Looking for a vendor AVUSTRALYA'YA TOPLU TEDARİKÇİ ARIYORUM (BÜYÜK PARA)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Herkese merhaba, şu anda mevcut tedarikçimizle, özellikle ürün kalitesi ve şu anda kapılarımızdan gelen miktarlarla ilgili bazı sorunlar yaşıyoruz. Kuruluşumuzun şu anda karşılaştığımız mevcut sorunlarla başa çıkamayacak kadar büyük olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle şu anda bizimle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmak isteyen potansiyel yeni tedarikçiler arıyoruz.

Şu anda aradığımız tedarikçiler

- Kokain
- Meth
- MDMA
- Ketamin

Avustralya'daki uyuşturucu ticareti üzerinde büyük etkisi olan en ilgili, kötü şöhretli ve en büyük organizasyonlardan biriyiz.
Yurt içinde büyük miktarlarda her şeyin satışı, dağıtımı ve hareketi üzerinde büyük bir kontrole sahibiz. Ayrıca Avustralya'daki en büyük AU darknet çevrimiçi satıcılarının birçoğu da dahil olmak üzere diğer birçok suç ailesi ve örgütüyle kontrolümüz ve ittifaklarımız var.

Bütün gün Avustralya'da ne kadar güç ve kontrole sahip olduğumuz hakkında konuşabiliriz ya da sahip olduğumuz sayısız kaynak ve bağlantıdan da bahsedebiliriz, ancak bunun için burada değiliz. Kısa bir süre içinde milyonlarca dolar kazanma fırsatı sunmak için buradayız.
Son derece sofistike ve geniş ağımız ve organizasyonumuz + yüksek kaliteli ürünlerden oluşan büyük sevkiyatlardan oluşan tutarlı bir boru hattı = kolayca milyonlarca ve milyonlarca dolar. Bu fırsatla hayal bile edilemeyecek miktarda para kazanılacak, akıllı olanlar bunu görebilecek, basit fikirli olanlar göremeyecek.

Bizimle aynı uzun vadeli vizyonu paylaşan ve taleplerimizi karşılayabilecek benzer düşünen insanlar arıyoruz.
Tek seferlik anlaşmalar yapmak istemiyoruz, uzun vadede bizimle çalışmaya ve uzlaşmaya istekli bir tedarikçiye ihtiyacımız var.
Uzun vadede daha fazla para kazanılacağına inanıyoruz, bu nedenle kalıcı bir kardeşlik ve ortaklık kurmak istiyoruz.
Ayrıca Avustralya'ya nakliye konusunda deneyimi olmayan veya sadece küçük nakliye yöntemlerini denemek isteyen kişileri aramıyoruz. Bu, yeni başlayanlar için değil, deneyimi olanlar için bir fırsattır.

Organizasyonumuz çok eski kafalıdır, ancak bu aptal olduğumuz anlamına gelmez. Dolandırıcılar, zaman kaybedenler ve bu görevi yerine getiremeyecek kişiler lütfen bizimle iletişime geçmekten kaçının.

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
18
Deals
2
Selamlar! Biz sentetik ürünler değil, öncüller sağlıyoruz. Herhangi bir ihtiyacınız varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Avustralya'ya ağırlıklı olarak ürün (BDO, iyot topları, hipo asit ...) satıyoruz

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Merhaba dostum,
Yanıtınız için teşekkür ederiz, ancak şu anda yalnızca bitmiş ürün tedarikine bakıyoruz. Bu durum değişirse iletişime geçeceğimiz ilk kişi siz olacaksınız.

Şerefe.

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Reaction score
118
Deals
126
Size garantili teslimat ile herhangi bir miktarda yasal ketamin analogu tedarik edebiliriz. Sadece Emanet

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Deals
1
Çin'den bir prekürsör tedarikçisiyim ve gelecekte sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Size yardımcı olabilirim
K ve belki kokain ile ama meth gümrük çalışanlarınız bunu son derece zorlaştırdı. Size güvenli bir şekilde göndermek için bir yöntem var ama pahalı ve bahsettiğiniz ölçekte bunu yapabilir miyiz bilmiyorum. Denemek için bile biraz sermaye gerekir. Şu anda size ulaşan kullanılabilir kanallar var mı? Eğer varsa istediğiniz tüm Proust'u size ulaştırabilirim.

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Merhaba kardeşim, özel olarak konuşalım.

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
8
Deals
1
Bana özel olarak ulaşın. Bu konuda size yardımcı olabilirim

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Hala arıyorum. Birçok kişi bana mesaj attı ancak şu ana kadar bu işi yapabilecek kimse yok gibi görünüyor.

