• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Dökme meth tedarikçisi arıyorum

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Reaction score
7
ABD-ABD olmasını istiyorum ama ithal etmeye de açığım. 4 lb'yi 6 bin dolara satın alıyorum ve bu aralıkta bir şey umuyorum. Diğer her şey buna değerse, bu konuda esnek olmaya hazırım. Güvenilir, iyi ürünü olan, iletişimi iyi ve bir haftadan kısa sürede bir paket çıkarabilecek birini arıyorum. Eğer bu sizseniz bana ulaşın

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
D-meth mi yoksa rasemik 6k$ mı demek istiyorsunuz?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
ABD'de rasemik olacak

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Reaction score
126
Deals
6
Kaliforniya'da elimde 300 pound var Nakliye sistemiyle ilgili sorunlar yaşıyordum ama şimdi düzeltildi bana bir mesaj bırakın size günahkar ürün taahhüdümü göndermek için bir adres

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Anlaşma adresimi nasıl gönderebilirim pgp tamam mı yoksa başka bir şey mi

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
ABD'de rasemik konusunda yardımcı olabilirim. fiyatım bundan biraz daha yüksek ...

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Şansınız var mı?

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
New Orleans bölgesinde yardımcı olabilirim, nasıl bilgi göndermemi istediğinizi belirtin. Ayrıca fiyatlar ve ne kadar süre vb.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bu benim efendim. Onları size ABD'den gönderebilirim ama her biri 1850 alıyoruz ve bu her yerde bulunan BS değil, bu gerçek anlaşma ama ara sıra yapıyorsanız, 6'lara düşürebiliriz. Kimse böyle şeyleri umursamıyormuş gibi görünse bile ben güvenilirliğin timsaliyim. Ayrıca bir haftadan çok daha hızlı bir paket yapabilirim.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bahsedebileceğim bir diğer husus da, size vermemeleri gereken bilgiler veren kişilerle çalışırken çok dikkatli olmam gerektiğidir, çünkü kolluk kuvvetleri bu şekilde güvenilirlik yaratmaya çalışmaktadır ve bunun bir sorun olduğunu anlamıyor gibi görünmektedirler. Ben de genel olarak bu bölgedeyim ve 300 kiloya sahip olup da bunu size söyleyenler tanışmak isteyeceğiniz kişiler olmayacaktır. Nefret etmiyorum, sadece bu yönde aşırı dikkatli olunmasını öğütlüyorum, aşırı.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bu sizin için işe yaradı mı efendim? Ben 6 aylık olduğunu görmemiştim. Herhangi bir sorun yaşarsanız bizi aklınızda tutun. Teşekkürler

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hayır efendim, 4 kilo meth avınızın başarılı olup olmadığını öğrenmek için sizinle iletişime geçiyordum. Artık iki yasal kaynak biliyorsunuz.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Artık piyasada değil misiniz, bu yüzden mi sizden cevap alamadım? Bu trapula sayılmaz mı?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hala buradayım ve 24 saat ya da daha kısa sürede bir paketi postaya verebilirim, bu yüzden belki de bizi denemelisiniz?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hala bizimle misin atrapula?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bir yedeğe sahip olmanın asla zararı olmadığını biliyor musunuz?

locco2024

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
bi̇zden herhangi̇ bi̇r mi̇ktar sship yapabi̇li̇ri̇z ci̇ddi̇ i̇lgi̇leni̇yorsaniz bana pm gönderi̇n

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Son görülme tarihi 13 Mayıs. İyi bir gizemi severim 🤷 hadi bir anket yapalım:
1. Onu telegram/wikr/e-postaya çekmeye çalışan 5 serseriden biri tarafından dolandırıldı mı?
2. Bu sitedeki gerçek uyuşturucu satıcılarından birinden aldım (2 tanesini şahsen teyit ettim)
3. Kız arkadaşının vergi iadesi ile ıslak rüya gören bir çocuktu ve sadece vitrin alışverişi yapıyordu
4. Annesi Tor'u bilgisayarında gördü ve kullanmasına izin vermedi.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Yukarıdakilerin hiçbiri olmadığına inanıyorum, sanırım yakalandı. Kuzeybatıdaki Amerikan uyuşturucu görev gücünde de benzer bir isim var. Yine de emin olmak isterim çünkü sanırım orada birkaç isim tanıyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sayım trapulasına mı benziyor? Eğer bu doğruysa, uyuşturucu satıcısı gibi davranan polisler tarafından mesaj servislerinden birinde yemlendiğinden şüphelenirim. Lab Express'te bu konuda endişeliydim. O 100 dolarlık 8 top kokain bir tuzak olmalıydı, ama evimi temizledim, yakınlarda iyi bir posta kutusu buldum ve kurşunu ısırdım. RIP Lab Express. Kokaininiz pizza dükkanı gibi kokuyordu ama çok iyi bir anlaşmaydı.