• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Bratislava Klonlanmış CC

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
7
ATM'de çalışan klonlanmış kartlar konusunda deneyimi veya kanıtlanmış bir tedarikçisi olan var mı? SK'de başkalarının kartlarından büyük miktarlarda para çekildiğine dair birçok rapor var, bu nedenle hepimiz birbirimize bu şekilde yardımcı olabilirsek neden olmasın.

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Günümüzde, iki aşamalı doğrulama işlemleri, bu yüzden klonların farklı bir amaca hizmet ettiğini düşünüyorum ama yanılıyor olabilirim

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
7
Ancak burada bir makineye takıp PIN kodunuzu girdiğiniz ve nakit para çektiğiniz bir karttan bahsediyoruz.... 2F orada mevcut değil

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bu yüzden, günlük maksimum 20 € çekerek bir çantada bir kedi satmak veya satın almaktan daha fazlasını toplayarak elde edebileceğiniz zaman satmanın nedenini anlamıyorum.

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
7
Çantada keklik, her durumda böyle olma eğilimindedir... yani geçen hafta hesaptan 150 bin dolar çektikleri vaka büyük bir mucizeydi ve bu tür hizmetler vermiyorlar

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
benim klonlanmış CC hakkındaki görüşüm bunun karmaşık ve teknik olarak zor olduğu yönünde. bir süre bu konu hakkında okudum ama belki de yanıldığımı fark ettim ama bir kartı klonlamak ve ondan para çekmek için yabancı CC'den çalınan verileri temiz yeni bir karta yazacak bir yazılıma (EMV çip okuyucu yazar yazılımı) ihtiyacınız var. Bir çip ve manyetik yay ile bu tür bir yazılım sadece bankalar için mevcuttur ve yaklaşık 30K maliyeti vardır DNM'de bu tür korsan yazılımları 1k'ya sunan farklı satıcılar buldum, ancak her yerde dolandırıcı olduklarını ve böyle bir korsan yazılımın bulunmadığını, yalnızca kayıtlı şirketler için orijinal lisanslı yazılımların mevcut olduğunu gördüm.
Bir zamanlar daha kolaydı çünkü yazmak için gerekli veriler (tarck1-3) kartın manyetik yayında saklanıyordu ancak EMV çipli yeni kartlardan bu yana daha karmaşık ama imkansız değil, nasıl yapılacağını bilmeniz gerekir ve ben bunu görmedim.
yabancı bir karttan veri almak için bir skimmer ve sahte bir keylogger veya ATM'ye yerleştirilen ve tuş takımı pinini kaydeden bir mini spycam'e ihtiyacınız var, bu cihazın birçok satıcısı var ama çoğu dolandırıcı, bu bir risk, bunlardan biri https://t.me/SKIMMINGpARTs
ama bunun bir aldatmaca olduğunu da okudum ama bir rakipten gelen yanlış bir ipucu da olabilir, bilemiyorum.

Kişisel olarak kesinlikle incelemeye değer, bence finansal sistemi istismar edebilecek hackerlar her zaman olacaktır.

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Ancak yalnızca karttaki temel bilgileri okur ve şifrelenmiş bilgiler sizi bu kadar hızlı bir şekilde hızlandırmaz.....

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
7
Telgraf gruplarına güvenmeyi uzun zaman önce bıraktım, ancak piyasanın kendisi tarafından kandırıldığım eski banknot deneyimlerim var - Metaversemarket ... bugün, neyse ki, işe yaramıyor (ve emanetten geçtiğinde zaten temiz olduğumu düşündüm) ta ki Calabria'dan gerçek ustaların birkaç yıl önce tutuklandığını ve cezalarını çektiklerini okuyana kadar .... soru, Avrupa'da en azından UV ve kalem gibi temel testleri geçen banknotları basabilecek birinin olup olmadığıdır ...

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Gerçek olamayacak kadar iyi görünen her şeyin muhtemelen doğru olmadığını söylüyorlar, deneyimlerime göre Klonlarla bile, herhangi bir Fore, Market'te Legit Klonları satan tek bir Satıcı bulamadım. Ayrıca Avrupa'da böyle bir şey yapmanın neredeyse imkansız olduğu söyleniyor çünkü ABD'den çok daha sıkı güvenlik önlemlerimiz var (Klonlar, Dolandırıcılık). Ben şahsen bir Slovak kartından ve Obcianski'den bilgi aldım şimdiye kadar onunla henüz bir şey yapmadım ama ilgilenen varsa daha sonra nasıl sonuçlandığını size bildirebilirim. Klonlarla ilgili bu tecrübeye sahibim, eğer başka "Nazor" tecrübesi olan varsa okumaktan memnuniyet duyarım.

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
skuste sa pozrieť na nove forum Libre Forum možno tam niečo najde ohladom skimmingu,carding atd

http://libreeunomyly6ot7kspglmbd5cvlkogib6rozy43r2glatc6rmwauqd.onion/welcome