MDP2NP'den NaBH4/CuCl2 indirgeyici aminasyon yoluyla MDA'ya?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Amfetamin için tek pot sentez yapışkanından P2NP'yi MDP2NP ile değiştirmek gerçekten bu kadar basit mi? Bu işe yararsa başka nelere dikkat etmeliyim?

Pulser

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
1. MDA üretmek için MDP2P/amonyak asetat>imine> ihtiyacınız olacaktır.

2. NaBH4'ünüz varsa CuCl2'ye gerek yoktur.
siyanoBorohidrit bu reaksiyonda daha iyi çalışır.

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Ne yazık ki MDP2P (MDP2NP'yi MDP2P'ye dönüştüremediğim sürece) veya siyanoborohidrite erişimim yok. Diğer nitrostiren deneylerinden NaBH4/CuCl2 ve MDP2NP'ye erişimim var.

Orijinal gönderide bahsettiğim yöntem burada: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/

MDP2NP'nin P2NP ile ikame edilip edilemeyeceğini merak ediyordum, metilendioksi grubu reaksiyonda hayatta kalır ve P2NP'ye benzer şekilde MDA üretir mi?

Buradaki başlıkta MDP2NP'yi MDA'ya indirgemenin bazı başarılarını okuyorum: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0

Ancak bunu yapan ve mümkünse sentez için ilk elden deneyime veya ipuçlarına sahip olup olmadığını merak ediyordum.

Pulser

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Sorduğunuz sorudan tamamen farklı bir soruya cevap vermek benim için gerçekten geç bir gece olmalı.

Sizin için araştıracağım ve fikrimin ne olduğunu göreceğim.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Al/Hg, Al/Ga'yı iyotla (aksi takdirde çalışmaz) ve 30-35 celcius'a kadar ısıtırsanız ve metilamin/nitrometan yerine etilamin/nitroETHANE koyarsanız, tek bir kapta da çalışacaktır.

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Evet, tamamen aynı şekilde çalışıyor. Sonuç sadece A yerine Mda'dır. IPA'nın damıtılmasını, baz eklenmesini ve bir NP ile ekstrakte edilmesini öneririm. Sonra normal çalışma

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
MDA Hidroklorür ve MDA Sülfat arasında çok fazla fiziksel özellik farkı var mı? Daha önce hiç HCl gaz aparatı kurmadım ve tembellikten sadece sülfürik asitle tuzlamayı denemek istiyorum, tabii HCl yapmaya gerçekten değmezse, o zaman devam edip lol öğreneceğim.

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Bu sentezi denediğimde geri bildirimde bulunacağım. Muhtemelen bir sonraki projem olacak :)

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Sülfatı her zamanki gibi yapın. Prosedürü zaten biliyorsanız daha kolaydır ve gerçekten bir şey üretip üretmediğinizi bilirsiniz. İsterseniz daha sonra Hcl deneyebilirsiniz.

Sülfat MDa..... için daha iyi bir seçim gibi görünüyor ya da ben öyle okudum.

Akashic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Yazının mevcut evrimiyle ilgili olduğu için, nasıl oluyor da mda hcl, amp hcl ile aynı hidroskopik özelliklere sahip değil?

İndirgemeye gelince, bunu ben de çok merak ediyorum... eğer gerçekten ilgili nitropun doğrudan indirgeyicisi olarak çalışıyorsa, nabh4/cupric açık ara en gizli yol olacaktır. LiAlH'ye erişim sınırlı ve masraflı ya da amalgam ile uğraşmanız gereken cıva var, zorunda değilseniz neden riske atasınız ki?

Ayrıca sülfatın kişisel olarak berbat olduğunu ve ilgili hcl tuzundan daha zayıf olduğunu düşünüyorum. Ne hakkında konuştuğunu gerçekten bilen biri nerede, kararlı amp hcl'yi nasıl elde edebiliriz, yapışkan su birikintileri yok
@InLikeFlynn varsayımsal olarak bu hcl üretimini uygulayın kendinize iyi bir aparat yapın eski damlama hunisi, tek delikli tıpa, filtre şişesi, nipelden ptfe hortum, sıralı kurutma tüpü cam tüp ucu ve standa kelepçeleyin. Ek kurutma olmadan, sulu hcl ve nacl ıslak sulu kıvamında sülfürik damlatma ile giderdim. Ve çalıştığınız değerli varsayımsal fb üzerinde denemeden önce bazı kuru çalışmalar yapın
alternatif olarak, sulu Hcl ile titre edin %37 aslında en iyisi olduğuna inanıyorum ancak daha fazla beceri gerektiriyor. varsayımsal olarak, 6'dan 5.8'e kadar x miktarda asidi doğru bir şekilde eklemelisiniz. hile eklemede sadece bir kez eklenir ve rahatsız edilmeden xtal'e bırakılır

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Bunu hatırlayabildiğim hiçbir sıkıntı olmadan hazırladım, Al / Hg indirgeme yöntemim ancak hangi asidin dahil olduğunu hatırlayamıyorum Gerçek tuzu izole ettim ancak tuz formu uzun süreli depolama için uygundur ve nitrojeni metillemeyi planlıyorsanız (ki ben hiç yapmadım) gerekli değildir.