Daha az etkili mi?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Merhaba, NaBH4 ile reaksiyonların daha az güçlü meth olduğunu iddia eden birçok insan okudum, bu MDMA sentezine olur mu? Evet olabileceğini okudum.
Ya da en az etkili ürün Glisidat kullanımından mı başlıyor?
Eğer öyleyse... Bu neden oluyor?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Tüm yolların bir safsızlık profili vardır, ancak teorik olarak konuşursak, yeterince iyi izole edilirse sonuçta hiçbir fark olmamalıdır, ikincil bir amin ikincil bir amindir.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Teorik ve ampirik olarak, eğer molekülü tam olarak izole ettiyseniz hiçbir fark yoktur, tüm bu "sorunlar" sadece izomerlerin ayrılmasıyla ilgilidir, ancak molekül nereden gelirse gelsin moleküldür, bu kanıtlanabilir bir gerçektir.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
yani yüksek olan beklediğinizden çok daha kısa mı? bu tür yorumların aktığını da duydum

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu tür tartışmalara katılmayacağımı düşünüyorum, bu bariz bir şey ve zaman kaybı, her zaman her yerde herhangi bir ürünle herhangi bir insanla böyle şeyler olur.
Bir parti ürettiğinizde birinin onu alıp her zamanki kadar güçlü olmadığını söylemesi gibi, ertesi gün onlara aynı partiyi veriyorsunuz ve vay canına bu harika!
Etkiler ve güç, enantiyomerler ve safsızlıklar ile ilgilidir, ancak vücudunuzun durumu ile de ilgilidir, yine de her zaman var olan ve her zaman var olacak imkansız bir tartışmadır.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Herhangi bir duruş sergilemiyorum... 20 yıldan fazla bir süredir kola itiyorum... Bana haftalarca aynı parti üzerindeki varlıklar ve onların deneyimleri ve görüşleri hakkında bilgi vermeyin...
Sadece daha sonra bir kişi, yüksek deneyimlemenin çok daha az zaman aldığını hissettiğini söyledi... sadece bahsetmekle sonuç çıkaramam... ayrıca benden satın alınmadı...

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Gönderinize doğrudan yanıt vermiyordum, genel tartışmadan bahsediyordum, yanlış anlaşılma için özür dilerim

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Endişelenmeyin efendim 🫡 her şey yolunda

Macondor

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
bana glisidat yollarının izomer oranında bir "dengesizlik" yaptığını ve daha "zayıf" bir molekül yaptığını söyleyin. 200 mg almam gereken bir MDMA var ve 100 mg ile daha fazlasına ihtiyacım var.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
MDMA'yı glisidattan yapıyorum ve hiç sahip olmadığım daha güçlü olanı. Sanırım bu bir glisidat sorunundan ziyade rota veya reaktiflerle ilgili.

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Deneyimlerinize göre, hangi yollar ve reaktifler bu tür istenen etkilere sahip bir ürün ortaya çıkarır? Ayrıca nihai ürününüzün izomer ayrımlarını yapıyor musunuz?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Meth'te sadece enantiyomer çözünürlüğü yapıyorum, MDMA bence daha iyi rasemik ama bu her kişinin kişisel tercihlerine bağlı.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Doğal piperonal kullanımının sentetikten daha iyi etki sağladığına dair raporlar vardır. Ancak teorik bir açıklama yoktur. Bu, araştırma için ek bir alandır. Belki sentetik olanın kalitesi daha kötüdür (dioksol grubunun metoksiye bozulması), belki de başka bir şey

Macondor

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Evet, sentetik olmayan, piperinin ozonla oksidasyonundan elde edilen bu ürün kesinlikle mükemmel bir Piperonal'e sahiptir.