DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
12LIyoEK8w

Selamlar!

Vector Laboratories olarak, önümüze hangi koşullar çıkarsa çıksın, sürekli olarak birinci sınıf, farmasötik sınıf ilaçlar sağlamaya çalışıyoruz. Hedefimiz olan %100 müşteri memnuniyetini sağlamanın ilk yolu, müşterilerimizin en kaliteli ürünü alacağından emin olabilmemiz için sentezlerimizde bize yardımcı olacak en iyi ve en güvenilir kimyagerleri işe almaktır (bazılarını BB'de öğrendik!). Bunu yapmamızın ikinci yolu ise, ürünümüzü nasıl gizleyebileceğimize dair mükemmel bir anlayışa sahip olmak için gümrük yöntemleri hakkında titiz bir araştırma yapmaktır. Ayrıca, siparişlerin başarı oranını daha da artırmak amacıyla gümrükten geçmesi gereken sevkiyat sayısını azaltmak için Avrupa ve ABD'de sevkiyat merkezleri açtık.

Vector Laboratories'de müşteri memnuniyeti ve opsec her zaman en önemli önceliklerdir!

Nakliye

Paketleri tespit edilmeden anonim olarak göndermemizi sağlayan bir gönderi mekanizması geliştirdik. Bunun bir sonucu olarak hala geleneksel posta gönderim yöntemlerine bağlı kalıyoruz. Bu biraz sezgisel gelebilir ama bir posta siparişine el konulursa, uyuşturucu sevkiyatına karıştığınız konusunda, ölü bir damlayı toplarken yakalanmanızdan daha makul bir inkar edilebilirliğe sahip olursunuz. Açıklamama izin verin:

Bir satıcının tutuklanması ve cihazlarına el konulması gibi olası bir durum vardır. Bu, kolluk kuvvetlerine işi devralmak ve en büyük müşterilere el konulan mallardan bazılarını satarak ve onları toplarken izleyerek gözetim yapmak için çok büyük bir fırsat verir. Kaçak malın bırakıldığı yeri gözetleyecek ve kaçak malı toplayan kişiyi tutuklayacaklardır. Bu sizin tüm makul inkar edilebilirliğinizin çöpe atılmasıdır çünkü uyuşturucu toplamak için çok özel bir yere gittiniz ve uyuşturucu alıp satma konusunda tamamen bilinçli ve kasıtlı olduğunuzu gösterdiniz.

Öte yandan, önemli bir posta siparişi ele geçirilirse (ki bu bizim yaratıcı gizliliğimiz sayesinde çok düşük bir ihtimal haline gelecektir) ve kolluk kuvvetleri evinize gelirse, uyuşturucuyu gerçekten adresinize gönderenin SİZ olduğunuzu kanıtlamaları gerekeceğinden hala makul inkar edilebilirliğiniz olacaktır. Bunun nedeni, başka birinin başınızı belaya sokmak için bilerek evinize sipariş vermiş olabileceği ve sizin sipariş vermek için internete girdiğinizi kanıtlamadan onları yargılamalarının adil olmayacağıdır. Nasıl sipariş verilir bölümünde önereceğimiz operasyonel güvenlik standartlarını takip ederseniz, kolluk kuvvetlerinin siparişi sizin verdiğinize dair herhangi bir kanıt bulma olasılığı son derece düşük olacak ve bu da suçlanmanızı önleyecektir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasıl sipariş verebilirim?

Öncelikle, hüküm ve koşullarımızı kabul etmelisiniz. Aşağıdaki spoiler'a tıklayarak hüküm ve koşullarımızı okuyabilirsiniz.

Şartlar ve koşullar.

Lütfen aşağıdakileri okuyun ve sipariş vermeden önce bunları kabul ettiğinizden emin olun. Bizden sipariş vererek, şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.

Ödemeler.

