Question Looking for a vendor Çin malı temiz net?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
https://m.made-in-china.com üzerinden alışveriş yapan var mı ? Birçok satıcı aracılığıyla birçok ürün sunuyor gibi görünüyorlar. Sonucu merak ediyorum, kullanan var mı? Çin'den sadece bir kez replika sigaralar için alışveriş yapmayı denedim ve dolandırıcıydı... Emanet ile pazarın üzerinde olmayan herhangi bir yerden alışveriş yapmakta tereddüt ediyorum çünkü geçmiş deneyimler olumsuzdu.

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Deals
1
Ben bir satıcı olmama rağmen.
Ama burada barındırmayı destekliyorum efendim.

Çünkü birçok dolandırıcı itibarımıza zarar verdi.
Ben de onlardan nefret ediyorum.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Yani Made in China web sitesindeki bir satıcı mısınız? Sizin gibi yasal satıcılar olduğunu kabul ediyorsunuz, ancak son zamanlarda dolandırıcılar Made In China web sitesinin itibarına zarar veriyor mu?

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Deals
1
Evet, efendim.

Çok sayıda dürüst satıcı da var.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Evet, çoğu yasal, MiC bir tür alibaba gibi Öte yandan her yerde dolandırıcılar var, aradığınız şey için Amarvel Bio ile görüşmenizi tavsiye ederim, burada forumda aktifler ve süper yasallar, biraz yavaş ama yasallar Satış elemanları Jenny hoş ve yardımsever, genel olarak söylenecek çoğunlukla iyi şeyler.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
AMarvel Bio Made in China web sitesinde yer alıyor mu?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Muhtemelen, ama oradan sadece telegram/whatsapp üzerinden herhangi bir şirketin satış elemanı ile konuşacaksınız

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Birçok uluslararası sitede beni tedirgin eden şey, alıcının başlangıçtan itibaren toplu alım yapmasının beklenmesi. Örneğin dw pazarında, önce ücretsiz numune almadan ya da en azından küçük bir miktar satın almadan veya sadece nakliye ücretini ödemeden asla toplu alım yapmam. Böylece en azından satıcının nakliye konusunda yetkin olduğunu ve ürünün kabul edilebilir olduğunu bilirim. İlgilendiğim madde için başlangıçta sadece 5-10 grama ihtiyacım var. Açıkçası, miktar zamanla artacak. Ama ben bir şeyler sorduğumda, satıcılar bana kg ya da 5 kg aldırmaya çalışıyorlardı. Benim bakış açıma göre, 5-10 gramın varış noktasına ulaşıp ulaşmadığını görmek ikimiz için de daha iyi, nakliye için zaman miktarı, satıcıya bilmeyebilecekleri gelecekteki gönderiler için verebileceğim ipuçları (adresleri elle yazmayın, vakumla kapatın veya hava geçirmez Kaplar kullanın ve ardından mylar vb.) Bunlar, her iki tarafın da kaybetmeyi göze alabileceği küçük miktarlı gemiler sırasında emin olmak istediğim şeyler ve sadece kg göndermek yerine bir sonraki yükte gönderimi değiştirmek n Kripto'dan çıktım, satıcı yeniden göndermedikçe gelecekteki satın alımlardan çıktı vb. Sanırım bu yüzden insanlar dw piyasalarının emanetini bu kadar çok seviyor.