meth kullanicisinin ci̇lt bakimi

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Metamfetamin insanların cildini çirkinleştirmesiyle ünlüdür. Buna ilk elden tanıklık edebilirim. Normal hijyenin yanı sıra, meth'in cilt üzerindeki etkilerine karşı çözüm önerileri olan var mı? Mutant gibi görünmekten bıktım.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Evet, geçenlerde ilk kez meth denedim ve sebepsiz yere boynumu kaşıdım. şahsen saçımı bağlamanın yardımcı olduğunu gördüm, ondan sonra saçımla / boynumla uğraşmayı bıraktım. doğum öncesi takviyelerin saç büyümesine yardımcı olabileceğini ve cildi ve tırnakları iyileştirebileceğini duydum, bu yüzden belki bunu deneyin. başka iyi vitaminler de var. takviyeleri alın ve sağlıklı beslenin, iyi olacaksınız.

Cildinizi karıştırmakla ilgili sorunlarınız varsa, tırnaklarınızı çok kısa tutun. kullandığınız sabun ve şampuanlar da önemlidir. nazik olanları, ideal olarak kuru/hasarlı cilt/saçlar için olanları kullanın. içten ve dıştan nemli kalmayı da unutmayın. çimdikledikten sonra losyon sürün ve bol bol su için.

• Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Çok fazla şey yaptın. Eğer ölçebiliyorsanız 5 mg alın ve istediğiniz etkiye ulaşana kadar artırın. Arada bir 5 mg alıyorum. Bu kadar küçük miktarlar vücudunuz üzerinde daha az etkiye sahiptir. Dikkatli olun. Her zaman kötü yan etkileri nasıl en aza indirebilirim diye düşünürüm ve sonra küçük bir doz alırım ve oradan devam ederim. Ayrıca öncesinde multivitamin gibi bir şey alın. Herhangi bir ilaç kullanmadan önce yakıt almayı severim.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Eskiden temelde preslenmiş meth olan addy'lerin büyük bir hayranıydım. Hiçbir zaman çizilme veya toplanma sorunu yaşamadım. Meth ile kendinize dikkat etmenin önemli bir yönü yeterince uyumaktır. Bağımlı olduğunuzda bu muhtemelen zordur, ancak sıradan bir kullanıcı, kullanmadığınız zamanlarda uykunuzu alın