Siparişlerimiz için ödemeleri yalnızca Monero ile kabul ediyoruz. Bu kripto para birimi, gizlilik artırıcı özellikleriyle tamamen izlenemez, bu nedenle çevrimiçi ilaç satın alırken ödeme yapmanın en iyi yolu budur. Monero ile nasıl ödeme yapacağınızı bilmiyorsanız, başlığımıza gidin ve oradaki ikinci gönderiye bakın. Monero'nun tam olarak nasıl elde edileceği ve ödeme gönderileceği hakkında bir açıklama var.

TESLIMAT ADRESLERI IÇIN FORMATLAR.

Posta siparişlerinin güvenli bir şekilde ulaşması için teslimat adreslerini bize doğru formatta göndermelisiniz. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak lütfen aşağıdaki adres formatlarından birini kullanın:

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki müşteriler.

ADI
EV NUMARASI + SOKAK ADI
ŞEHIR, EYALET + POSTA KODU
ÜLKE

Birleşik Krallık'taki müşteriler.

ADI
EV NUMARASI + SOKAK ADI
KASABA
ŞEHIR + POSTA KODU
ÜLKE

Avrupa Birliği'ndeki müşteriler (Birleşik Krallık değil)
İSİM
SOKAK ADI + EV NUMARASI
KASABA
POSTA KODU + ŞEHIR
ÜLKE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teslimat süreleri.

Yurtiçi teslimatlar: 1-7 gün (Ortalama süre genellikle 2-4 gündür)

Avrupa teslimatları (Doğu Avrupa dahil): 2-14 gün (Ortalama süre genellikle 2-6 gündür)

Uluslararası teslimatlar: 7-21 gün (Ortalama süre genellikle 7-14 gündür)

Takip.

Amerika Birleşik Devletleri'nde tüm siparişler takipli olarak gönderilir, çünkü minimum USPS öncelikli hizmet ile gönderim yapıyoruz. Sizin için paketleri otomatik olarak takip eden bilgilendirilmiş teslimata kaydolabileceğiniz için ABD siparişleri için takip numarası göndermemize gerek yoktur. Avrupa'da, takipli gönderim riskinin artması nedeniyle yalnızca toplu siparişler takipli olarak gönderilir (her boyut için takipli gönderim ayarlayabilen bazı istisnalar dışında).

Ne yaparsanız yapın, herhangi bir VPN, proxy veya tor tarayıcısı kullanarak bir siparişi takip etmeyin, çünkü bu paketi işaretleyecek ve el koyma olasılığını oldukça artıracaktır.

El koyma durumunda yeniden gönderilir.

Birden fazla bölgeden gönderim yaptığımız için, ürünlerin gönderildiği bölgeye bağlı olarak farklı yeniden gönderim politikalarımız vardır.

Bir sipariş aşağıdakilerden sonra ulaşmadıysa:

Yurtiçi için -14 gün
Avrupa için -21 gün
Uluslararası için -24 gün

Yeniden gönderim için uygunsunuz. Aşağıdaki yeniden gönderim politikasını okuyun.

Avrupa'da yapılan siparişler için yeniden gönderim politikası.

Takip edilmeyen siparişler:

Bunlar duruma göre ele alınır, ancak büyük olasılıkla %50 yeniden gönderim alırsınız.

Bu durumda para iadesi yapmıyoruz, yalnızca yeniden gönderim yapıyoruz ve yeniden gönderim için yeni bir adres vermeniz gerekiyor, aksi takdirde siparişiniz tekrar ele geçirilecektir.

Adresi yanlış yazmak gibi bir hata yaptıysanız yeniden gönderim için uygun değilsiniz.

Toplu olmayan siparişler (birkaç istisna dışında) operasyonel güvenlik nedenleriyle takipli olarak gönderilmez.

Takip edilen toplu siparişler veya takip edilen herhangi bir sipariş için politika.

Toplu sipariş verirken takipli kargo kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Bu, siparişin ele geçirildiğinin kanıtını gösterir ve size %50 yeniden gönderim garantisi verir.

