Algı Sanatında Ustalaşmak: İş ve Kişisel Yaşamın İkili Gerçekliklerinde Gezinmek

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
17
Merhaba, üretim ve ticaret dünyasına girmeden önce sizinle bazı bilgileri paylaşmama izin verin: Oyunculuk. Bu alanda oyunculuk büyük önem taşıyor. Eğer bu sizin uzmanlık alanınız değilse, bu alana adım atmayı düşünmeyin bile. Ancak, bu alana girmeye kararlıysanız, oyunculuk sanatında ustalaşmalı ve özellikle iş arkadaşlarınızın gözünde sertleşmelisiniz. Sizi zayıflıktan başka bir şey olarak algılamaları gerekir. Peki oyunculuk sadece bunu mu gerektirir? Kesinlikle hayır. Şu anda hem finansal varlıklarınızı hem de itibarınızı geliştirme aşamasındasınız. Kimsenin özel hayatınıza girmesine izin vermeyin. Bu ikili bir hayat sürmeye benzer: Biri acımasız bir girişimci olduğunuz, diğeri ise nezaket, şefkat ve saygı yaydığınız bir hayat. İkinci kişiliğinizi yalnızca ailenize ve en yakın sırdaşlarınıza ayırın. Özünde, bazı bireyler bu konunun ciddiyetini hafife alıyor. Burada sadece çifte yaşam sürdüğünüzde yakalanma tehlikesinden bahsetmiyorum; daha ziyade, şeffaflığınız sayesinde düşüşünüzün ve maddi kazançlar için sömürülmenizin zahmetsiz olacağını iddia ediyorum. Atasözünün dediği gibi, "Gizemli ol, düşmanın seni merak etsin." Peki, bunun sonuçları nelerdir? Sonuçlar, arzu ettiğiniz her şeyi elde edeceğiniz ve dilediğiniz kişinin zihnini manipüle edeceğinizdir. Uyuşturucu satıcısı ya da üreticisi olmanın tam aksine, tek bir ışık altında algılanırsınız - uyuşturucu satıcısı olarak. Bu genç zihinleri şaşırtabilir, ancak olgunlaştıkça, yakalanmaktan kaçtığınızı varsayarsak, kendinizi yalnızca uyuşturucu topluluğu tarafından kuşatılmış bulacaksınız. Burada, yoksullarla aranızdaki tek fark barınak ve servete sahip olmanızdır, ancak doğanız gereği aynı topluluğun parçasısınızdır. Şu anda o kadar büyük bir servete sahibim ki para sayma makinelerim arızalanabilir ve kimse gelirimin kaynağını bilemez. Gerekçem, uyuşturucu ticaretine girmeden önce itibarımı geliştirmeye öncelik vermemdir. İtibar kazanmak için çok sayıda yol var ve bazıları bunları başarmanın zor olduğunu düşünse de gerçek bunun tam tersi. Tek yapmanız gereken tüm önyargıları bir kenara bırakıp uyuşturucu üretimine başlamadan önce ne istediğinizi düşünmek ve bunu gerçekleştirmek için özenle çalışmaktır. Aynı zamanda, kendinizi alternatif dünyanıza bırakın. Son olarak, bu platformda yer alan herkese şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla, DAX

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Bizimle paylaştığınız için teşekkürler, bu önemli bir nokta, oyunculuk sanatımızı geliştirmek için ihtiyacımız olan tek şey....
Tekrar teşekkürler...
Gus...

• Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Çok iyi bir yazı