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Birisi Meth için tedarikçi pozisyonunu doldurdu. Hala diğer her şeyi arıyorum.

ausone02

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
İyi mi, etrafta dolaşan şey saçmalık ...
Sizden nasıl bir başlangıç yapılabilir?

Brisbane bölgesindeyim.

locco2024

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
merhaba avustralya, bana ulaşın ve konuşabiliriz, sanırım bizim için ve sizin için de iyi olabilir. Avustralya ve Yeni Zelanda'nın özellikle buz için iyi pazarlar olduğunu biliyorum, değil mi?

locco2024

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hala ilgileniyorsanız, her miktarda buz teslim edebiliyoruz pls detaylar için bana pm gönderin

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Reaction score
8
Deals
1
OD fizli olduklarından şüpheleniyorum, onlarla uzun görüşmeler yaptım ve hiçbir yerde kimse ... sanrılar

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Aylar ve aylar boyunca birçok potansiyel tedarikçi ve üreticiyle konuştuktan sonra, şu ana kadar sadece tek bir tedarikçiyle ilişki kurmayı başardım, o da meth için.
Şaşırtıcı bir şekilde bunca zaman sonra kuruluşumuz hala bize doğrudan Kokain, MDMA ve Ketamin tedarik edecek birini arıyor. Başlangıçta bize mesaj atan ve ulaşan insan sayısıyla, mevcut tedarikçimizin yerine çok hızlı bir şekilde uygun birini bulacağımızı düşünmüştük, ancak durum böyle görünmüyordu.

Şimdiye kadar bizimle iletişime geçenlerin %90'ı zamanımızı boşa harcadı. Bizi dolandırmaya yönelik saçma sapan girişimler oldu, rotalarımızı ve içeridekileri ve nakliye yöntemlerimizi kullanmak da dahil olmak üzere TÜM nakliye sürecini baştan sona ele almamız için bizi zorlama girişimleri oldu ve sadece zamanımızı boşa harcamaya yönelik diğer girişimler ve vaatler ve talepler üzerine hareket etmede tekrarlanan başarısızlıklar oldu. İnsanlar bize aylık xx KG ürün tedarik edebileceklerini iddia ettiler, ancak bir hafta içinde tek bir KG veya iki tane üretmekte zorlandılar. İnsanlar ürünü Avustralya'ya başarıyla taşıyabileceklerini iddia ettiler, ancak daha önce Avustralya'ya hiç sevkiyat yapmadılar. İnsanlar şu ya da bu iddiada bulundular ancak iddialarına uygun hareket etmediler ve hatta bazen tamamen ortadan kayboldular. Bu çocukça bir davranış ve kesinlikle iş yapmak isteyeceğimiz türden insanlar değil.

İlk yazımda da belirttiğim gibi, burada çok büyük bir fırsat sunuluyor ve kısa sürede milyonlarca dolar kazanma potansiyeli de beraberinde geliyor. Avustralya'daki operasyonlarımız ayda 20-30 KG sadece MDMA satmamıza ve dağıtmamıza izin veriyor ve bu forumdan bir kişi bu miktarlara ayak uydurabileceğini iddia etti, ancak bize bir KG MDMA nakletmeleri 2 ay sürdü. Bir insan bu şekilde nasıl çalışabilir ve para kazanabilir?

Bunu bir kez daha söyleyeceğim ve bu aynı zamanda son söyleyişim olacak. Bu, bu rolü üstlenebilecek olanlar için hayat değiştiren bir fırsat, daha azı değil. Tek istediğimiz düzenli olarak yüksek kaliteli ürün sevkiyatı, iyi bir ulaşımdan daha fazlası, iyi bir iletişim ve kuruluşumuzla çalışma ve uzlaşma isteği, eğer üzerinize düşeni yapmayı başarabilirseniz, size çok uzun bir süre birlikte uyum içinde çalışacağımızın sözünü verebilirim. Bu beklentilerin altında kalırsanız veya bu taleplere ayak uyduramazsanız, her ikimizin de zamanını boşa harcamamak için bize mesaj göndermekten kaçınmanızı şiddetle tavsiye ederim. Burada oturup sadece bir yere varmak için ileri geri yazacak kadar boş zamanımız yok. Zamanın %80'inde saçmalıkları doğrudan görebiliyoruz ki bu da Avustralya'daki en büyük kuruluşlardan biri olmamızın nedenlerinden biri, bu yüzden zamanımızı boşa harcama zahmetine girmeyin.

Neyse, laf kalabalığım sona erdi. Hâlâ düzenli olarak Kokain, MDMA ve Ketamin tedarik etmek istiyoruz. Diğer ürünlere de açık olabiliriz.