LSD kristallerinden sıvıya

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba, lsd kristallerim var ve onları sıvıya dönüştürmek istiyorum, böylece lsd kağıt sekmeleri veya jel sekmeleri yapabilirim. Kristalleri kendim yapmadım ve lsd hakkında çok fazla bilgim yok, bu yüzden lütfen biri bana nasıl yapılacağını öğretebilir mi?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Kristallerinizi 70/30 oranında metanol ve biyodistile su karışımında çözün, her bir gram LSD için her bir damlalığa bağlı olarak 1 ml'nin 35-40 damla olduğunu dikkate alarak her bir damlanın gücünü hesaplayabilirsiniz. Kurutma kâğıdınızı hazırlayabilmek için yapmanız gereken, kurutma kâğıdınızı herhangi bir kurutma kâğıdı sayfasından satın almak ve her şeyi hazırladıktan sonra çivi veya raptiye ile bir etxa yatağı yapmak ve kâğıdınızı üstüne yerleştirmek ve bir şırınga ile her bir kurutma kâğıdına damla damla dağıtmaktır. lsd'nin çözünmesi. Normalde sayfalar genellikle 500 karedir, sayfayı çivi yatağınıza yerleştirin ve her birine 100 mcg koymak istiyorsanız, 50 mg kristali 20 ml alkol / suda çözmelisiniz ve LSD'nizi karışımda iyice çözmelisiniz, bir geringilla içine koyun ve işaretli her kare için bir damla olmak üzere sayfaya eşit olarak dağıtın ve böylece kurutma kağıdı resminizde iyi bir eşit dağılım elde edersiniz.