Question dani̇marka, i̇sveç veya almanya'da çalişacak ki̇şi̇ler araniyor

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
amfetamin üretiminde bir ortak / mentor / öğretmen arıyorum. denimarka'da yaşadığım için denimarka'da olması tercih edilir. iskandinavya'ya iyi amfetamin getirme vizyonumu paylaşan herkesle tanışmayı dört gözle bekliyorum

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Kesinlikle kişisel olarak görüşebileceğiniz güvenilir bir kaynak bulamayacaksınız :D Birisi bunu yapsa bile, yapmayın! Bu senin hapishaneye bedava girişin dostum

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
gruba katılmayı denedim ama başarılı olamadım, personelden biri olduğunuzu görebiliyorum, yine de girmeme yardımcı olabilir misiniz?

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
kimse size nasıl yapılacağını göstermez zD eğer biri nasıl yapılacağını biliyorsa, başkasına nasıl yapılacağını göstermesine gerek yoktur xD biznes xD

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Kurulda yeni başlayanlara bir şeyler açıklamaktan mutluluk duyan insanlar var :) Ama şahsen? cmon dostum :D

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
insanlar bunun normal bir iş olduğunu düşünüyor xD 8h eve git xD

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
satın alınamaz, kimse size nasıl zD yapılacağını öğretemez. Birisi bir şeyde yetenekliyse, başkasına nasıl yapılacağını öğretmesi gerekmez.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Bu forumun amacı yeni gelenlere öğretmektir, bu nedenle ifadenizi desteklemem :)

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Sizi suçlamıyorum ya da buna benzer bir şey yapmıyorum ama :
-Yeterince yetenekli olan insanlar bunu yasadışı faaliyetlerden öğrendi ve ciddi hiç kimse sizinle görüşmeyecek çünkü uyuşturucu üretim faaliyetinde aktiflerse / aktif olsalardı provokasyona uğramaktan / yakılmaktan korkacaklar
-Bu forum çok şey öğretiyor ama HEISENBERG, G.PATTON vb. insanlar tarafından finanse ediliyor - tutkulu insanlar ve hiçbirinin sizinle buluşma riskini alacağını sanmıyorum çünkü çok büyük figürler ve LE'nin onlarca kez provoke etmeye çalıştığını düşünüyorum. Ayrıca her gün kimya ile uğraştığım için insanlara para karşılığında ders vermem/konuşmam/toplanmam ve onlara bir şeyler öğretmem için çok sayıda teklif alıyorum ancak bunların çoğu (size saygısızlık etmek istemem) LE'nin beni yemlemeye ve suçlamaya çalışması.

İyi şanslar btw ve şerefe!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
İnsanların tanışmanın gerekli olmadığını anlamaya başlaması gerekiyor, en başta darkweb'e sahip olmamızın nedeni bu :)

Bunu yeni başlayanlarda çok görüyorum, genellikle buna hazırlar ama riskleri bir kez bile düşünmüyorlar.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
"Yeni başlayanlarda bunu çok görüyorum, genellikle buna hazırlar ama riskleri bir kez bile düşünmüyorlar.

Evet, bunun video benzeri bir oyun olduğunu düşünüyorlar LOL

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Haha :D

Aslında anlıyorum, ülkenizdeki en büyük gizli şeflerden biri tarafından davet edilmek ya da polislerin sizi onlarla tanışmaya kışkırtmak için söyledikleri her neyse, şanslı bir atış gibi geliyor. Sanki hayatta bir kez karşınıza çıkabilecek bir fırsatmış gibi konuşuyorlar.

Ama evet, işte.. hapishane için de hayatta bir şans. :D :D

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
anladiğim kadariyla zaten i̇şi̇ çok i̇yi̇ gi̇den bi̇ri̇ni̇ bulup rastgele bi̇ri̇ni̇ (beni̇) alip yemek yapmayi öğretmeyeceği̇m lmao, ben daha çok oyunun dişinda olan ve yardim etmek i̇steyen bi̇ri̇ni̇ ya da beni̇m gi̇bi̇ bu i̇şe yeni̇ başlayan bi̇ri̇ni̇ bulmayi umuyordum. İnsanların neden bir tür amfetamin meleğinin gelip beni yemek pişirme becerileriyle kutsamasını beklediğimi düşündüklerini bilmiyorum. öğrenmenin ilk aşamasındayım ve temelde alabileceğim tüm bilgileri emen bir süngerim. web sitesine iyi bak. takdir ediyorum koca adam

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Hey dostum :) Eminim bu kurulda emekli kimyager olan ya da hala devam eden ve yardım etmeye istekli birçok kişi vardır!

Amfetaminlere gelince, yardımcı olabilirim ve ücretsiz olarak yardım etmeye istekli birçok kişi de var!
Hepsi dijital ve güvenli bir şekilde :)

Yakında insanların soru sorabileceği ve gerçek zamanlı olarak ücretsiz yemek pişirme desteği alabileceği bir oturum sohbet odası açacağım!

Ayrıca burada tüm sorularınızı ücretsiz olarak sorabileceğiniz bir topluluk grubum var.

Kendime gelince, gizli kimya hakkındaki tüm bilgilerimi bu forumdan ve buradaki uzmanlardan edindim! Laboratuvarımı kurmamda ve sonra da çalıştırmamda bana yardımcı oldular - ilk andan son ana kadar bana yardımcı oldular! Hepsi ücretsiz :)

Sadece dijital olmayan kısmı denkleminizin dışında bırakın ve %100 güvende olacaksınız

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Tüm bunlar kolaydır ve forumda mevcuttur. Önemli olan, reaktifleri ülkenizde bulmanız ve önce satın almanızdır