gibi geldiği ince çubuk parçalı kristallere nerede benziyor?

Zarder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Yaptığı parti dışında hiç ketamin kırığı görmedim. Ama keskin açılı eşkenar dörtgen şeklinde cam gibi kırıklardı.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Yoksa rasemik hala bu tür şekiller üretecek mi?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Parçalardan kastınız güzel, büyük ve düzgün kristaller ise, bunları yeniden kristalleştirme sırasında yavaşça soğutarak elde edebilirsiniz. Ne kadar yavaş ve kademeli soğutursanız kristaller o kadar büyür.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Hayır, ketamin aldığınız küçük çubuk benzeri kristalleri kastediyorum

View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bildiğim kadarıyla ketamin hidroklorürü kristalize ettiğinizde her zaman parça şeklinde kristaller elde edersiniz. Boyut kristalleşme hızına bağlıdır. Küçük parçalar istiyorsanız hızlı bir şekilde soğutmanız gerekir, böylece büyük kristaller yerine çok sayıda küçük kristal oluşur.

Küçük bir not: Ketamin kristallerini doğrudan burundan çekmemelisiniz. Çalışmalarda, kristallerin burun boşluğuna tozdan daha fazla zarar verdiği görülmüştür. Eğer burundan çekiyorsanız, kullanmadan önce daima kristalleri ezerek toz haline getirin. Başka herhangi bir uygulama yöntemi için zaten kristalleri önce bir şeyde çözeceksiniz (örneğin çiğ ket kristallerini yemezsiniz).

Daha fazla yardımcı olamadığım için üzgünüm. Ürünün saflığından ziyade kristallerin boyutunu hiçbir zaman özellikle önemsemedim. Yine de küçük parçaların havalı göründüğünü kabul ediyorum.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Ama ketaminden küçük toplar/tanecikli kristaller de elde edebilirsiniz. Çözücüden elde ettiğim şey bu