Saf Suda Mephedrone Tozu Aşırı Doymuş Nokta (ancak başka bir soru)

backendwho

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba.
Bu yöntemle kristalizasyon için mephedrone unu (yani kristal toz haline getirmeden asitlendirme ve filtrasyondan sonra elde ettiğim ürün) kullanmak mümkün mü? (0.7ml damıtılmış su başına 1g kaynatıldı ve daha sonra 12 saat boyunca -8 derecede dondurucuya konuldu) bu konuyla ilgili başka bir konuya bakabilirsiniz, bu oranlar hakkında Sergei Kush ve diğer insanlar yazdı ve normal bir sonuç aldılar, ancak gördüğüm tüm kılavuzlarda (bu konuya genel olarak değinildiği) yeniden kristalizasyon kristal tozdan yapıldı. teşekkür ederim.

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
1:1 oranında, oda sıcaklığında 1 ml su 210-240 mg mefedron kullanın. Yağ gibi görünecektir ancak ir veya renkler konusunda endişelenmeyin, suda kalacaklardır.
Katyonların nötr çözeltilerde yok olduğunu unutmayın - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235

Malzemenizi çözdükten sonra süzün, soğuması için 1 saat bekleyin ve 24 saat boyunca buzdolabında 1-3 c'ye koyun, %80'i kristalleşecektir

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
85
bulshit'in sadece su olmadığını ve -8°C olmadığını söylüyor
Onun dediği gibi yapıldım ama şimdi pudra alıyorum, güzel büyük kristal alıyorum.

Attachments

• IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108