Bu durumda para iadesi yapmıyoruz, yalnızca yeniden gönderim yapıyoruz ve yeniden gönderim için yeni bir adres sağlamalısınız, aksi takdirde siparişiniz tekrar ele geçirilecektir.

Adresi yanlış yazmak vb. gibi bir hata yaptıysanız yeniden gönderim için uygun değilsiniz.

ABD'de yapılan siparişler için yeniden gönderim politikası.

Bilgilendirilmiş teslimatınız siparişinizin ABD'de ele geçirildiğini gösteriyorsa, %50 yeniden gönderim alacaksınız.

Bu durumda para iadesi yapmıyoruz, yalnızca yeniden gönderim yapıyoruz ve yeniden gönderim için yeni bir adres sağlamalısınız, aksi takdirde siparişiniz tekrar ele geçirilecektir.

Adresi yanlış yazmak gibi bir hata yaptıysanız, yeniden gönderim için uygun değilsiniz.

Bunu kabul ediyorsanız, şimdi bizimle nasıl sipariş vereceğinizi açıklayan aşağıdaki spoiler'a tıklayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verilir!

İnternet üzerinden uyuşturucu satın almayı düşünmeden önce, profesyonel alıcıların gerçekleştirdiği temel operasyonel güvenlik uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yukarıda, müşterilerin posta yoluyla sipariş verirken daha makul inkar edilebilirliğe sahip olması hakkında yazdıklarımı hatırlıyor musunuz? Bu yalnızca sipariş verirken tails, Tor, PGP ve Monero gibi iyi güvenlik uygulamaları kullandığınızda işe yarar. Bunları daha önce hiç duymadıysanız, herhangi bir yasal tepki olmadan harika uyuşturucu dünyasının tadını çıkarabilmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

Adım 1: Henüz sahip değilseniz, tor tarayıcısını https://www.torproject.org/ adresinden indirin

Adım 2: Bunu yaptıktan ve tor tarayıcısını çalıştırdıktan sonra, şimdi aşağıdaki bağlantıya erişeceksiniz. Bu bağlantı, "hakkında" bölümünden "nakliye" bölümüne kadar okunması gereken çevrimiçi güvenlikle ilgili güncellenmiş bir kullanım kılavuzudur (yine de tamamını okumanızı tavsiye ederiz).

(Javascript'i devre dışı bırakmak gerekli değildir)

http://tortimeswqlzti2aqbjoieisne4ubyuoeiiugel2layyudcfrwln76qd.onion/bible/content/index.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artık tails, monero ve PGP'nin nasıl çalıştığını anladığınıza göre, bizden güvenle sipariş verebilirsiniz!

Satın almak istediğiniz ürünü BB-marketplace'deki listelerimizden birine bakarak ve emanet kullanarak doğrudan market üzerinden sipariş vererek veya bu başlıkta listelenen bir şeyi seçerek ve siparişinizi işleme koyabilmemiz için bize bir DM göndererek seçebilirsiniz. Bu seçeneklerin her ikisi için de aşağıda sizin için adım adım bir kılavuz hazırladık!

Market üzerinden sipariş:

Adım 1: Satın almak istediğiniz ürünü tanıtan ilanı seçin. Önce yukarıdaki spoiler'da okumanız gereken hüküm ve koşullarımızı kabul ettiğinizden emin olun.

Adım 2: Ya "satın al" düğmesine tıklayın (ve satın al düğmesine ekli fiyatların göndermek istediğiniz bölgenin fiyatlarına karşılık geldiğinden emin olun) ve otomatik olarak bir emanet anlaşması oluşturulacaktır. Alternatif olarak, listelemeye ekli fiyatlar gönderilmesini istediğiniz bölgeye karşılık gelmiyorsa veya pazar yeri sipariş altyapısını kullanma konusunda emin değilseniz, bize bir DM gönderin ve siparişinizi pazar yerini kullanarak işlemenize yardımcı olalım!

