Yeni başlayanlar için metot

Folder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Bunu ilk kez deneyeceğim ve dürüst olmak gerekirse korkutucu, kimya bilgim yok denecek kadar az ve hangi tarifi kullanacağımdan hala emin değilim, üç konuda yardımınız için gerçekten minnettar olurum:

- Genel Kimya, genellikle kimyayı araştıran biri olmadığım için bana yardımcı olabilecek kitap veya video bilmiyorum, bu yüzden başlangıç için herhangi bir şey harika olurdu, bu reaksiyonların bu sonuçları nasıl ürettiğini ve hangi kimyasalları başkalarıyla değiştirebileceğimi veya kendim sentezleyebileceğimi anlamaya bile başlayamıyorum ...

- Meth tarifi, ilk önce bunun için haplardan çıkarılmış Efedrin kullanmayı düşündüm(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), ancak amacım kullanmak değil, gelecekte kar elde etmenin mümkün olup olmadığını görmek (bu işi yapan birkaç kişi tanıyorum) ve gereken Efedrin miktarına bakmak beni bundan vazgeçirdi, tek bir gram Efedrin elde etmek yaklaşık 20 ~ 30 dolara mal olacak (hap kullanarak, Efedrin için diğer tarifler% 100 ulaşamayacağım ve tamamen anlaşılmaz görünüyor) ve bir kaşımı kaldırmadan yüzlerce kutu OTC ilacını nasıl satın alabilirim? Çok yeni (ve fakir) bir laboratuvarın yapabileceği ama aynı zamanda ~100g ağırlığındaki partiler için ölçeklendirilebilecek başka bir tarif var mı? Bu çok mu fazla?

- Kimyasallar ve ekipman, uyuşturucu yapmak için bana kimyasal satacak birine güvenmekten çok korkuyorum, Güney Amerika'da güvenilir kimyasal satıcıları var mı? ve son olarak şişeler ve diğer her şey şimdilik biraz pahalı, uyuşturucu üretimine giden yolumu kendim yapabilir miyim? bu konuda herhangi bir rehber var mı?

bir kez daha bu benim ilk denemem olacak ve korkutucu, herhangi bir yardım takdir edilir, şimdiden teşekkürler.

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
P2P meth web sitesinde bir video var. P2P yapmak için gereken malzemeleri nasıl elde edeceğinizi araştırın ve yapın. Shakenbake, huş ağacı indirgeme ve RED P/Iodine efedrin kullanan yöntemlerdir. Neredeyse hiç ekipman gerektirmeyen yöntem Shaknenbake'tir. Sadece biraz pfed hapı, lityum pil, metanol, başlatıcı sıvı (dietil eter), kostik soda, amonyum nitrat ve biraz sülfürik asit (%90'ın üzerinde) içeren sert bir şişe alın ve şişede basıncı tutmak için biraz top büyütün. Hemen hemen hepsi bu kadar.

Folder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
ilgileneceğim, teşekkür ederim

