yeni̇ başlayanlar i̇çi̇n mdma?

turner69

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
mdma satiyorum ama bunu kendi̇ni̇z yapmanin tüm süreci̇ni̇ nasil yapacağiniz hakkinda hi̇çbi̇r i̇pucu yok bi̇ri̇si̇ni̇n bana basi̇t bi̇r şeki̇lde nasil yapacağimi açiklayabi̇leceği̇ ve rehberli̇k edebi̇leceği̇ bi̇r yol var mi çünkü ben bi̇r aptalim ve neye i̇hti̇yacim olduğunu açiklayabi̇li̇ri̇m terci̇hen clearweb'den si̇pari̇ş verebi̇leceği̇m bi̇r şey tüm ki̇myasallar ve eki̇pman gi̇bi̇

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Kimyasal bir süreç olduğu için zaman ayırmanız ve mümkün olduğunca çok şey öğrenmeniz gerektiğini düşünüyorum. Her "aptalın" takip edebileceği ve yine de iyi sonuçlar alabileceği bir talimat olsaydı o kadar da karlı olmazdı. Foruma bakın, burada yayınlanmış bazı rotalar var. Anlamadığınız her şeyi öğrenmek zorundasınız. Adım adım. Birkaç aydır mdma yapmaktan çok daha kolay olan amfetamin freebase sentezlemeyi öğrenen insanlar tanıyorum. Bence burada sabır çok önemli ve yanınızda çok şey getirmelisiniz, özellikle de deneyimsizseniz

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Bay @sorcerer ile tamamen aynı fikirdeyim. Gerçekten kolay olması durumunda, herkes evinin tavan arasında MDMA sentezleyebilir. Öte yandan, bazı laboratuvar deneyimleri ile temel becerilere ve kimya bilgisine sahip olmanız durumunda çok zor değildir. BB forumu, farklı forum bölümleri, konular ve tartışmalar aracılığıyla her şeyi kendi başınıza öğrenmenize olanak tanır.