MDMA sentezi sorusu ?

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
1
Bu diyaloğu bir web sitesinden yakaladım, birisi bana bu bilgilerden bir tarif yapabilir mi?

HABERLER
MÜZİK
TEKNOLOJİ
ALIŞVERİŞ
İLAÇ UYARILARI
Kimya dersi - ecstasy nasıl yapılır
25 HAZIRAN 2019 TARIHINDE GABRIEL POPP TARAFINDAN YAYINLANDI

Sembolik görüntü
Diğer şeylerin yanı sıra MDMA etken maddesini içeren küçük tabletlere hepimiz aşinayız. Bunlara genellikle "E'ler", parçalar, misketler, yuvarlaklar veya sadece şeyler denir. Ecstasy hapları muhtemelen en yaygın olarak Hollanda'da üretilmektedir. ZDFneo yakın zamanda bu konuyu ele alan bir dizi bile hazırladı. Burada haberini yapmıştık. Peki ama ecstasy gerçekte nasıl üretiliyor?

Ben de tam olarak kimya uzmanı olmadığım için, bunların çoğu bana bir tren istasyonu gibi geliyor. Ayrıca kimseyi kendi başına uyuşturucu üretmeye teşvik etmek istemiyoruz. Ancak ecstasy bir şekilde tekno sahnesinin bir parçası olduğu için konuyu biraz daha derinlemesine araştırmak istedik.

MDMA (3,4-metilendioksi-N-metilamfetamin) sentezi için temel madde genellikle vanilya ve badem kokulu bir tatlandırıcı madde olan piperonaldir. Bu madde, 1-(3,4-metilendioksifenil)-2-nitropropen oluşturmak için bir yoğunlaşma reaksiyonunda nitroetan ile reaksiyona sokulur. Bu daha sonra elektrolitik demir ve asetik asit kullanılarak piperonil metil ketona hidrojenlenir. Son ürün MDMA, bu bileşiğin metilamin ile reaksiyona sokulmasıyla tek bir adımda elde edilir. Aynı zamanda, her şey amalgamlı alüminyum ve su kullanılarak hidrojenlenir. Bitmiş MDMA genellikle kafein tozu gibi diğer bileşenlerle karıştırılır ve küçük, renkli haplar halinde preslenir.

Temelde bir kek pişirmek gibi. Her şey çok basit! Aslında yasadışı da değildir. Sadece Federal İlaç ve Tıbbi Cihazlar Enstitüsü'nden ruhsat almanız gerekiyor. Ancak bunu yapmak için eczacı olmanız gerekiyor.

Gerhard Schrader

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Hem piperonal hem de nitroetan satın almak kolay olmadığından, nitrethane ve piperonal yoluyla rotayı tavsiye etmem. Ve üretilen nihai madde MDMA değil MDA'dır

Sassafras yağından kolayca elde edilebilen safrol ile başlayan sentez yolları daha kolay olacaktır. Eğer sassafras yağı bulamazsanız, buhar damıtma yöntemini kullanarak sassafras kökünden nispeten kolay bir şekilde üretebilirsiniz.

Burada Amfetaminler sayfasında iyi talimatlar bulabilirsiniz. Meth girişleri MDP2P kullanıldığında MDMA'ya, XTC için temel maddeyi kullanırsanız amfetamin altındakiler MDA'ya götürür.

Ancak, sadece kendi kullanımınız için yönetilebilir bir miktar üretmek istiyorsanız, o zaman halosafrole yolunu tavsiye ederim. Burada iyi talimatlar bulabilirsiniz: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...f2qgyd.onion/resources/total-synthesis-ii.68/.
Özellikle sayfa 148-158 arası.

Başka sorularınız varsa, lütfen sormaktan çekinmeyin. Kimya ve uyuşturucu hakkında konuşmayı seviyorum ;)