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Sadece eğitim amaçlı ve etrafınızdaki bloğu yakmamanız için... Kapaklı, plastik, şeffaf bir soda şişesi alın. İyice temizleyin ve kurulayın. Lityuma su ya da nem bulaşırsa sorun olur. Bir kişi eşit miktarda sözde sodalı su, kül suyu ve granül malzemeyi hazır bir soğuk presin içinden alabilir. Yine, içindeki su paketini bozmayın. Ve amonyak nitrat olduğundan emin olun. Poşetin üzerinde aktif madde yazıyor. Bir adam ezilmiş hapları ve amonyak nitratı şişeye koyar ve şişeye bir buçuk bardak Coleman kamp yakıtı ya da naptha bazlı herhangi bir madde ekler. Bir erkeğin bir çift pense ve bir dizi kesici dike ihtiyacı olacaktır. Bir AA lityum pili tabanından pense ile kavrayın ve metal muhafazayı pilin etrafından sıyırmaya başlayın. Isınacak, endişelenmeyin. Yarıya kadar soyun ve ardından parmaklarınızı kullanarak plastik ruloyu içeriden çekin ve açın. Metal gibi iki kat plastik kaplı koyu renkli malzeme ve ortada daha koyu ve sıcak olan ince bir parça daha olacaktır. Ortadaki parça lityumdur. 1 inçlik parçalara ayırın ve şişenin içine koyun. Hızlıca. Bir adam kutu başına bir pil yapmak isteyecektir. Kül suyunu en son ekleyin ve kapağı sıkıca kapatın. Fazla sıkı olmasın. Sonra çalkalamaya başlayın. Koşullara bağlı olarak hemen reaksiyona girmeye başlayabilir veya biraz zaman alabilir. Şişe ısınacak ve gazlarla dolacaktır. Patlamak üzere olduğunu hissettiğinizde, kapağı yavaşça ve kimsenin yüzüne gelmeyecek şekilde gevşetin. Çok güçlü bir amonyak kokusu olacaktır ve bu koku göze ya da ciğerlere kaçarsa can yakabilir. Soğuyana ve hiç basınç kalmayana kadar sürekli olarak kuvvetlice sallayarak tekrarlamaya devam edin. Sıvıyı filtrelere ve bir bardağa boşaltın. Başka bir odada 2 litrelik bir sürahi kullanın ve yıkayıp kurulayın. Kapağına, içine yaklaşık 2' uzunluğunda ince bir tüp sokmaya yetecek büyüklükte bir delik açın. Yaklaşık bir santim içeri sokun. Şişeye bir fincan tuz, ardından 2 yemek kaşığı sülfürik asit koyun. Kaşık kullanmayın. Kapağı yerine tak. Çabuk. Evden duman çıkmaya başlayacak. Hortumu diğer şişedeki sıvıya sokun ve döndürün. Bittiğinde, içindekileri filtreye koyun ve beyaz şeyi çıkarın. Sert bir kitap ya da başka bir şeyle bastırın, sarın ve kurumaya bırakın. Üzerine soğuk Ethel alkol veya aseton dökün ve tekrar bastırın. Sargıyı açın ve kurumaya bırakın. Bitti

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Bunu denemeden önce muhtemelen biraz zamana (bir yıl) ihtiyacınız olacak. Eskiden fizyolojiyi anlamıyorlardı, bu yüzden basıncı dışarı atmak için insanların kafalarına delikler açıyorlardı. Nasıl çalıştığını bilmeden başarılı olmanız pek mümkün değil. Sadece size biraz para/parmak kazandırmaya çalışıyorum

Folder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Evet, önce çok fazla araştırma yapmam gerektiğini anlıyorum ve güvenliğimi düşündüğünüz için teşekkür ederim, ancak bunu anlamaya çalışmaya nereden başlayacağımı bile bilmiyorum, kimya hakkında resmi bir bilgim yok ve nereden başlayacağımı bilmiyorum, ayrıca burada Güney Amerika'daki her şey o kadar pahalı ki, sadece tüm laboratuvar ekipmanlarına bakarak beni korkutuyor. Bana önerebileceğiniz herhangi bir kitap var mı? Öğreticiler veya videolar da iyi çalışıyor, teşekkür ederim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
chemistry libre, temel Kimya kavramlarını öğrenmek için kullandığım bir görüş, ancak size aynı şeyi öğretecek 100'lerce başka şey var. meth söz konusu olduğunda Spesifik olarak sizi oraya götürecek birkaç temel reaksiyon vardır ve genel bir bakış açısı elde etmek için bakabileceğiniz isimleri vardır. bir indirgeme / oksidasyon reaksiyonu 20 yoldur. Aminasyon da 10 tanedir. Huş ağacı benzeri bir indirgeme ve bir Leuckart son derece popülerdir. lityum ve Amonyak bir huş ağacıdır, Alüminyum Amalgam ve fosforlu / iyot veya hidroiyodik Asit de öyle. Bu bağlantı sizi bir süre eğlendirecektir https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
ve bir sorunuz olduğunda muhtemelen cevabı buradadır. Aramayı Kullanın
orada sizi en az 6 ay idare edecek kadar bilgi var (neden çerezleri etkinleştir dediğini bilmiyorum ama Jack bokunu etkinleştirmenizi önermiyorum

