Met Şikayeti

bobo78

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Piyasada bulunanların çoğuna artık meth bile denmemelidir. Bu çöp ve çoğu insanın söylediğinin aksine daha ucuz değil. Evet, bildiğim kadarıyla piyasada bir ons fiyatı yaklaşık 200 ve on beş yıl önce bir top 250 idi. Ancak on beş yıl önce bir kişi bir kaseden on vuruştan daha azını alabilir ve sonra bir şeyle uğraşmaya başlayabilirdi ve sonra aniden 24 saat belki bir saat gibi hissettiren bir sürede geçti ve tüm bu süre boyunca başka bir vuruş yapmak gerekli bile değildi. Ben ve eminim ki pek çok kişi kalite için memnuniyetle daha fazla öder. Neden kimse bundan faydalanmıyor? Hiç anlamıyorum. Ve tıpkı publix servis duyurusu gibi..... bokun devasa parçalar gibi görünmemesi ve kolayca kırılmaması / parçalanmaması gerekir, dikey çizgiler olmamalıdır. Bu saçmalık. Parçalar süt beyazı tanısal çizgiler halinde olmalı ve yeni yürümeye başlayan bir çocuğun kolu büyüklüğünde olmamalıdır. Bir kartın altında ezilirse parçalanmalı ve odanın diğer ucuna uçma potansiyeline sahip olmalıdır. Bu yüzden kartel insanları lütfen iyi malları geri getirin. Pek çok insan bunun için para ödemekten mutluluk duyacaktır.

Douda

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Size katılıyorum
Güney Afrika'da da aynı sorun var, sadece bok satmadığını bildiğim 1 ya da 2 satıcıdan alıyorum.
Ben onlara boş diyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
İnanın bana, insanlar kandırılıyor. DEA, bu "P2P METH "in şimdiye kadarki en saf ve en tehlikeli meth olduğunu söylüyor, ancak buna inanmak için aptal olmak gerekir. Efedrin analogları D meth yapar ve P2P'den D,L'yi çözmek zaman alıcı ve maliyetlidir ve çok az insan bunu yapıyor. Ürünün 1/2'sini atmak ya da ırklaştırmaya ve çözmeye çalışmak temelde bir aptallık oyunudur. Erime testinde neden malım 142°C'de eridi? Neden 50 ml soğuk susuz aseton ile 7 g aminden 2,5 gram beyaz kabarık amorf bok geri kazandım? Borunun içinde zıplayan ve erimeyen bu şeyler de neyin nesi?
J/k, hepsinin ne olduğunu biliyorum ama danışmanlar ve yetkililer bana yanıldığımı ve bu bokun harika olduğunu ve sadece 25 $ / g olduğunu söylüyorlar!
Aslında buraya bir paylaşım yapmak için gelmiştim ama içimi dökmeye ihtiyacım vardı.

bobo78

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sadece bir konuda aynı fikirde değilim. Çoğu zaman ne olduğunu bilmiyorum. Kendime bunun bir tolerans meselesi olduğunu söylemek istiyorum ama aldığım son partide gerçekten meth var ve bana meth olarak satılan pek çok şeyin aslında meth olmadığını hatırlatıyor.

20+ yıldır sigara içiyorum. Son parti ne kadar içersem içeyim bir şey yapmıyordu ama 0,10 tane falan içersem gidiyordum. Yeni parti. Bir kâse içtim ve kafam güzel.

Gerçekten neyin eridiğini ve kristal gibi tüttüğünü bilmek istiyorum ama yenmedikçe sizi uçurmuyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
İlk bakacağım yer sensu-stricto feniletilaminler olacaktır.
Beta-metamfetamin
N,N- dimetilfeniletilamin
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Yapılması daha kolay olan pek çok benzeri vardır. B-feniletilamin üzerinde standart bir meth indirgemesi yaparsanız, spordan yasaklanmış orkidelerde (tür adı budur) bulunan ancak yasal olarak koyu gri olan bir uyarıcı olan aria jeninsus elde edersiniz.
Neyin çözülüp neyin çözülmediğine bakın. Erime testi yapın. Yeniden kristalleştirin ve kristalografiye bakın. Bunlar kafam güzelken saatlerimi boşa harcamak için yaptığım şeyler.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Yakın zamanda karşılaştığım bir şey. İzoprppylbenzylamine'in erime noktası? 142°C, TAM OLARAK ÖLÇTÜĞÜM ŞEY. Metamfetamini izole maddeden nasıl ayıracağımı öğrendim. İzopropil alkolde bir turta kabında eritiyorsunuz ve buharlaşıp soğurken hafifçe döndürüyorsunuz. Altın aramak gibi bir şey. Metamfetamin normalde 170'lerde yeniden kristalleşir, ancak bu saçmalıkla karıştırıldığında daha düşüktür. Yine de önce kristalleşir ve 2 kristalin yapısı hiç benzer değildir, böylece meth'i seçerek kazıyabilirsiniz. Benim aldığım malda yaklaşık %10 meth var. Bu ifade konusunda kendime oldukça güveniyorum