Adım 3: Anlaşmayı kabul ettikten sonra, Monero'da bir ödeme yapmanız gerekir. Pazaryerini kullanırken, bunun dışında başka bir kripto para kabul etmediğimiz için her zaman Monero ödemelerini seçtiğinizden emin olun. Yukarıda bağlantısını verdiğimiz DNM İncilini okuduysanız, nedenini bilirsiniz ;)

Adım 4: Siparişinizi işleme alabilmemiz için bize adresinizin PGP şifreli bir formunu gönderin.

Adım 5: Siparişiniz ulaştığında, anlaşmayı sonuçlandırın veya bize bildirin ve her şeyi halledelim!

Bu başlıkta bir liste seçme:

Yukarıdaki spoiler'da ilk önce okumanız gereken şartlar ve koşullarımızı kabul ettiğinizden emin olun.

Pazar yerine gidebilir ve yukarıdaki adımları uygulayabilir veya bu forumdan bize bir DM gönderebilirsiniz; bu forumdaki pazar yeri sisteminin kullanımı konusunda size rehberlik edeceğiz ve siparişinizi işleme koyacağız. Bu işlem tamamlandıktan sonra 3., 4. ve 5. adımları takip edin ve siparişinizi verin!
Merhaba topluluk!
Bu, daha önce çevrimiçi ürün satın almak için yalnızca Bitcoin / BTC kullanan kişilerin Monero / XMR elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir başlıktır.

İlk önce ilk şeyler: Neden sadece Monero kabul ediyoruz
- Anonim, özel ve en önemlisi izlenemeyen tek kripto para birimidir.
- Merkezi olmayan
- Değiştirilebilir
- Düşük ücretler ve hızlı işlem süreleri (genellikle)

Monero nasıl kullanılır
Monero'yu asla doğrudan bir markete göndermeyin. Monero satın aldığınızda, önce kendi kontrol ettiğiniz yerel bir cüzdana gönderin.
! Borsa -> Yerel cüzdan -> Satıcı/pazar

Cüzdanlar
Resmi web sitesi https://www.getmonero.org/downloads/ burada resmi cüzdanı veya hafif seçenekleri alabilirsiniz, ayrıca hareket halindeyken gerçekten uyuşturucu satın almanız gerekiyorsa akıllı telefonunuz için mobil cüzdanlar da sunarlar.

KYC
KYC, "işlem yapmadan önce bana hakkınızdaki her şeyi anlatın" anlamına gelen Müşterini Tanı anlamına gelir - Monero elde ettiğiniz borsanın kim olduğunuzu bilmesini isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.

XMR elde etmenin en iyi yolu
XMR'ye doğrudan erişimi olmayan birçok kişi için farklı bir kripto para birimi satın almak ve daha sonra bunu XMR ile değiştirmektir. BTC kullanılabilir ancak yüksek ücretleri vardır, bu nedenle LTC gibi daha ucuz coinler önerilir.

En iyi fiyatı almak için toplayıcılar
Bunlarda ne kadar XMR istediğinizi girersiniz ve size en iyi borsa anlaşmasını gösterir, sıralamalar ve farklı borsalar hakkında birçok ayrıntı ile, deneyin, genellikle "KYC borsaları yok" gösterirler, burada XMR ile BTC (veya LTC gibi başka bir coin) arasında kolayca işlem yapabilirsiniz

- https://orangefren.com/
- https://kycnot.me/
- https://trocador.app/

Monero'ya yardım etmek ister misiniz?
Belki bir işletme işletiyorsunuz ve XMR'yi kendiniz kabul edebilirsiniz veya farklı çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz ve onlardan Monero'yu kabul etmelerini isteyebilirsiniz? İşte sizin veya onların bunu nasıl kabul edebileceğinin çeşitli yollarının bir listesi:

https://getmonero.dev/docs/accepting-monero/overview

MENU

90+ AMFETAMIN SÜLFAT MACUNU
10G - €50
25G - €100
50G - €175
100G - €300
250G - €550
500G - €1000
1000G - €1800
PQ5SToqBFI

90+ AMPHETAMINE SULFATE POWDER (kuru).