Folder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
İlgileneceğim, çok teşekkür ederim

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Diğer birkaç ipucu: Şişenin gazını alırken her zaman dik tutun. Şişenin içinde oksijen olmadığı için herhangi bir açıda tutmak istemezsiniz. Alt katmana dokunduklarında yakıtın içinde tutuşan lityum parçaları görürseniz sorun olmayacaktır. Şişenin içinde oksijen olmadığından hiçbir şey olamaz.
İnternette tehlikeli madde kıyafeti giymiş aptal bir devlet görevlisinin şişeyi geğirirken devirdiği için araba yolunda kendini havaya uçurduğu bir video var. Reaksiyona hava girmesine izin vermiş ve lityuma yakıtı tutuşturması için oksijen vermiş. Komik derecede aptal sözde profesyonel.
Ancak bunun tüm amacı lityumu amonyak atmosferiyle reaksiyona sokarak (eriterek) küçük "sıvı lityum" kürecikleri oluşturmaktır. Sonra bu kürecikler sözde/efedrini azaltabilir.
İnternette bunun videosu da var, ama ses yok. Sadece sakız çiğneyen ve polislere nasıl yapılacağını gösteren bir adam. Basıncı boşaltamadığı için neredeyse patlayacakken bile soğukkanlılığını koruyarak oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Ama yapıyor ve her şey yolunda gidiyor. Ayrıca ormanda dolaşan bir adamın VICE ile yaptığı başka bir video ve muhabirin lityum pil yiyip yemeyeceğini sorduğu liseli bir kızın yaptığı komik bir video daha var.
Oh ve reaksiyon şişelerini tekrar kullanmayın. Tekrar kullanılırlarsa bozulurlar. Bu yüzden en iyisi bir kez kullanıp yenisini almaktır.

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bir tavsiye... Bu yöntemde kullanılan HİÇBİR ŞEYİ saklamayın. Pil muhafazaları, şişeler, hortumlar ve bunları çöpe ya da yol kenarına atmayın. Şişe parçalandığında içine su girecek ve tutuşma meydana gelecektir. Her şeyi bir varil ya da 5 galonluk bir kovada yakın.

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba, çok fazla bilmediğim için yardım arıyorum ama ellerimle iyiyim 1 litre mayber daha fazla bmk yağı elime alabilirim kristal yöntemini nasıl yapacağımı bilmek istedim büyük paylaşımlar (Laboratuvarım veya ekipmanım yok ama doğaçlama yapabilirim)

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Deneyimsiz ve tabirimi mazur görün, prosesten bihaber olmak ya da temel kimya bilgisinden yoksun olmak... Birinin talimatlara sadık kalması akıllıca olacaktır çünkü bir toz her şeyi değiştirebilir. İyi bir kural, eldeki bir kuş, çalılıktaki iki kuşa bedeldir. Kişiye deneysel aşamasını deneyimlerinden öğrendikten SONRA geçmesi tavsiye edilecektir.
Lol... Hepimiz o yollardan geçtik. Varsayımsal olarak konuşuyorum tabii ki.

Folder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Evet, önce araştırma yapacağım ama mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye çalışıyorum ve gizli bir laboratuvarı patlatmadan veya bu süreçte kendimi öldürmeden hangi tarifi yapmanın benim için uygun olacağını görmeye çalışıyorum, küçük adımlar, tavsiye için teşekkürler