Question Avrupa'da koka tohumu veya bitkisi arıyorum

mdpv

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba, küçük koka bitkileri veya tohumları arıyorum.
Sentez için buna değmeyeceğini biliyorum ama geleneksel olarak yapraklarını çiğnemek ya da çay yapmak istiyorum.

Selamlar

mdpv

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Önemli değil. Kafayı bulmama gerek yok.
Sadece sahip olmak güzel olurdu. Kış bahçemdeki kenevir, salvia, peyote, haşhaş ve kath bitkilerine güzel bir katkı olurdu.
Umarım mantıklıdır 😉
Sırada efedra ve umarım kokain var

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Açıkçası ben de birkaç çeşit tohum almak istiyorum. Bunu takiben. Dünyanın sonu gelirse onlara ihtiyacımız olacak.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
İnsanlar bunları Etsy'de satıyor, hem yapraklar hem de tohumlar. İnsanlar onları alıyor, dağlar kadar yorum var. Onları yetiştirmeyi hiç düşünmedim ama sıradan bir bakışla bile tohumları yılın belirli bir zamanında satın almanız gerektiğini görüyorum çünkü çok fazla saklanmıyorlar ve sadece oldukça taze tohumlar yaşayabilir. Tohumların katmanlara ayrılması gerekebilir de gerekmeyebilir de... Sadece tohum atma mevsimi geldiğinde bir planınız olsun diye söylüyorum. Yaprak torbalarından elde etmekle ilgili bazı yazılar görmüştüm. İnanılmaz derecede karlı değildi ama yapraklardan 12 gram aldıklarını hatırlıyorum ve 5 lbs yaprak gibi hissediyorum.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Ve bu tamamen yasal mı? Sorun yok mu? Hiç etsy'ye girmedim, zanaat olduğunu sanıyordum.

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Hayır, birazcık bile yasal değil. Etst ayrıca parfümeri ve sabunlar için kullanılan birçok temiz ketona sahiptir" asetofenon örneğin kiraz ve vanilya kokuyor Ben şahsen koklamazdım. Zarar verebilir. Etsy bazı kimyasalları aklamak için oldukça iyi bir yoldur. Çoğu insan orada ne olduğunun farkında değil.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Bu harika bir şey! Sanırım etsy'ye gireceğim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Orada synthocaine var. Kanada'dan geliyor ve DEA numarası istediklerini söylüyorlar ama bu rakamları kontrol ettiklerinde başka bir yöne bakıp bakmayacaklarını merak ediyorum. Kimse DEA lisansıyla Etsy'den ilaç almıyor. Sigma-aldridge ve benzerlerinden alıyorlar. Etsy'de günlerce kök kabuğu, uçucu yağlar, bitki özleri var......Hindistan'daki birinin umurunda değil, size postalayacaklar.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Evet, şimdi bir şeylere bakıyorum. Genel olarak alışveriş yapmak için fena bir yer değil

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Bildiğim kadarıyla kokainin kokain potansiyelini kazanması için mükemmel yükseklikte yetişmesi gerekiyor :)

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Reaction score
12
sharetheseeds.me'yi deneyin
insanların birbirlerine ücretsiz tohum gönderdiği bir forum, bu yüzden birini göndermeye ikna etmeniz gerekiyor, belki birkaç dolar ödeyebilirsiniz.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Bu harika teşekkürler!