• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amerika'da MDMA veya LSD satıcısı arıyorum

justalooker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Amerika'ya gönderebilecek bir MDMA veya LSD satıcısı arıyorum Sadece 50 $ değerinde küçük bir miktar arıyorum

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Burada piyasada yok mu? Görünüşe göre ABD'li bir satıcı olmasa bile, birileri size gönderecek

justalooker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Satıcıların çoğu Avrupa'da ya da sadece Avrupa'ya satış yapıyor, bu yüzden özellikle gerçek olup olmadığını test etmek için sadece küçük bir miktar parayı (50$) test etmeye çalıştığım için biraz zorlanıyorum 😭

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Böyle bir durum olduğunu duymuştum. Eyaletlere kaliteli MDMA getirip yeniden satabilecek biri için muhtemelen iyi bir iş fırsatı vardır. Kaliteli bir ürünü olan birini bulursanız bilmek isterim. LSD pek bana göre değil.

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
şeker çevirmeyi denemek ister misin? lsd ile başlamalısın,

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Elimde biraz Thuggaking54xx'in mdma'sı var. Uygun fiyata iyi bir ürün. 100 mg çoğu insan için yeterli bir doz. 250 mg güçlü bir doz. Muhtemelen çoğu insan için biraz fazla
E4dHBly1Np

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, bu sitede yeniyim ama marketlerde ve şimdi de pastebinlerde değilim. Satıcıları bulmak ve gezinmek için yardıma ihtiyacım var. FXE arıyorum ama birçok madde ile de uğraşıyorum.

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
18
Deals
2
Merhaba, sentetik ürünler değil, bazı ürünlerin öncüllerini sağlayabiliriz. Eğer ilgileniyorsanız, bana PM atın.

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Jessejames, ABD merkezli yasal bir MDMA satıcısıdır. Normal Shulgin dozlarını 120 - 160 mg alın.