THC ve Psilosibin Edibles Yapımı

nepalm

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunun forumlara doğru şekilde yerleştirildiğinden emin değilim.

Ancak yeni başlayan biri için hem THC hem de psilosibin yenilebilirlerinin nasıl yapılacağı konusunda basit bir rehberliği olan var mı?

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
Dekarb en önemli kısımdır. Ben her zaman sıcak su banyosunda dekarbe edilmiş kenevirle birlikte tereyağı kullanırım ve kavanozda soğumaya bırakırım. Tadını önemsemiyorsanız, süzmek yerine otu içinde bırakmak kekleri biraz daha güçlü hale getirme eğilimindedir. Yapmayı en sevdiğim şey, şeker yaprağı kırpıntılarını ve bir hasattan elde edilen tüm tüyleri ve her şeyi kullanmak ve bunu tomurcuklarla aynı şekilde tedavi etmektir. Kırpıntılar oldukça iyi yenilebilir. Ben 6 gram kırpıntı, 1 gram öğütülmüş çiçek ve 1 çubuk tereyağında öğütücüden yaklaşık 10 gram kief kullanıyorum ve ağrı için tanıdığım birkaç kişi için sakız yapıyorum ve onlar için harika çalışıyor. Evde yetiştirdiğiniz bitkilerin kırpıntılarını kullanmak, fazladan para kazanmanın veya çok fazla çiçek kullanmak zorunda kalmadan iyi yenilebilir yiyecekler elde etmenin güzel bir yoludur. Yine de daha büyük yelpaze yapraklarından uzak durun, bence uğraşmaya değmez. Yağ ya da tereyağını hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Tereyağınızı veya yağınızı hazırladıktan sonra en sevdiğiniz tarifi uygulayın ve pişirirken tereyağını yakmamaya dikkat edin. Mantarlara gelince, bu konuda ekleyeceğim bir şey yok