HELIONAL'DEN MDA - KORKULUK YÖNTEMİ

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Bu tarifin devamını bilen var mı? Bu ünlü bir sentetik rota, sonuna ihtiyacım var, MDA'yı oluşturmak için TCCA'yı kullanan hofmann yeniden düzenlemesinin bir parçası. Teşekkür ederim.

aşağıdan takip edin:

100g
Helional (100g ~92ml)
Hidroksilamin HCl (36,93 g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 %30 çözelti (ph 7.5-7.
8)
(600ml)

Helezonik kütle: 192,21 g/mol
Hidroksilamin.HCl kütlesi: 69,49 g/mol

DMSO (500ml) içindeki bir Hidroksilamin HCl (.53mol, 36.93g) çözeltisine aldehit (.52mol, 100g) ilave edildi. Bu çözelti daha sonra sıcak/kaynar su üzerinde 85-90* sıcaklıkta 90 dakika boyunca kuvvetli bir şekilde karıştırılarak ısıtılmıştır [RBF'nin üstünün açık olduğundan emin olun]. Isı giderildikten sonra, çözelti sıcaklık ~80*'e ulaşana kadar bir karıştırıcı üzerinde bekletildi ve pH 10'a ulaşılana kadar sulu NaOH eklendi** (NaOH çözeltisinin eklenmesi dumana ve çözeltinin koyulaşmasına neden olur. pH'da keskin bir değişim kaydedilmiştir). [isteğe bağlı: pH tamponu olarak yardımcı olması için 6 g bikarbonat eklenmiştir]. Daha sonra 70*+ sıcaklıkta, 500-600 ml nötralize %30 H2O2 bir ekleme hunisinden damla damla eklenir, sıcaklık 95*'in altında tutulur ve pH 9-10 arasında tutulacak şekilde izlenir (gerekirse %10 NaOH çözeltisi eklenir). İlave tamamlandıktan sonra, gaz oluşumu ve ekzotermi durana kadar reaksiyonun karıştırılmasına izin verildi. Elde edilen açık sarı çözelti yaklaşık 50*'de bir pyrex kaba dökülür ve 0* buzdolabına konur ve gece boyunca bekletilir. Elde edilen kristaller vakumla süzüldü ve su ile yıkandı. Verim kantitatiftir. (Köpüklü beyaz amid kristalleri olmalıdır, belki su ile yıkandığında çıkması gereken sarı ipuçları olabilir).

Düşük verimin nedenleri, Hidroksilamin/DMSO'nuzu aşırı ısıtmak (100 * üzerindeki herhangi bir şey sarı saf olmayan amide / düşük verime neden olmaya başlayacaktır) ve doğru pH aralığında yeterli H2O2 eklememek olabilir.

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
hiç yaptın mı?

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Ben bilmiyorum, ama ülkemdeki birkaç gizli laboratuvar bu sentetik yolla MDA yapıyor

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Bu sentezi nerede buldunuz?

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Brezilya polisinin bir çalışmasında, bir araya getirilmiş laboratuvar ve elle yazılmış tarifin bir kısmı ile internette ve darkweb'deki başka bir forumda eklenmiştir. Bu basit bir yoldur ve birçok gizli laboratuarın MDA üretimi için kullandığı bir yoldur.

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bunu deneyen varsa lütfen nasıl sonuçlandığını bize bildirin!

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
kardeşim sana bu konuda bir işaret verebileceğimi biliyorum beni telegrama ekle: kharp12

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Bizimle paylaşır mısınız?

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Ben zaten tam tarifi aldım kardeşim, başarılı oldum

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Tarifin tamamını nerede bulabilirim? Two Dogs bana berbat verim verdi, asla %40'ın üzerine çıkmadı.
Titanyum tetroksit ile indirgeyici bir aminasyonun iyi bir test olabileceğini hissediyorum...
Ne dersiniz?

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
30 H2O2'yi nötralize eden nedir; bir baz nasıl "nötralize" edilebilir ve hala bir baz olarak davranabilir?