Meth Synth: h3po2'ye veya kırmızı fosfora alternatifler var mı, bunlar ulaşılamaz

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
LÜTFEN h3po2 veya kırmızı fosfor için herhangi bir alternatif var mı ülkemde ulaşılamazlar biri yardım etsin
i̇yot kri̇stalleri̇ / naoh / hi̇dri̇odi̇k asi̇t / hcl / her şeyi̇m var bu i̇ki̇si̇ dişinda her şeye eri̇şi̇mi̇m var lütfen bi̇ri̇ yardim etsi̇n

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Alüminyum Fosfit (AlP) kullanabilirsiniz, ancak bu zehirli Fosfin gazı açığa çıkarabilir. Bunu dışarıda veya bir çeker ocakta yapın ve gaz maskesi gibi şeyler takın. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Etanolü Etil İyodüre dönüştürmek için alüminyum folyo kullanılmıştır, ancak Etan dönüştürülememiştir. İyot ve Kırmızı Fosfor Etanolü Etan'a dönüştürebilir. Alüminyum Fosfit Fosfor içerir.

İşte Norephedrine'in Dekstroamfetamine indirgenmesi.
Orp7lDPkS4

Alüminyum Fosfit'in şakası yoktur. Fosfin gazını solursanız ölürsünüz.
JHlYWQgeDq

Zehirli fosfin gazı.
GqptOKR7WT

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
nasıl devam edilir lütfen psödofed ve iyot ve alüminyum fosfat oranları ve geri akış ve ısı için zaman lütfen

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Alüminyum Fosfat AlPO4 değil. Alüminyum Fosfit AlP.

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
ve hidroidik indirgemede kırmızı fosforun yerini alabilir.

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
burada herhangi bir yardım var mı

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
merhaba herhangi̇ bi̇r yardim lütfen kirmizi fosfor olmadan yapmanin bi̇r yolu var mi lütfen beyler sadece i2 (laboratuvar sinifi) ve hi (% 57) var lütfen herhangi̇ bi̇r yardim kirmizi fosfora alternati̇f var mi çünkü h3po2 (hi̇po asi̇t) bulabi̇li̇yorum başka asi̇t var mi yardimci olabi̇lecek?

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bölgenizde kibritlere erişiminiz yok mu? Çarpıcı pedler iyi bir kaynaktır

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
var ama ölçeklenebilir değil çünkü çok zaman alıyor çünkü ülkemde kibrit kutusu bulmak nadir... pse veya ephidrine hapları veya hidriodik asit veya iyot kristallerinde sorunum yok tek sorunum kırmızı p ve hipo

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Burada fark ettiğim kadarıyla bunu elde etmenin başka yolları da var. Buradaki uzmanlardan birine özel mesajla sorabilirsiniz

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Alüminyum Fosfit alın. İnert bir atmosfer için şişenin Argon ile doldurulduğundan emin olun. İyot (I2), Hidroiyodik asit (HI) ve Alüminyum Fosfit (AlP) ile Argon atmosferini (Ar) ve Dekstrometamfetamin veya Dekstroamfetamine indirgemek için Efedrin veya Norefedrini birleştirebilir ve belki Hekzan çözücüsü (Kömür Çakmak Sıvısı veya Coleman Kamp Yakıtı) ekleyebilirsiniz.

Alüminyum Fosfit (AlP).
ZCD2nu0sQl

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Hidroiyodik asidiniz varsa, efedrin/sözde meth'e indirgemek için ihtiyacınız olan tek şey budur. Hidroiyodik asit ve efedrini birkaç saat boyunca geri akıtmanız yeterlidir.
Hipofosforik asit/kırmızı fosfor ve iyot reaksiyonu sadece hidroiyodik asidi oluşturur.

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bundan emin misiniz? Çünkü bir yerde reaksiyonun devam etmesi için kırmızı fosfora da ihtiyaç olduğunu okumuştum, değil mi?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Kırmızı p veya fosfor içeriği iyotu yer ve hidriodik asit, (sanırım?) geri dönüştürülen bazı şeyler (hipo?), fosgen gazı ve biraz su ile birlikte üründür.
Zaten HI (hidriodik asit) varsa meth yapmak gerekli değildir, ancak geri dönüştürülür ve tükenene kadar herhangi bir iyotla reaksiyona girmeye devam eder. Bu yüzden kırmızı p'nizi saklayabilir ve etkisiz hale gelmeden önce birkaç pişirme için kullanabilirsiniz (ya da bana öyle söylendi). Hipo'nun başka bir kullanım için saklanabildiğini hiç duymadım, bu yüzden bundan emin değilim. Kırmızı p genellikle EP/PSE ile reaksiyondan sonra çözeltiden süzülür ve kalan iyot HCl'ye dönüşmeden önce sodyum tiyosülfat ile nötralize edilir.

Tam mekanizmayı bilmiyorum ve daha fazla aramak istemiyorum.... Bu konuda da çok fazla bilgi görmedim çünkü 'modası geçmiş' bir yöntem ve artık kimse uğraşamıyor, bu yüzden kırmızı p'nin EP/PSE'yi indirgemek için kullanıldıktan sonra hidriodik asidi rejenere edip etmeyeceğinden veya yerinde mi yoksa sadece hidriodik asit yapmak için iyotla reaksiyona girmek için mi kullanılabileceğinden tam olarak emin değilim. Belki bunu gerçekten bilen ve açıklayabilecek biri bizi şımartır...

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
teşekkür ederim sorumu göndereli uzun zaman oldu ama burada cevap verecek uzman yok ve gerçekten sıkıştım ayrıca kullandıktan sonra Merhaba'yı atmayı umursamıyorum çünkü burada yaşadığım yerde ucuz zaten cevap veren tek kişi sizdiniz yine de çok teşekkür ederim

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bundan emin misiniz? Çünkü bir yerde reaksiyonun devam etmesi için kırmızı fosfora da ihtiyaç olduğunu okumuştum, değil mi?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Evet, haklı. HI %57 işi güzel bir şekilde yapacaktır, yine de iyi bir fazlalık kullanmanız gerekir, konsantrasyon her zaman >%40 kalmalıdır. Reaksiyon boyunca H3PO4 %85+ ekleyerek ihtiyaç duyulan HI miktarını azaltabilirsiniz, bu onu kurutacak ve fonksiyonel HI konsantrasyonunu yüksek tutacaktır. Dikkatli olun! HI'yi dışarı itmek istemezsiniz!
Başka bir yol da HI'yi yerinde Fosforik Asit ve NaI veya KI'den yapmaktır.
Ve elbette H3PO3, RP veya H3PO2'nin yerine çok iyi çalışacaktır - daha fazla ve daha yüksek sıcaklıklara ihtiyaç duyar ancak harika çalışır. H3PO4/NaI veya KI daha da yüksek sıcaklıklara ihtiyaç duyar.
H3PO3 için Hidroponik veya Bağcılık malzemelerine bakın

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
hi + h3po3 geri akış için sıcaklık ve zaman sağlayabilir misiniz?