1G - €15
5G - €80
10G - €150
25G - €300
50G - €550
100G - €1000
250G - €1800
500G - €2750
1000G - €3800
8cNmLS2YfG

90+ ÜST RAF KETAMIN S-IZOMER IĞNELERI
DE-AB
FR-ABD
1G - €20
1G - €20
5G - €80
5G - €80
10G - €150
10G - €150
25G - €225
25G - €275
50G - €350
50G - €500
100G - €650
100G - €900
250G - €1250
250G - €1600
500G - €2300
500G - €3000
1000G - €4000
1000G - €5800
Fe82QnakgZ

DEKSTRO-METAMFETAMIN KRISTALLERI

DE-AB KARGO
ABD-ABD GÖNDERİM
1G - €35
3.5G - $70
10G - €225
7G - $110
25G - €550
14G - $180
50G - €1000
1OZ - $300
100G - €2000
4OZ - $900
250G - €4000
8OZ - $1500
500G - €8000
1LB - $2500
1000G - €13,500
USPS PRIORITY + 15 $
HFYQj3qErM

Last edited:

grauerElephant

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Bir örnek alabilir miyim lütfen?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Tabii ki! Şu anda amfetamin ve metamfetamin ürünlerimiz için bir promosyon yürütüyoruz.

Size DM gönderdim :)

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Kulağa harika geliyor! Bu kadar iyi görünen bir ürüne sahip çok samimi ve profesyonel bir satıcı çok nadirdir. Sunduğunuz Amfetamin'in bir kısmını test etmek için bir numune istiyorum. Size çoktan ulaştım. Özel mesajlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim!

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Merhaba 👋 iyi görünümlü ürünler, numuneye sahip olmayı seviyorum, ürün hakkında geri bildirim vererek dürüst olun, sizi pm'de bekliyorum
Saygılarımla 🍀😺

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
24
Pekala, beni dinleyin... Dağlara tırmandım (tamam, iyi, belki sadece merdivenler), vahşi canavarlarla savaştım (diğer bir deyişle teslim tarihleri) ve bir çölden geçtim (daha çok kahvesiz bir gün gibi), ama beni hepsinden kurtarabilecek bir şey var: **Ücretsiz D-Meth örneğiniz.**

Bir kahramana arayışında yardım edin! Onları altından yapılmış gibi el üstünde tutacağıma, hatta belki haklarında bir şarkı bile yazacağıma söz veriyorum (hit olacak, güvenin bana). Ve hey, eğer örnekler düşündüğüm kadar efsanevi olursa, kesinlikle daha fazlasını satın almak için geri geleceğim. Hadi biraz sihir yapalım! Belçika'da yaşıyorum BTW... 😉

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Merhaba topluluk!
Bu, daha önce çevrimiçi ürün satın almak için yalnızca Bitcoin / BTC kullanan kişilerin Monero / XMR elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir başlıktır.

İlk önce ilk şeyler: Neden sadece Monero kabul ediyoruz
- Anonim, özel ve en önemlisi izlenemeyen tek kripto para birimidir.
- Merkezi olmayan
- Değiştirilebilir
- Düşük ücretler ve hızlı işlem süreleri (genellikle)

Monero nasıl kullanılır
Monero'yu asla doğrudan bir markete göndermeyin. Monero satın aldığınızda, önce kendi kontrol ettiğiniz yerel bir cüzdana gönderin.
! Borsa -> Yerel cüzdan -> Satıcı/pazar

Cüzdanlar
Resmi web sitesi https://www.getmonero.org/downloads/ burada resmi cüzdanı veya hafif seçenekleri alabilirsiniz, ayrıca hareket halindeyken gerçekten uyuşturucu satın almanız gerekiyorsa akıllı telefonunuz için mobil cüzdanlar da sunarlar.

