Mephedrone 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba,

Bunun için doğru bölüm burası mı bilmiyorum.

Ben ara sıra 4MMC kullanıcısıyım ve yasak öncesi dönemde de kullanıcıydım, bu yüzden 4MMC'nin neler yapabileceğini biliyorum.
Ancak bugün piyasada bulunan her şey kahverengi, gri, sarı, yani kirli. Ve sorun şu ki, reaktif testiyle 4mmc veya mmc ailesinden bir şey ya da CMC veya CEC olup olmadığını söyleyemezsiniz. Tek yol laboratuara göndermek.

Bu yüzden size sorularım, yüksek kaliteli 4MMC satan bir satıcı bilen var mı ve Kirli 4MMC'yi ev aletleriyle nasıl temizleyebilirim?

Teşekkürler!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
4mmc satın aldıysanız, ancak elinizde kirli bir ürün varsa ve bunun mephedrone olduğundan emin değilseniz.
O zaman yapmanız gerekenler
1) Mephedrone değerlendirmesi yapın
2) Bu ürünü saflaştırın.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/

Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Teşekkürler!

eps0n

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Polonyalı satıcıları arayın, zeonpl (daha sonra ethernal) adında biri vardı ama artık aktif olup olmadığından emin değilim. İyi 4mmc'si vardı. Hollanda verndorları ile kötü bir deneyim yaşadım, kesinlikle 4mmc değildi! Yoğun istek ama zevk yok, aşırı doz aldım ve akciğerlerdeki şiddetli vazokonstriksiyon nedeniyle normal nefes alamadım ve ambulans çağırmak zorunda kaldım. Ama neyse ki çabucak geçti