KYC
KYC, "işlem yapmadan önce bana hakkınızdaki her şeyi anlatın" anlamına gelen Müşterini Tanı anlamına gelir - Monero elde ettiğiniz borsanın kim olduğunuzu bilmesini isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.

XMR elde etmenin en iyi yolu
XMR'ye doğrudan erişimi olmayan birçok kişi için farklı bir kripto para birimi satın almak ve daha sonra bunu XMR ile takas etmektir. BTC kullanılabilir ancak yüksek ücretleri vardır, bu nedenle LTC gibi daha ucuz coinler önerilir.

En iyi fiyatı almak için toplayıcılar
Bunlarda ne kadar XMR istediğinizi girersiniz ve size en iyi borsa anlaşmasını gösterir, sıralamalar ve farklı borsalar hakkında birçok ayrıntı ile, deneyin, genellikle "KYC borsaları yok" gösterirler, burada XMR ile BTC (veya LTC gibi başka bir coin) arasında kolayca işlem yapabilirsiniz

- https://orangefren.com/
- https://kycnot.me/
- https://trocador.app/

Monero'ya yardım etmek ister misiniz?
Belki bir işletme işletiyorsunuz ve XMR'yi kendiniz kabul edebilirsiniz veya farklı çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz ve onlardan Monero'yu kabul etmelerini isteyebilirsiniz? İşte sizin veya onların nasıl kabul edebileceğinin çeşitli yollarının bir listesi:

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Ben 20 yıllık testlerden beri bir Amfetamin Baykuşuyum, iyi bir burnum var ve onlara kalabalığı alan insanları sunmak için optimize ettim ;). Bana gönderebilir misiniz
Almanya'ya yeni Amfetamin Partisinden (hem Macun hem de Toz) Ücretsiz Numune. Bu sizden gelen çok nazik bir şeydi Bay Kind Regard's Belki yeni bir Müşteri oldu. Seçim zamanı.

Last edited:

Magik84

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Amfetamin macununuzu denemeyi çok isterim. Denemeyi merak ediyordum.

3breezy999

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Numune alma iznim olup olmadığından emin değilim ama ürününüzü gerçekten denemek isterim

speedykonzales

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
AMPHETAMINE-SULFATE PASTE Daha sonra güzel bir işbirliği için bir örnek almaktan çok mutlu olurum.

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Numuneler hakkında bilgi almak isteyen "yeni üye" statüsündeki herkese:

Sizi kayıt ettik ve "üye" ve "yerleşik" statüsündeki kullanıcılar seçildikten sonra rastgele seçim yapılacaktır. Forumun örnekleme kuralı, örnek alacak kişilerin "üye" ve "yerleşik" statüsünde olması gerektiğini belirtmektedir :)

Last edited:

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Neden asistanları görmezden geliyorsunuz? Dün üyeydim ama bugün asistanım

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Özür dilerim, o yazıda "asistanlar" yazmayı unutmuşum. Şimdi güncelledim.

Uyarı için teşekkürler dostum, kendine iyi bak.

sarag

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Vectorlabs,
Örnek amfetamin tozunuzla çok ilgilenirim.
Lütfen bana bildirin.

Teşekkür ederim!

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
haiiiii ücretsiz bir örnek alabilir miyim? her şeyden mutlu olurum (her şey için başvurabilir miyim? :x) ama meth'i en iyi şekilde istiyorum ^_^ tysm!!!

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Merhaba, bir d-metamfetamin örneği almak istiyorum
Saygılarımla

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Merhaba, Uluslararası numune talebi = AMPHETAMINE SULFATE PASTE. İlk 10'a girmeyi dört gözle bekliyorum!